Hledat

Ubytování

Apartments Boskovica Apartmány

Rudera Boskovica 19, 23233 Privlaka, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Boskovica. Located in Privlaka, 400 metres from Beach Mostina and 1. Ubytování Apartments Boskovica se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments Boskovica

Located in Privlaka, 400 metres from Beach Mostina and 1. 6 km from the apartment. 2 km from Beach Punta, Apartments Boskovica provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. There is also a fridge, stovetop and a kettle. The nearest airport is Zadar, 31 km from Apartments Boskovica, and the property offers a paid airport shuttle service. Selo Beach is 1. The units have parquet floors and include a seating area with satellite TV, a fully equipped kitchen with a dining area and a private bathroom.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Boskovica

  • Gril
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Letištní transfer (za poplatek)

Jiná ubytování ve městě Privlaka

Apartments SoldInn

10

Apartments SoldInn

Ubytování (Apartmány) Apartments SoldInn. Apartments SoldInn se nachází v letovisku Privlaka a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatná jízdní kola. Ubytování Apartments SoldInn se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Sena

10

Apartment Sena

Ubytování (Apartmán) Apartment Sena. Set in Sabunike, this air-conditioned apartment is 5 km away from Privlaka and features a garden with a sun terrace. Ubytování Apartment Sena se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Tea

9,9

Apartman Tea

Ubytování (Apartmán) Apartman Tea. Apartman Tea se nachází v Privlace v Zadarské župě a nabízí terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman Tea se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Lorena

9,9

Apartmani Lorena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lorena. Apartmani Lorena se nachází v obci Privlaka a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Lorena se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

VILLA PETAR'S DREAM 3

9,9

VILLA PETAR'S DREAM 3

Ubytování (Apartmán) VILLA PETAR'S DREAM 3. VILLA PETAR'S DREAM 3 se nachází v obci Privlaka a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 23 km od Zadaru a 50 km od Biogradu na Moru. Ubytování VILLA PETAR'S DREAM 3 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Zoya

9,9

Apartment Zoya

Ubytování (Apartmán) Apartment Zoya. Apartmán Zoya se nachází v Privlace a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře, možností vlastního stravování, , terasou, zahradou se zázemím pro... Ubytování Apartment Zoya se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

M&L apartman

9,9

M&L apartman

Ubytování (Apartmány) M&L apartman. M&L apartman se nachází v Privlace a nabízí zahradu, terasu a výhledy do zahrady. Ubytování M&L apartman se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Josip

9,9

Apartment Josip

Ubytování (Apartmány) Apartment Josip. Located 19 km from Zadar, Apartment Josip offers accommodation in Privlaka. The air-conditioned unit is 38 km from Novalja. Ubytování Apartment Josip se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kiara Sabunike 836

9,8

Apartments Kiara Sabunike 836

Ubytování (Apartmány) Apartments Kiara Sabunike 836. Apartmány Apartments Sabunike 836 se nacházejí na poklidném místě, 5 km od centra městečka Nin a 700 metrů od písečné pláže, a nabízejí ubytování s... Ubytování Apartments Kiara Sabunike 836 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

VILLA PETAR'S DREAM 2

9,8

VILLA PETAR'S DREAM 2

Ubytování (Apartmány) VILLA PETAR'S DREAM 2. VILLA PETAR'S DREAM 2 se nachází v obci Privlaka, 7 km od Viru. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování VILLA PETAR'S DREAM 2 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vacation home Gara

9,8

Vacation home Gara

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home Gara. Vacation home Gara se nachází v Privlace a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vacation home Gara se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Laura 1

9,8

Apartments Laura 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura 1. Apartmány Laura se nachází v obci Privlaka. Nabízí 4hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady a grilem. Ubytování Apartments Laura 1 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marivel

9,8

Villa Marivel

Ubytování (Apartmány) Villa Marivel. Set in Privlaka, 10 km from Vir, Villa Marivel offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Marivel se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina. Apartments Maslina jsou studia a apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Privlace. K dispozici je i terasa. Ubytování Apartments Maslina se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Antonela&Andrej

