Hledat

Ubytování

Apartments Jasmin Apartmány

Srima XII 2, 22211 Srima, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasmin. Apartmány Jasmin se nachází v letovisku Srima, 39 km od Biogradu na Moru. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jasmin se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Popis ubytování Apartments Jasmin

Apartmány Jasmin jsou vzdálené 3,5 km od Vodice a 11 km od Šibeniku. Apartmány Jasmin se nachází v letovisku Srima, 39 km od Biogradu na Moru. Všechny apartmány mají balkon, posezení, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, jídelní kout a vlastní koupelnu. Na letiště Split je to odsud 69 km. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je placená doprava na letiště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Jasmin

 • Pláž
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Dobíjecí stanice pro elektromobily
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Srima

Apartment Masa

10

Apartment Masa

Ubytování (Apartmán) Apartment Masa. Apartmán Masa se nachází ve městě Vodice, 2,5 km od přístavu ACI Vodice a 3,6 km od klubu Hacienda. Ubytování Apartment Masa se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mare

9,9

Apartment Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare. Set 45 km from Trogir and 8 km from Šibenik, Apartment Mare offers accommodation in Srima. The air-conditioned unit is 2.1 km from Vodice. Ubytování Apartment Mare se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa Marina

9,9

Apartments Villa Marina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Marina. Apartments Villa Marina nabízí ubytování ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 2,1 km od místního klubu Hacienda a 2,8 km od místního přístavu ACI Marina. Ubytování Apartments Villa Marina se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ninić

9,9

Apartment Ninić

Ubytování (Apartmány) Apartment Ninić. Apartmán Ninić se nachází ve Srimě, 40 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je i terasa. Ubytování Apartment Ninić se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ljiljana

9,9

Ljiljana

Ubytování (Apartmán) Ljiljana. Tento apartmán se nachází ve městě Srima. Nabízí balkon, zahradu, terasu, venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ljiljana se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Anja

9,8

Apartments Anja

Ubytování (Apartmány) Apartments Anja. Apartments Anja nabízí ubytování se zázemím pro grilování ve Vodici. K přístavu ACI Marina Vodice je to 1,5 km. Ubytování Apartments Anja se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Srima Angel´s Apartments

9,8

Srima Angel´s Apartments

Ubytování (Apartmány) Srima Angel´s Apartments. Apartmány Srima Angel´s se nachází ve městě Srima, pouhých 100 metrů od pláže. Ubytování Srima Angel´s Apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Just4us

9,7

Just4us

Ubytování (Prázdninový dům) Just4us. Situated in Srima in the Sibenik-Knin County region, Just4us features a patio and garden views. Ubytování Just4us se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Antovesa

9,7

Apartments Antovesa

Ubytování (Penzion) Apartments Antovesa. Apartmány Antovesa se nachází u pláže ve Vodici a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Apartments Antovesa se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gulin Apartments

9,7

Gulin Apartments

Ubytování (Apartmány) Gulin Apartments. Apartmány Gulin se nachází ve Srimě, 3 minuty chůze od moře, 750 metrů od malého přístavu a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gulin Apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Gorka

9,7

Apartments Gorka

Ubytování (Apartmány) Apartments Gorka. Apartmány Gorka se nachází 50 metrů od pláže Mulo Dvorine a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Apartments Gorka se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca Buzov - Holiday House in Croatia

9,6

Kuca Buzov - Holiday House in Croatia

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca Buzov - Holiday House in Croatia. Kuca Buzov - Holiday House in Croatia is set in Srima and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuca Buzov - Holiday House in Croatia se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DS Apartments

9,6

DS Apartments

Ubytování (Apartmány) DS Apartments. DS Apartments se nachází ve městě Vodice a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatnou půjčovnu kol, neplacené parkoviště, zahradu, terasu... Ubytování DS Apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Malenica

9,6

Apartment Malenica

Ubytování (Apartmán) Apartment Malenica. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Apartment Malenica provides accommodation in Vodice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Malenica se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

luxurious apartment Haidi

9,6

luxurious apartment Haidi

Ubytování (Apartmán) luxurious apartment Haidi. Tento klimatizovaný apartmán s grilem se nachází ve městě Srima. Do Trogiru je to 43 km. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování luxurious apartment Haidi se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Srima

