Hledat

Ubytování

Apartments Jasko 2 Apartmány

642 Banjol, 51280 Barbat na Rabu, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasko 2. Located in Barbat na Rabu, 90 metres from Banjol Beach and 700 metres from Petrac Beach, Apartments Jasko 2 provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartments Jasko 2 se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Popis ubytování Apartments Jasko 2

There is also an oven, stovetop and a coffee machine. Padova III Beach is less than 1 km from the apartment. Located in Barbat na Rabu, 90 metres from Banjol Beach and 700 metres from Petrac Beach, Apartments Jasko 2 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and a terrace. Each unit is equipped with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a TV and a private bathroom with bath or shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Jasko 2

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Letištní transfer (zdarma)
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Barbat na Rabu

Holiday Home Domy

9,9

Holiday Home Domy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Domy. Holiday Home Domy se nachází v Barbatu na Rabu, 1,1 km od pláže Banjol a 1,8 km od pláže Petrac. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Holiday Home Domy se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Riva

9,7

Villa Riva

Ubytování (Apartmány) Villa Riva. Situated in Barbat na Rabu, 16 km from Lopar, Villa Riva features a restaurant and free WiFi. Ubytování Villa Riva se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani B&S

9,6

Apartmani B&S

Ubytování (Apartmány) Apartmani B&S. Apartmani B&S se nachází v Barbatu na Rabu na ostrově Rab, 1,3 km od pláže Banjol. Ubytování Apartmani B&S se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Ljubica

9,5

Apartments Ljubica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljubica. Apartments Ljubica se nachází 300 metrů od pláže Kastel a nabízí společný lounge, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Ljubica se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Nadia

9,5

Apartment Nadia

Ubytování (Apartmány) Apartment Nadia. Set in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, Apartment Nadia offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Nadia se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Marisol Barbat

9,5

Apartment Marisol Barbat

Ubytování (Apartmány) Apartment Marisol Barbat. Apartment Marisol Barbat se nachází v Barbatu na Rabu. Nabízí gril a klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Marisol Barbat se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

I&A House

9,3

I&A House

Ubytování (Apartmány) I&A House. Located in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, I&A House provides a terrace and free WiFi. Ubytování I&A House se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Andrea

9,3

Apartman Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartman Andrea. Apartman Andrea se nachází v obci Barbat na Rabu, 100 metrů od pláže Kaštel a 1,1 km od pláže Ribon. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, zahradu a terasu. Ubytování Apartman Andrea se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Rukavina

9,2

Apartment Rukavina

Ubytování (Apartmán) Apartment Rukavina. Apartmán Rukavina se nachází jen několik kroků od moře v obci Barbat na Rabu, 5,5 km od historického centra Rabu. Ubytování Apartment Rukavina se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Mario

9,2

Apartments Mario

Ubytování (Apartmán) Apartments Mario. Attractively located in Barbat district of Barbat na Rabu, Apartments Mario features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Mario se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

apartman Barbara

9,1

apartman Barbara

Ubytování (Apartmán) apartman Barbara. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, apartman Barbara can be found in Barbat na Rabu, close to Petrac Beach and less than 1... Ubytování apartman Barbara se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Zekija

9,1

Apartment Zekija

Ubytování (Apartmány) Apartment Zekija. Apartment Zekija se nachází v letovisku Barbat na Rabu, 25 km od obce Baška a 48 km od města Crikvenica. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Zekija se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Rooms Branka

8,6

Rooms Branka

Ubytování (Penzion) Rooms Branka. Rooms Branka se nachází na pobřeží ve městě Barbat na Rabu. Hosté si mohou vychutnat zahradu s terasou, posezením a grilem. Ubytování Rooms Branka se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Pansion Ana

8,6

Pansion Ana

Ubytování (Penzion) Pansion Ana. Tříhvězdičkový Pansion Ana se nachází v Barbatu na ostrově Rab, a nabízí zahradu, společný obývací prostor, terasu a pokoje s balkonem s výhledem do... Ubytování Pansion Ana se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Timi

5,1

Apartment Timi

Ubytování (Apartmán) Apartment Timi. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Timi offers accommodation in Barbat na Rabu with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Timi se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Sea view apartments Sunny Escape

Sea view apartments Sunny Escape

Ubytování (Apartmán) Sea view apartments Sunny Escape. Set 2.6 km from Ribon Beach, Sea view apartments Sunny Escape is in Barbat na Rabu and features a garden and a terrace. Ubytování Sea view apartments Sunny Escape se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Barbat with balcony, air conditioning 660-3

Apartment in Barbat with balcony, air conditioning 660-3

Ubytování (Apartmán) Apartment in Barbat with balcony, air conditioning 660-3. Apartment in Barbat with balcony, air conditioning 660-3 se nachází ve čtvrti Barbat na Rabu, 1,3 km od pláže Kastel, 2,1 km od pláže Banjol a 2,3 km od... Ubytování Apartment in Barbat with balcony, air conditioning 660-3 se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Amazing home in Barbat with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing home in Barbat with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Barbat with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing home in Barbat se nachází v Barbatu na Rabu a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. 2,2 km od pláže Valentina. Ubytování Amazing home in Barbat with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Barbat 1

Apartment Barbat 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbat 1. Apartment Barbat 1 se nachází v Barbatu na Rabu, 100 metrů od pláže Kastel, 1,1 km od pláže Ribon a 1,8 km od pláže Valentina. Ubytování Apartment Barbat 1 se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Barbat na Rabu se nachází v Barbatu na Rabu, jen 1,3 km od pláže Kastel. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).

Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms. Offering free WiFi and sea views, Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms is an accommodation set in Barbat na Rabu. Ubytování Nice apartment in Barbat na Rabu with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov).