Hledat

Ubytování

Apartments Lucky Star Apartmány

Pedinka VII /1, 23234 Vir, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucky Star. Apartments Lucky Star se nachází ve Viru. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Lucky Star se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments Lucky Star

Apartments Lucky Star leží 24 km od Zadaru, 32 km od tamního letiště a 33 km od Novalji. Apartmány mají parketovou podlahu, plně vybavenou kuchyni se sporákem, satelitní TV, koupelnu se sprchou a některé také posezení nebo terasu. K dispozici je gril. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Apartments Lucky Star se nachází ve Viru.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Rodinné pokoje
 • Gril

Vybavení ubytování Apartments Lucky Star

 • Gril
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Vir

Apartmani Štef

10

Apartmani Štef

Ubytování (Apartmány) Apartmani Štef. Apartmány Štef se nacházejí na ostrově Vir, 9 km od městečka Nin, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Štef se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucija Vir

10

Lucija Vir

Ubytování (Apartmán) Lucija Vir. Lucija Vir nabízí ubytování v obci Vir, 24 km od Zadaru a 33 km od Novalje. Biograd na Moru je vzdálený 49 km a k dispozici je bezplatné parkování. Ubytování Lucija Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nada

10

Apartment Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada. Apartment Nada is set in Vir. The accommodation is 12 km from Nin, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Tina

10

Apartman Tina

Ubytování (Apartmán) Apartman Tina. Situated in Vir in the Zadar County region, Apartman Tina has a terrace and garden views. Ubytování Apartman Tina se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vir Holidays

10

Vir Holidays

Ubytování (Apartmán) Vir Holidays. Vir Holidays se nachází ve vesnici Vir a nabízí zázemí pro grilování a přístup na terasu. Ubytování Vir Holidays se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Jurić

10

Apartmani Jurić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jurić. Located in Vir, 300 metres from Radovanjica Beach and 350 metres from Luka Beach, Apartmani Jurić provides accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Apartmani Jurić se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lili Vir

10

Apartment Lili Vir

Ubytování (Apartmán) Apartment Lili Vir. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Viru, 24 km od Zadaru, a může se pochlubit slunnou terasou. Ubytování Apartment Lili Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Marko

10

Apartman Marko

Ubytování (Apartmán) Apartman Marko. Tento klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma, terasou a grilem se nachází ve Viru. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartman Marko se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment house VIRtoall

10

Apartment house VIRtoall

Ubytování (Apartmány) Apartment house VIRtoall. Apartments Vir se nachází ve Viru v Zadarské župě, 22 km od Zadaru. Nabízí gril, sluneční terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment house VIRtoall se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman Giardino

10

Studio apartman Giardino

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Giardino. Set in Vir in the Zadar County region, Studio apartman Giardino features a patio and garden views. Ubytování Studio apartman Giardino se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domy

10

Domy

Ubytování (Apartmán) Domy. Offering a garden and sea view, Domy is situated in Vir, 1.3 km from Srpljica Beach and 1.6 km from Kaštelina Beach. Ubytování Domy se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman Rebecca

9,9

Studio apartman Rebecca

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Rebecca. Located in Vir in the Zadar County region, Studio apartman Rebecca has a balcony. Ubytování Studio apartman Rebecca se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Sever

9,9

Apartments Sever

Ubytování (Apartmán) Apartments Sever. Ubytování Apartments Sever se nachází ve Viru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Apartments Sever se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Cokor

9,9

Apartment Cokor

Ubytování (Apartmán) Apartment Cokor. Apartment Cokor se nachází ve Viru a nabízí terasu s grilem, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Klimatizované ubytování stojí 14 km od města Nin. Ubytování Apartment Cokor se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Windrose Apartments

9,9

Windrose Apartments

Ubytování (Apartmány) Windrose Apartments. Apartmány Windrose se nacházejí na ostrově Vir a nabízejí klimatizaci a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Windrose Apartments se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buskulic

9,9

Apartment Buskulic

Ubytování (Apartmán) Apartment Buskulic. Situated in Vir in the Zadar County region, Apartment Buskulic features a garden. Ubytování Apartment Buskulic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6

9,9

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6

Ubytování (Apartmány) LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6. LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6 se nachází ve Viru a nabízí výhled na hory, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6 se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus TOME 132S

9,9

Haus TOME 132S

Ubytování (Apartmán) Haus TOME 132S. Haus TOME 132S se nachází ve městě Vir a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici s klimatizací a plně vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí. Ubytování Haus TOME 132S se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Šarm

9,9

Apartmani Šarm

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šarm. Apartmány Šarm se nachází ve Viru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmani Šarm se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Danijel

9,9

Danijel

Ubytování (Apartmány) Danijel. Located in Vir in the Zadar County region and Zitna Beach reachable within 300 metres, Danijel provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Danijel se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SunsetLoft Vir

9,9

SunsetLoft Vir

Ubytování (Apartmány) SunsetLoft Vir. SunsetLoft Vir se nachází v obci Vir a nabízí ubytování, zahradu, soukromý úsek pláže, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování SunsetLoft Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxe Apartment

9,9

Luxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxe Apartment. Apartmán Luxe se nachází ve Viru a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a kasino. Ubytování Luxe Apartment se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2

9,9

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2

Ubytování (Prázdninové domy) LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2. LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2 se nachází ve Viru, 10 km od Ninu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2 se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Veronika

9,9

Apartmani Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartmani Veronika. Apartmani Veronika se nachází ve Viru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zapůjčení jízdních kol zdarma a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartmani Veronika se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments 4you