9,7

Apartmani Antonela&Andrej

Ubytování (Apartmány) Apartmani Antonela&Andrej. Apartmány Antonela&Andrej se nacházejí v obci Privlaka, 6 km od městečka Vir, a nabízejí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Antonela&Andrej se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Rose Garden

9,7

Rose Garden

Ubytování (Apartmány) Rose Garden. Rose Garden se nachází v obci Privlaka v Zadarské župě, 250 metrů od pláže Škrapavac – Bilotinjak. Ubytování Rose Garden se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment Josipa

9,7

Cozy apartment Josipa

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment Josipa. Cozy apartment Josipa se nachází v Privlace, 19 km od Zadaru a 38 km od Novalje. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cozy apartment Josipa se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Domy

9,7

Holiday Home Domy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Domy. Holiday Home Domy se nachází přímo u pláže v obci Privlaka v Zadarské župě a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Domy se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI REŠETAR

9,7

APARTMANI REŠETAR

Ubytování (Apartmány) APARTMANI REŠETAR. APARTMANI REŠETAR se nachází v obci Privlaka a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování APARTMANI REŠETAR se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Biskup

9,7

Apartments Biskup

Ubytování (Penzion) Apartments Biskup. Apartments Biskup nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi, kabelovou TV a vlastní terasou nebo patiem. Ubytování Apartments Biskup se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Beach Apartment

9,7

Luxury Beach Apartment

Ubytování (Apartmány) Luxury Beach Apartment. Luxury Beach Apartment se nachází v obci Privlaka, pouhých 8 km od ostrova Vir. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luxury Beach Apartment se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment with private pool

9,7

Apartment with private pool

Ubytování (Apartmán) Apartment with private pool. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment with private pool is set in Privlaka. Ubytování Apartment with private pool se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nelvira

9,7

Apartments Nelvira

Ubytování (Apartmány) Apartments Nelvira. Apartmány Nelvira se nachází v obci Privlaka, 9 km od města Vir. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nelvira se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jadranka

9,7

Apartments Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadranka. Apartments Jadranka se nachází v obci Privlaka, 7 km od Viru, a nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Jadranka se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mara

9,7

Holiday Home Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mara. Holiday Home Mara se nachází v Privlace, 7 km od města Vir. Ubytování Holiday Home Mara se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lari

9,6

Apartment Lari

Ubytování (Apartmány) Apartment Lari. Apartmán Lari je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady situovaný v Privlace, 17 km od Zadaru a 39 km od Novalji. Dům má vlastní bezplatné... Ubytování Apartment Lari se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Nina

9,6

Ferienhaus-Nina

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus-Nina. Set in Privlaka in the Zadar County region, with Škrapavac - Bilotinjak Beach and Pliša Beach nearby, Ferienhaus-Nina offers accommodation with free... Ubytování Ferienhaus-Nina se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday homes Milan

9,6

Holiday homes Milan

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday homes Milan. Holiday homes Milan se nachází v obci Privlaka, 11 km od Viru, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday homes Milan se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Valadar Apartments

9,6

Valadar Apartments

Ubytování (Apartmány) Valadar Apartments. Apartmány Valadar se nachází v Privlace v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Bilotinjak. Ubytování Valadar Apartments se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Petar's Dream

9,6

Villa Petar's Dream

Ubytování (Apartmány) Villa Petar's Dream. Villa Petar's Dream se nachází v obci Privlaka. Nabízí výhled do zahrady, ubytování, sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Villa Petar's Dream se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartment Lucija

9,6

Studio apartment Lucija

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Lucija. Apartment Lucija se nachází v Privlace, 19 km od Zadaru a 37 km od Novalje. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Studio apartment Lucija se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Emilija Apartments Privlaka

9,6

Emilija Apartments Privlaka

Ubytování (Apartmány) Emilija Apartments Privlaka. Emilija Apartments Privlaka se nachází na klidném místě v obci Škrapavac, 3 km od historického města Nin a 13 km od Zadaru, a nabízí klimatizované... Ubytování Emilija Apartments Privlaka se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jadera

