Hledat

Ubytování

Ubytování město Vir

Ve městě Vir (Chorvatsko) máme celkem 1169 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vir

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vir

Apartmani Štef

10

Apartmani Štef

Ubytování (Apartmány) Apartmani Štef. Apartmány Štef se nacházejí na ostrově Vir, 9 km od městečka Nin, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Štef se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucija Vir

10

Lucija Vir

Ubytování (Apartmán) Lucija Vir. Lucija Vir nabízí ubytování v obci Vir, 24 km od Zadaru a 33 km od Novalje. Biograd na Moru je vzdálený 49 km a k dispozici je bezplatné parkování. Ubytování Lucija Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nada

10

Apartment Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada. Apartment Nada is set in Vir. The accommodation is 12 km from Nin, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vir Holidays

10

Vir Holidays

Ubytování (Apartmán) Vir Holidays. Vir Holidays se nachází ve vesnici Vir a nabízí zázemí pro grilování a přístup na terasu. Ubytování Vir Holidays se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lili Vir

10

Apartment Lili Vir

Ubytování (Apartmán) Apartment Lili Vir. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Viru, 24 km od Zadaru, a může se pochlubit slunnou terasou. Ubytování Apartment Lili Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment house VIRtoall

10

Apartment house VIRtoall

Ubytování (Apartmány) Apartment house VIRtoall. Apartments Vir se nachází ve Viru v Zadarské župě, 22 km od Zadaru. Nabízí gril, sluneční terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment house VIRtoall se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman Giardino

10

Studio apartman Giardino

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Giardino. Set in Vir in the Zadar County region, Studio apartman Giardino features a patio and garden views. Ubytování Studio apartman Giardino se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domy

10

Domy

Ubytování (Apartmán) Domy. Offering a garden and sea view, Domy is situated in Vir, 1.3 km from Srpljica Beach and 1.6 km from Kaštelina Beach. Ubytování Domy se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman Rebecca

9,9

Studio apartman Rebecca

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Rebecca. Located in Vir in the Zadar County region, Studio apartman Rebecca has a balcony. Ubytování Studio apartman Rebecca se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Sever

9,9

Apartments Sever

Ubytování (Apartmán) Apartments Sever. Ubytování Apartments Sever se nachází ve Viru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Apartments Sever se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Cokor

9,9

Apartment Cokor

Ubytování (Apartmán) Apartment Cokor. Apartment Cokor se nachází ve Viru a nabízí terasu s grilem, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Klimatizované ubytování stojí 14 km od města Nin. Ubytování Apartment Cokor se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Buskulic

9,9

Apartment Buskulic

Ubytování (Apartmán) Apartment Buskulic. Situated in Vir in the Zadar County region, Apartment Buskulic features a garden. Ubytování Apartment Buskulic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6

9,9

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6

Ubytování (Apartmány) LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6. LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6 se nachází ve Viru a nabízí výhled na hory, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6 se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus TOME 132S

9,9

Haus TOME 132S

Ubytování (Apartmán) Haus TOME 132S. Haus TOME 132S se nachází ve městě Vir a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici s klimatizací a plně vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí. Ubytování Haus TOME 132S se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Šarm

9,9

Apartmani Šarm

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šarm. Apartmány Šarm se nachází ve Viru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmani Šarm se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

SunsetLoft Vir

9,9

SunsetLoft Vir

Ubytování (Apartmány) SunsetLoft Vir. SunsetLoft Vir se nachází v obci Vir a nabízí ubytování, zahradu, soukromý úsek pláže, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování SunsetLoft Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxe Apartment

9,9

Luxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxe Apartment. Apartmán Luxe se nachází ve Viru a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a kasino. Ubytování Luxe Apartment se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2

9,9

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2

Ubytování (Prázdninové domy) LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2. LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2 se nachází ve Viru, 10 km od Ninu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování LUXURY APARTMENTS - LA VIR 1 & 2 se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Veronika

9,9

Apartmani Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartmani Veronika. Apartmani Veronika se nachází ve Viru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zapůjčení jízdních kol zdarma a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartmani Veronika se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments 4you

9,9

Apartments 4you

Ubytování (Apartmány) Apartments 4you. Apartments 4you se nachází ve Viru, 32 km od Zadaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Apartments 4you se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kovacevic

9,9

Apartments Kovacevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kovacevic. Apartments Kovacevic se nachází ve Viru v Zadarské župě, 24 km od Zadaru a 32 km od Novalje. Ubytování Apartments Kovacevic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dada

9,9

Apartments Dada

Ubytování (Apartmán) Apartments Dada. Apartmány Dada se nachází ve Viru, 30 km od Zadaru. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Apartments Dada se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Novoselic

9,9

Apartments Novoselic

Ubytování (Apartmány) Apartments Novoselic. Apartments Novoselic se nachází ve městě Vir v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkováním. Ubytování Apartments Novoselic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Hella

9,9

Apartments Hella

Ubytování (Apartmány) Apartments Hella. Apartmány Hella se nacházejí ve městě Vir. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Hella se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iva Doren

9,9

Iva Doren

Ubytování (Apartmán) Iva Doren. Iva Doren se nachází ve městě Vir a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování je situované v budově z roku 2012 a má i balkon. Ubytování Iva Doren se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Banoci

9,9

Apartments Banoci

Ubytování (Apartmány) Apartments Banoci. Set in Vir in the Zadar County region, with Radovanjica Beach and Jadro Beach nearby, Apartments Banoci offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Banoci se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sapavac