9,9

Apartments 4you

Ubytování (Apartmány) Apartments 4you. Apartments 4you se nachází ve Viru, 32 km od Zadaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Apartments 4you se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kovacevic

9,9

Apartments Kovacevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kovacevic. Apartments Kovacevic se nachází ve Viru v Zadarské župě, 24 km od Zadaru a 32 km od Novalje. Ubytování Apartments Kovacevic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dada

9,9

Apartments Dada

Ubytování (Apartmán) Apartments Dada. Apartmány Dada se nachází ve Viru, 30 km od Zadaru. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Apartments Dada se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Novoselic

9,9

Apartments Novoselic

Ubytování (Apartmány) Apartments Novoselic. Apartments Novoselic se nachází ve městě Vir v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkováním. Ubytování Apartments Novoselic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Hella

9,9

Apartments Hella

Ubytování (Apartmány) Apartments Hella. Apartmány Hella se nacházejí ve městě Vir. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Hella se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iva Doren

9,9

Iva Doren

Ubytování (Apartmán) Iva Doren. Iva Doren se nachází ve městě Vir a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování je situované v budově z roku 2012 a má i balkon. Ubytování Iva Doren se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Banoci

9,9

Apartments Banoci

Ubytování (Apartmány) Apartments Banoci. Set in Vir in the Zadar County region, with Radovanjica Beach and Jadro Beach nearby, Apartments Banoci offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Banoci se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sapavac

9,9

Apartment Sapavac

Ubytování (Apartmán) Apartment Sapavac. Apartment Sapavac se nachází na ostrově Vir a nabízí zázemí pro grilování a ubytování s Wi-Fi zdarma a výhledem na moře. Ubytování Apartment Sapavac se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Neyla

9,9

Villa Neyla

Ubytování (Apartmán) Villa Neyla. Set in Vir, Villa Neyla offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Neyla se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury house "Nina"

9,8

Luxury house "Nina"

Ubytování (Vila) Luxury house "Nina". Luxury house "Nina" se nachází ve Viru v Zadarské župě a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Luxury house "Nina" se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bobeta

9,8

Apartments Bobeta

Ubytování (Apartmány) Apartments Bobeta. Apartments Bobeta se nachází ve městě Vir. Nabízí ubytování s klimatizací a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Bobeta se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pinewood

9,8

Apartment Pinewood

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinewood. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Vir, 23 km od Zadaru. Ubytování Apartment Pinewood se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Vila Lina

9,8

Apartment Vila Lina

Ubytování (Apartmán) Apartment Vila Lina. Apartment Vila Lina se nachází na pláži ve městě Vir v oblasti Zadar. Ubytování Apartment Vila Lina se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Lantana

9,8

Villa Lantana

Ubytování (Apartmány) Villa Lantana. Villa Lantana se nachází ve Viru, 8 km od města Nin. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Hosté apartmánu mohou také využívat terasu. Ubytování Villa Lantana se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kresic

9,8

Apartments Kresic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kresic. Situated in Vir, 10 km from Nin, Apartments Kresic features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Kresic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bonita

9,8

Apartment Bonita

Ubytování (Apartmány) Apartment Bonita. Apartmány Bonita se nacházejí v městečku Vir a nabízejí terasu nebo balkon, zdarma dostupné Wi-Fi, TV a zahradu s grilem. Ubytování Apartment Bonita se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Mira

9,8

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Apartman Mira is set in Vir and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stella

9,8

Apartments Stella

Ubytování (Apartmány) Apartments Stella. Apartmány Stella je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází 100 metrů od oblázkové pláže ve městě Lozice. Ubytování Apartments Stella se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Engeli

9,8

Apartments Villa Engeli

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Engeli. Apartmány Villa Engeli se nachází ve Viru. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a výhled na moře. Ubytování Apartments Villa Engeli se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuća za odmor "Barbenjak"

9,8

Kuća za odmor "Barbenjak"

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor "Barbenjak". Kuća za odmor "Barbenjak" is situated in Vir and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuća za odmor "Barbenjak" se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Krmpotić

9,8

Apartment Krmpotić

Ubytování (Apartmány) Apartment Krmpotić. Apartmán Krmpotić se nachází v obci Vir, 24 km od Zadaru a 33 km od obce Novalja. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, gril a výhled na moře. Ubytování Apartment Krmpotić se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jurišić

9,8

Apartman Jurišić

Ubytování (Apartmán) Apartman Jurišić. Apartman Jurišić is situated in Vir and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Jurišić se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Svetec

9,8

Apartments Svetec

Ubytování (Apartmány) Apartments Svetec. Apartmány Svetec se nachází ve Viru, 14 km od města Nin, a nabízí venkovní bazén, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Apartments Svetec se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Kadic

9,8

Apartment Kadic

Ubytování (Apartmán) Apartment Kadic. Located in Vir in the Zadar County region, Apartment Kadic has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Kadic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Iric

9,8

Apartments Iric

Ubytování (Apartmán) Apartments Iric. Set in Vir, 500 metres from Skrpinica Beach and 700 metres from Slatina Beach, Apartments Iric offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartments Iric se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Aria

9,8

Apartment Aria

Ubytování (Apartmány) Apartment Aria. Apartment Aria se nachází ve městě Vir a nabízí výhled na hory, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lana i Ana

9,8

Lana i Ana

Ubytování (Apartmán) Lana i Ana. Located in Vir in the Zadar County region, Lana i Ana has a patio and sea views. Ubytování Lana i Ana se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)