9,5

Apartment Srima

Ubytování (Apartmány) Apartment Srima. Apartment Srima se nachází v letovisku Srima v Šibenicko-kninské župě, 44 km od Trogiru a 7 km od Šibeniku, a nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Srima se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Nediljka

9,5

Apartment Nediljka

Ubytování (Apartmány) Apartment Nediljka. Apartment Nediljka se nachází ve Vodici, 2,9 km od přístaviště ACI Marina Vodice. Všechny apartmány mají klimatizovanou ložnici a kuchyňský kout s lednicí. Ubytování Apartment Nediljka se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Blue Serenade Apartment

9,5

Blue Serenade Apartment

Ubytování (Apartmány) Blue Serenade Apartment. Located in Srima, 38 km from Biograd na Moru, Blue Serenade Apartment provides a garden and free WiFi. Ubytování Blue Serenade Apartment se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Endless summer

9,4

Apartments Endless summer

Ubytování (Apartmány) Apartments Endless summer. Apartmány Endless summer se nachází v letovisku Srima a nabízí ubytování s TV, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Endless summer se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Palaca Sunca

9,4

Apartments Palaca Sunca

Ubytování (Apartmány) Apartments Palaca Sunca. Apartmány Palaca Sunca se nachází v letovisku Srima, 40 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Palaca Sunca se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luminus Apartments

9,4

Luminus Apartments

Ubytování (Apartmány) Luminus Apartments. Luminus Apartments se nachází v obci Srima v Šibenicko-kninské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luminus Apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Croatia

9,4

Villa Croatia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Croatia. Villa Croatia se nachází ve Srimě, 39 km od Biogradu na Moru. Ubytování Villa Croatia se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Marina

9,4

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Marina can be found in Srima, close to Mulo Dvorine Beach and 500 metres from Srima... Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Hrga

9,4

Apartments Hrga

Ubytování (Apartmány) Apartments Hrga. Apartmány Hrga se nachází v obci Srima. Nabízí klimatizované ubytování a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Hrga se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ema

9,3

Apartments Ema

Ubytování (Apartmány) Apartments Ema. Apartments Ema has garden views, free WiFi and free private parking, set in Srima. Ubytování Apartments Ema se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Osman

9,3

Apartment Osman

Ubytování (Apartmán) Apartment Osman. Apartmán Osman se nachází v Srimě, 38 km od Biogradu na Moru. Apartment Osman stojí 2,5 km od města Vodice a 13 km od Šibeniku. Ubytování Apartment Osman se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Camping Dom SRIMA

9,2

Camping Dom SRIMA

Ubytování (Kemp) Camping Dom SRIMA. Camping Dom SRIMA se nachází v obci Srima, 38 km od Biogradu na Moru. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Camping Dom SRIMA se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Limar

9,2

Guesthouse Limar

Ubytování (Penzion) Guesthouse Limar. Guesthouse Limar se nachází v letovisku Srima a nabízí 3hvězdičkové ubytování. Ubytování Guesthouse Limar se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday house Glorija

9,2

Holiday house Glorija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Glorija. Holiday house Glorija is situated in Srima and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Holiday house Glorija se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Antulov Srima

9,2

Apartman Antulov Srima

Ubytování (Apartmán) Apartman Antulov Srima. Apartman Antulov Srima se nachází ve městě Srima. Nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má výhled do zahrady, TV, posezení, psací stůl, koupelnu a kuchyň. Ubytování Apartman Antulov Srima se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Anka i Krešimir

9,2

Apartments Anka i Krešimir

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka i Krešimir. Apartmány Anka i Krešimir se nachází v letovisku Srima v Šibenicko-kninské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Anka i Krešimir se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Srima

9,2

Apartment Srima

Ubytování (Apartmány) Apartment Srima. Apartmán Srima s výhledem na moře se nachází ve městě Srima, 2,4 km od Vodice, 7 km od Šibeniku a 44 km od Trogiru. Ubytování Apartment Srima se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Dalmacia apartments

9,1

Dalmacia apartments

Ubytování (Apartmán) Dalmacia apartments. Dalmacia apartments is situated in Srima and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Dalmacia apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Kursar

9,1

Apartman Kursar

Ubytování (Apartmán) Apartman Kursar. Boasting a garden and barbecue facilities, Apartman Kursar offers accommodation in Srima with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Kursar se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Labor

