Hledat

Ubytování

Apartments Bolo Apartmány

Drakovci 5a, 22242 Jezera, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Bolo. Apartments Bolo features garden views, free WiFi and free private parking, set in Jezera, 500 metres from Lucica Beach. Ubytování Apartments Bolo se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Popis ubytování Apartments Bolo

Apartments Bolo features garden views, free WiFi and free private parking, set in Jezera, 500 metres from Lucica Beach. A fridge and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. The nearest airport is Zadar Airport, 70 km from Apartments Bolo. Cycling can be enjoyed nearby. Andrija is 1. Each unit comes with a sofa, a seating area, a TV with satellite channels, a well-fitted kitchen with a dining area, and a private bathroom with a hairdryer. Beach Sv. 1 km from the apartment, while Guscica Beach is 1. 3 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Bolo

 • Venkovní krb
 • Gril
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pláž
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Jezera

Holiday Home Luce

10

Holiday Home Luce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luce. Prázdninový dům Luce se nachází v obci Jezera. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Holiday Home Luce se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New apartment Lavanda

10

New apartment Lavanda

Ubytování (Apartmán) New apartment Lavanda. New apartment Lavanda is situated in Jezera and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování New apartment Lavanda se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dandy apartment #3

10

Dandy apartment #3

Ubytování (Apartmán) Dandy apartment #3. Situated in Jezera in the Sibenik-Knin County region, Dandy apartment #3 has a garden. Ubytování Dandy apartment #3 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Klarin - old stone house

9,9

Apartman Klarin - old stone house

Ubytování (Apartmán) Apartman Klarin - old stone house. Boasting a terrace, Apartman Klarin - old stone house offers accommodation in Jezera with free WiFi and city views. Ubytování Apartman Klarin - old stone house se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sanja

9,8

Apartments Sanja

Ubytování (Penzion) Apartments Sanja. Apartmány Sanja se nachází v Jezera a mají zahradu. K dispozici je i bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Sanja se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Latin Jezera

9,8

Apartmani Latin Jezera

Ubytování (Apartmán) Apartmani Latin Jezera. Apartmani Latin Jezera is located in Jezera and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartmani Latin Jezera se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile home Andreana

9,8

Mobile home Andreana

Ubytování (Kemp) Mobile home Andreana. Set in Jezera, 36 km from Biograd na Moru, Mobile home Andreana offers a garden and free WiFi. Ubytování Mobile home Andreana se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Bernarda

9,8

Apartments Bernarda

Ubytování (Apartmány) Apartments Bernarda. Apartmány Bernarda nabízejí ubytování v obci Jezera a 50 km od Zadaru s bezplatným Wi-Fi. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Bernarda se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Judita

9,8

Judita

Ubytování (Apartmán) Judita. Apartmmán Judita se nachází v Jezeře, 36 km od Biogradu na Moru, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a výhled do zahrady. Ubytování Judita se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparmani Slavica

9,7

Aparmani Slavica

Ubytování (Apartmány) Aparmani Slavica. Aparmani Slavica se nachází v obci Jezera. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem, klimatizaci a vířivku. Ubytování Aparmani Slavica se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MALUFI 193

9,7

MALUFI 193

Ubytování (Kemp) MALUFI 193. Set in Jezera, 36 km from Biograd na Moru, MALUFI 193 offers a bar and free WiFi. Ubytování MALUFI 193 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Antonio

9,7

Apartment Antonio

Ubytování (Apartmány) Apartment Antonio. Set in Jezera, Apartment Antonio offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartment Antonio se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adrijela Mobile Home

9,7

Adrijela Mobile Home

Ubytování (Prázdninový areál) Adrijela Mobile Home. Adrijela Mobile Home se nachází v obci Jezera v Šibensko-kninské župě, 48 km od Zadaru, a nabízí gril, výhled na moře a ve všech prostorách dostupné... Ubytování Adrijela Mobile Home se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holliday home Robinson Tourism Maria

9,7

Holliday home Robinson Tourism Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Holliday home Robinson Tourism Maria. Prázdninový dům Robinson Tourism Maria se nachází v obci Jezera v Šibenicko-kninské župě, 37 km od Biogradu na Moru. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Holliday home Robinson Tourism Maria se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ks Holidays

9,7

Ks Holidays

Ubytování (Prázdninový areál) Ks Holidays. Ks Holidays nabízí mobilní domy v kempu Jezera Camping, kousek od osady Jezera na ostrově Murter. K dispozici je zázemí pro grilování. Ubytování Ks Holidays se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Carevi Dvori

9,7

Apartments Carevi Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Carevi Dvori. Apartments Carevi Dvori se nachází v obci Jezera. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Carevi Dvori se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Bruna

9,6

Apartmani Bruna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bruna. Apartmani Bruna nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením v obci Jezera v Šibenicko-kninské župě. Ubytování Apartmani Bruna se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Irena

9,6

Apartments Irena

Ubytování (Apartmány) Apartments Irena. Apartments Irena se nachází v městečku Jezera, 50 km od města Zadar, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Irena se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Daniela

9,6

Apartmani Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Daniela. Situated in Jezera, 37 km from Biograd na Moru, Apartmani Daniela features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Daniela se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Slađana