9,6

Apartments Jadera

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadera. Apartments Jadera se nachází v obci Privlaka, 9 km od Viru a nabízí bezplatná kola a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jadera se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile home Tabor 2

9,6

Mobile home Tabor 2

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile home Tabor 2. Mobile home Tabor 2, a property with a terrace, is situated in Privlaka, 300 metres from Pliša Beach, 700 metres from Škrapavac - Bilotinjak Beach, as... Ubytování Mobile home Tabor 2 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Micko

9,5

Apartman Micko

Ubytování (Apartmány) Apartman Micko. Located in Privlaka, 8 km from Vir, Apartman Micko provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartman Micko se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veve

9,5

Veve

Ubytování (Apartmán) Veve. Offering free WiFi and sea views, Veve is an accommodation located in Privlaka. The air-conditioned accommodation is 8 km from Vir. Ubytování Veve se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Malo

9,5

Ferienwohnung Malo

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Malo. Ferienwohnung Malo se nachází v Privlace a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Ferienwohnung Malo se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jurcic

9,5

Apartman Jurcic

Ubytování (Apartmány) Apartman Jurcic. Apartmány Jurcic se nachází v letovisku Privlaka. Nabízí terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman Jurcic se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Romantica

9,5

Apartments Romantica

Ubytování (Apartmány) Apartments Romantica. Apartments Romantica nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a grilem v obci Privlaka. Ubytování Apartments Romantica se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sena 2

9,5

Apartment Sena 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Sena 2. Set in Privlaka in the Zadar County region, Apartment Sena 2 features a patio. Ubytování Apartment Sena 2 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Punta Colors

9,5

Apartments Punta Colors

Ubytování (Apartmány) Apartments Punta Colors. Located in Privlaka, Apartments Punta Colors provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Punta Colors se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Happiness

9,5

Holiday Home Happiness

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Happiness. Holiday Home Happiness je prázdninový dům s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady situovaný v Privlace a nabízí zahradu, bar i terasu. Ubytování Holiday Home Happiness se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

CROWONDER Luxury Marijana Apartments

9,5

CROWONDER Luxury Marijana Apartments

Ubytování (Apartmány) CROWONDER Luxury Marijana Apartments. CROWONDER Luxury Marijana Apartments se nachází v Privlace, 6 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CROWONDER Luxury Marijana Apartments se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Despini

9,5

Apartment Despini

Ubytování (Apartmán) Apartment Despini. Tříhvězdičkový apartmán Despini se nachází v obci Privlaka, 22 km od Zadaru, a nabízí výhled na moře a klimatizované pokoje s terasou. Ubytování Apartment Despini se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vladimir

9,5

Apartments Vladimir

Ubytování (Apartmány) Apartments Vladimir. Apartmány Vladimir se nacházejí v obci Privlaka, 16 km od Zadaru. Nabízejí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vladimir se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Our Nest Accommodation

9,5

Our Nest Accommodation

Ubytování (Apartmány) Our Nest Accommodation. Situated in Privlaka, 10 km from Vir, Our Nest Accommodation features a garden and free WiFi. Ubytování Our Nest Accommodation se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed&Breakfast Vanni

9,4

Bed&Breakfast Vanni

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vanni. Bed&Breakfast Vanni se těší příhodné poloze přímo u písečné pláže a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a balkonem nebo terasou. Ubytování Bed&Breakfast Vanni se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big house for 8

9,4

Big house for 8

Ubytování (Apartmán) Big house for 8. Big house for 8 is situated in Privlaka and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Big house for 8 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Cypress Tree Holiday Apartments

9,4

Cypress Tree Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Cypress Tree Holiday Apartments. Cypress Tree Apartments jsou apartmány situované v Privlace, 8 km od Viru. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Cypress Tree Holiday Apartments se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hrala

9,4

Apartment Hrala

Ubytování (Apartmány) Apartment Hrala. Apartmán Hrala se nachází v obci Privlaka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Hrala se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sky & Sand

9,4

Sky & Sand

Ubytování (Apartmán) Sky & Sand. Sky & Sand se nachází v Privlace. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Sky & Sand se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).