9,9

Apartment Sapavac

Ubytování (Apartmán) Apartment Sapavac. Apartment Sapavac se nachází na ostrově Vir a nabízí zázemí pro grilování a ubytování s Wi-Fi zdarma a výhledem na moře. Ubytování Apartment Sapavac se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luxury house "Nina"

9,8

Luxury house "Nina"

Ubytování (Vila) Luxury house "Nina". Luxury house "Nina" se nachází ve Viru v Zadarské župě a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Luxury house "Nina" se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bobeta

9,8

Apartments Bobeta

Ubytování (Apartmány) Apartments Bobeta. Apartments Bobeta se nachází ve městě Vir. Nabízí ubytování s klimatizací a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Bobeta se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pinewood

9,8

Apartment Pinewood

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinewood. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Vir, 23 km od Zadaru. Ubytování Apartment Pinewood se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Vila Lina

9,8

Apartment Vila Lina

Ubytování (Apartmán) Apartment Vila Lina. Apartment Vila Lina se nachází na pláži ve městě Vir v oblasti Zadar. Ubytování Apartment Vila Lina se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Lantana

9,8

Villa Lantana

Ubytování (Apartmány) Villa Lantana. Villa Lantana se nachází ve Viru, 8 km od města Nin. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Hosté apartmánu mohou také využívat terasu. Ubytování Villa Lantana se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kresic

9,8

Apartments Kresic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kresic. Situated in Vir, 10 km from Nin, Apartments Kresic features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Kresic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bonita

9,8

Apartment Bonita

Ubytování (Apartmány) Apartment Bonita. Apartmány Bonita se nacházejí v městečku Vir a nabízejí terasu nebo balkon, zdarma dostupné Wi-Fi, TV a zahradu s grilem. Ubytování Apartment Bonita se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Villa Engeli

9,8

Apartments Villa Engeli

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Engeli. Apartmány Villa Engeli se nachází ve Viru. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a výhled na moře. Ubytování Apartments Villa Engeli se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuća za odmor "Barbenjak"

9,8

Kuća za odmor "Barbenjak"

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor "Barbenjak". Kuća za odmor "Barbenjak" is situated in Vir and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuća za odmor "Barbenjak" se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Krmpotić

9,8

Apartment Krmpotić

Ubytování (Apartmány) Apartment Krmpotić. Apartmán Krmpotić se nachází v obci Vir, 24 km od Zadaru a 33 km od obce Novalja. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, gril a výhled na moře. Ubytování Apartment Krmpotić se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jurišić

9,8

Apartman Jurišić

Ubytování (Apartmán) Apartman Jurišić. Apartman Jurišić is situated in Vir and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Jurišić se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Svetec

9,8

Apartments Svetec

Ubytování (Apartmány) Apartments Svetec. Apartmány Svetec se nachází ve Viru, 14 km od města Nin, a nabízí venkovní bazén, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Apartments Svetec se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Kadic

9,8

Apartment Kadic

Ubytování (Apartmán) Apartment Kadic. Located in Vir in the Zadar County region, Apartment Kadic has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Kadic se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Iric

9,8

Apartments Iric

Ubytování (Apartmán) Apartments Iric. Set in Vir, 500 metres from Skrpinica Beach and 700 metres from Slatina Beach, Apartments Iric offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartments Iric se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Aria

9,8

Apartment Aria

Ubytování (Apartmány) Apartment Aria. Apartment Aria se nachází ve městě Vir a nabízí výhled na hory, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lana i Ana

9,8

Lana i Ana

Ubytování (Apartmán) Lana i Ana. Located in Vir in the Zadar County region, Lana i Ana has a patio and sea views. Ubytování Lana i Ana se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Home Noemie

9,8

Beach Home Noemie

Ubytování (Apartmán) Beach Home Noemie. Set in Vir in the Zadar County region, Beach Home Noemie features a patio and lake views. Ubytování Beach Home Noemie se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nada

9,8

Apartment Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada. Apartmán Nada s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma se nachází na ostrově Vir. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Hrgić Vir

9,8

Apartment Hrgić Vir

Ubytování (Apartmán) Apartment Hrgić Vir. Apartmán Hrgić Vir se nachází ve Viru, 9 km od Ninu, a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Hrgić Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Casa Rada

9,8

Casa Rada

Ubytování (Apartmány) Casa Rada. Casa Rada se nachází ve Viru a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Rada se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Vešligaj

9,8

Apartman Vešligaj

Ubytování (Apartmán) Apartman Vešligaj. Apartman Vešligaj is located in Vir and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Vešligaj se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Jelena

9,8

Apartman Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartman Jelena. Apartmán Jelena se nachází ve Viru. Nabízí balkon, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. V apartmánu je dále obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Jelena se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Venus Apartments

9,8

Venus Apartments

Ubytování (Apartmány) Venus Apartments. Apartmány Venus se nachází ve Viru v Zadarské župě, 100 metrů od pláže Luka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavením pro grilování, terasou a... Ubytování Venus Apartments se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

APARTMAN IVANKA

9,8

APARTMAN IVANKA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN IVANKA. APARTMAN IVANKA se nachází ve městě Vir a nabízí ubytování s balkonem i bezplatným Wi-Fi. Ubytování APARTMAN IVANKA se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ubytování ve městě Vir

Město Vir se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1169 hotelů a ubytování ve městě Vir.