9,1

Apartments Labor

Ubytování (Apartmány) Apartments Labor. Apartments Labor se nachází v obci Srima, pouhých 100 metrů od pláže a 1 km od města Vodice. Ubytování Apartments Labor se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Summertime

9

Apartments Summertime

Ubytování (Apartmány) Apartments Summertime. Located 45 km from Trogir, Apartments Ive offers accommodation in Srima. The unit is 7 km from Šibenik. Vodice is 2. Ubytování Apartments Summertime se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vodice Croatia Apartment

9

Vodice Croatia Apartment

Ubytování (Apartmán) Vodice Croatia Apartment. Vodice Croatia Apartment se nachází v letovisku Srima a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem, klimatizací a bezplatným Wi-Fi, zahradu... Ubytování Vodice Croatia Apartment se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Primasrima Apartments

8,9

Primasrima Apartments

Ubytování (Apartmány) Primasrima Apartments. Apartmány Primasrima se nachází 2,8 km od přístavu ACI Vodice a nabízí zázemí pro vodní sporty, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Primasrima Apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Roko

8,9

Apartments Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Roko. Apartments Roko se nachází pouhých 100 metrů od pláže v letovisku Srima a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a restauraci podávající různá... Ubytování Apartments Roko se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Srima Apartments

8,9

Srima Apartments

Ubytování (Apartmán) Srima Apartments. Apartmán Srima je klimatizovaný apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný ve Srimě, 12 km od Šibeniku. Ubytování Srima Apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa D&I

8,8

Villa D&I

Ubytování (Apartmány) Villa D&I. Set in Srima, 38 km from Biograd na Moru, Villa D&I offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa D&I se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lucich

8,8

Villa Lucich

Ubytování (Apartmány) Villa Lucich. Set in Srima, 38 km from Biograd na Moru, Villa Lucich offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Lucich se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Toni

8,7

Apartments Toni

Ubytování (Apartmány) Apartments Toni. Apartments Toni jsou apartmány a studia s Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady situované ve Vodici, 2,7 km od přístavu ACI Marina Vodice a 4,2 km od klubu... Ubytování Apartments Toni se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Gabrijel

8,7

Apartments Gabrijel

Ubytování (Apartmány) Apartments Gabrijel. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region and Srima North Beach reachable within 300 metres, Apartments Gabrijel provides accommodation with free... Ubytování Apartments Gabrijel se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Lara

8,6

Apartmani Lara

Ubytování (Apartmán) Apartmani Lara. Apartmani Lara is set in Srima and offers barbecue facilities. Ubytování Apartmani Lara se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zizic

8,6

Apartments Zizic

Ubytování (Apartmány) Apartments Zizic. Apartments Zizic jsou apartmány a studia situované ve Vodicích v Šibenicko-kninské župě, 1,8 km od přístavu ACI Marina Vodice. Ubytování Apartments Zizic se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olea Apartments

8,5

Olea Apartments

Ubytování (Apartmány) Olea Apartments. Olea Apartments se nachází v letovisku Srima a nabízí zahradu s venkovním bazénem a bezplatné Wi-Fi. Z apartmánů se otevírá výhled na bazén. Ubytování Olea Apartments se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Samodol

8,5

Apartments Samodol

Ubytování (Apartmány) Apartments Samodol. Apartmány Samodol se nacházejí v obci Vodice, 2,2 km od nočního klubu Hacienda a 2,5 km od přístavu ACI. Ubytování Apartments Samodol se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Katica- Srima

8,5

Appartement Katica- Srima

Ubytování (Apartmány) Appartement Katica- Srima. Appartement Katica- Srima se nachází v letovisku Srima, 38 km od Biogradu na Moru a nabízí kasino a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Katica- Srima se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Duje

8,4

Hotel Duje

Ubytování (Hotel) Hotel Duje. Rodinný hotel Duje se nachází 2 km na východ od města Vodice u pláže v letovisku Srima. Ubytování Hotel Duje se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Lacmanovic

8,3

Apartments Lacmanovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Lacmanovic. Apartmány Lacmanovic se nachází ve městě Vodice a nabízí výhled na moře, zahradu a gril. Ubytování Apartments Lacmanovic se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)