Hledat

Ubytování

Ubytování město Privlaka

Ve městě Privlaka (Chorvatsko) máme celkem 502 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Privlaka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Privlaka

M&L apartman

9,9

M&L apartman

Ubytování (Apartmány) M&L apartman. M&L apartman se nachází v Privlace a nabízí zahradu, terasu a výhledy do zahrady. Ubytování M&L apartman se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Laura 1

9,8

Apartments Laura 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura 1. Apartmány Laura se nachází v obci Privlaka. Nabízí 4hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady a grilem. Ubytování Apartments Laura 1 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Casa Bianca

9,8

Casa Bianca

Ubytování (Apartmán) Casa Bianca. Casa Bianca se nachází v Privlace, 650 metrů od pláže Marina Privlaka, a nabízí ubytování s klimatizací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Bianca se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Marivel

9,8

Villa Marivel

Ubytování (Apartmány) Villa Marivel. Set in Privlaka, 10 km from Vir, Villa Marivel offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Marivel se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Rose Garden

9,7

Rose Garden

Ubytování (Apartmány) Rose Garden. Rose Garden se nachází v obci Privlaka v Zadarské župě, 250 metrů od pláže Škrapavac – Bilotinjak. Ubytování Rose Garden se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Domy

9,7

Holiday Home Domy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Domy. Holiday Home Domy se nachází přímo u pláže v obci Privlaka v Zadarské župě a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Domy se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Biskup

9,7

Apartments Biskup

Ubytování (Penzion) Apartments Biskup. Apartments Biskup nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi, kabelovou TV a vlastní terasou nebo patiem. Ubytování Apartments Biskup se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Brevilacqua

9,7

Villa Brevilacqua

Ubytování (Vila) Villa Brevilacqua. Villa Brevilacqua se nachází v Privlace, 1,1 km od pláže Mostina a 1,3 km od pláže Vrilo. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Brevilacqua se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jadranka

9,7

Apartments Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadranka. Apartments Jadranka se nachází v obci Privlaka, 7 km od Viru, a nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Jadranka se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lari

9,6

Apartment Lari

Ubytování (Apartmány) Apartment Lari. Apartmán Lari je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady situovaný v Privlace, 17 km od Zadaru a 39 km od Novalji. Dům má vlastní bezplatné... Ubytování Apartment Lari se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Valadar Apartments

9,6

Valadar Apartments

Ubytování (Apartmány) Valadar Apartments. Apartmány Valadar se nachází v Privlace v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Bilotinjak. Ubytování Valadar Apartments se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Emilija Apartments Privlaka

9,6

Emilija Apartments Privlaka

Ubytování (Apartmány) Emilija Apartments Privlaka. Emilija Apartments Privlaka se nachází na klidném místě v obci Škrapavac, 3 km od historického města Nin a 13 km od Zadaru, a nabízí klimatizované... Ubytování Emilija Apartments Privlaka se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Micko

9,5

Apartman Micko

Ubytování (Apartmány) Apartman Micko. Located in Privlaka, 8 km from Vir, Apartman Micko provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartman Micko se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Veve

9,5

Veve

Ubytování (Apartmán) Veve. Offering free WiFi and sea views, Veve is an accommodation located in Privlaka. The air-conditioned accommodation is 8 km from Vir. Ubytování Veve se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ferienwohnung Malo

9,5

Ferienwohnung Malo

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Malo. Ferienwohnung Malo se nachází v Privlace a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Ferienwohnung Malo se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Romantica

9,5

Apartments Romantica

Ubytování (Apartmány) Apartments Romantica. Apartments Romantica nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a grilem v obci Privlaka. Ubytování Apartments Romantica se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Piero, Privlaka

9,5

Apartmani Piero, Privlaka

Ubytování (Penzion) Apartmani Piero, Privlaka. Apartmani Piero, Privlaka se nachází v Privlace, 250 metrů od pláže Mostina a 400 metrů od pláže Punta. Ubytování Apartmani Piero, Privlaka se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Punta Colors

9,5

Apartments Punta Colors

Ubytování (Apartmány) Apartments Punta Colors. Located in Privlaka, Apartments Punta Colors provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Punta Colors se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Despini

9,5

Apartment Despini

Ubytování (Apartmán) Apartment Despini. Tříhvězdičkový apartmán Despini se nachází v obci Privlaka, 22 km od Zadaru, a nabízí výhled na moře a klimatizované pokoje s terasou. Ubytování Apartment Despini se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Our Nest Accommodation

9,5

Our Nest Accommodation

Ubytování (Apartmány) Our Nest Accommodation. Situated in Privlaka, 10 km from Vir, Our Nest Accommodation features a garden and free WiFi. Ubytování Our Nest Accommodation se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ubytování ve městě Privlaka

Město Privlaka se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 502 hotelů a ubytování ve městě Privlaka.