9,6

Apartments Slađana

Ubytování (Apartmány) Apartments Slađana. Apartmány Slađana se nachází v obci Jezera, 37 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Slađana se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Levantara

9,6

Levantara

Ubytování (Kemp) Levantara. Levantara se nachází v obci Jezera, 37 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Levantara se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

studio apartman

9,5

studio apartman

Ubytování (Apartmány) studio apartman. Situated in Jezera, 36 km from Biograd na Moru, studio apartman features a garden and free WiFi. Ubytování studio apartman se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Littel studio Franceska

9,5

Littel studio Franceska

Ubytování (Apartmán) Littel studio Franceska. Situated in Jezera, Littel studio Franceska features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Littel studio Franceska se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile Homes Albatross

9,5

Mobile Homes Albatross

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Albatross. Mobile Homes Albatross je prázdninový areál situovaný v letovisku Jezera. Nabízí vlastní úsek pláže, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mobile Homes Albatross se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Emily

9,5

Apartmani Emily

Ubytování (Apartmány) Apartmani Emily. Apartmani Emily se nachází v obci Jezera. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Emily se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Crown Luxury Apartments

9,5

Crown Luxury Apartments

Ubytování (Kemp) Crown Luxury Apartments. Crown Luxury Apartments se nachází v obci Jezera, 36 km od Biogradu na Moru. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Crown Luxury Apartments se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Purple apartment

9,5

Purple apartment

Ubytování (Apartmány) Purple apartment. Purple apartment se nachází v obci Jezera, 50 km od Zadaru. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Purple apartment se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile Homes SEA JOY

9,5

Mobile Homes SEA JOY

Ubytování (Kemp) Mobile Homes SEA JOY. Mobile Homes SEA JOY se nachází v obci Jezera, 36 km od Biogradu na Moru. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mobile Homes SEA JOY se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Ines

9,5

Villa Ines

Ubytování (Apartmány) Villa Ines. Situated in Jezera, 36 km from Biograd na Moru, Villa Ines features a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Ines se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Home Maslina

9,4

Mobile Home Maslina

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Home Maslina. Mobilní domy Maslina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Jezera v Šibenicko-kninské župě. Ubytování Mobile Home Maslina se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Brošćica 16

9,4

Brošćica 16

Ubytování (Apartmány) Brošćica 16. Apartmány Brošćica 16 se nachází v obci Jezera a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Brošćica 16 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Boris

9,4

Apartments Boris

Ubytování (Apartmány) Apartments Boris. Apartmány Boris se nachází v obci Jezera a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Boris se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile home BLUE CLASS B4

9,4

Mobile home BLUE CLASS B4

Ubytování (Kemp) Mobile home BLUE CLASS B4. Klimatizované mobilní domy Blue Class II se nachází v obci Jezera. Nabízí vířivku a možnost půjčení jízdních kol. Ubytování Mobile home BLUE CLASS B4 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

LunaSky Mobile Home Murter

9,4

LunaSky Mobile Home Murter

Ubytování (Kemp) LunaSky Mobile Home Murter. Set in Jezera, LunaSky Mobile Home Murter offers accommodation with a terrace and kitchen. Ubytování LunaSky Mobile Home Murter se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Haus Lili

9,4

Apartments Haus Lili

Ubytování (Apartmány) Apartments Haus Lili. Apartmány Haus Lili se nacházejí v obci Jezera v Šibenicko-kninské župě, 49 km od Zadaru, a nabízejí terasu a gril. Ubytování Apartments Haus Lili se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile Home Pine Lodge

9,4

Mobile Home Pine Lodge

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Home Pine Lodge. Mobile Home Pine Lodge se nachází ve vesnici Jezera, 48 km od Zadaru, a nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Mobile Home Pine Lodge se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman "Tatjana"

9,4

Apartman "Tatjana"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Tatjana". Apartmán "Tatjana" stojí na pláži v obci Jezera. Nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman "Tatjana" se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Zatoke 7a

9,4

Zatoke 7a

Ubytování (Apartmán) Zatoke 7a. Located in Jezera, 2.2 km from Beach Jazina, Zatoke 7a provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Situated 1.1 km from Beach Sv. Ubytování Zatoke 7a se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&L Mobile Home

9,3

M&L Mobile Home

Ubytování (Apartmán) M&L Mobile Home. M&L Mobile Home is located in Jezera and offers a restaurant, a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 36 km from Biograd na Moru. Ubytování M&L Mobile Home se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Superior mobile home BLUE CLASS B2

9,3

Superior mobile home BLUE CLASS B2

Ubytování (Kemp) Superior mobile home BLUE CLASS B2. Located in Jezera, 36 km from Biograd na Moru, Superior mobile home BLUE CLASS B2 provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Superior mobile home BLUE CLASS B2 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kamp Lunga

9,3

Kamp Lunga

Ubytování (Kemp) Kamp Lunga. Kamp Lunga se nachází se ve vesnici Jezera, 36 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K relaxaci mohou hosté využít sluneční terasu. Ubytování Kamp Lunga se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nina

9,3

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Located in Jezera, 37 km from Biograd na Moru, Apartments Nina provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Seashell Jezera

9,3

Mobile Homes Seashell Jezera

Ubytování (Kemp) Mobile Homes Seashell Jezera. Mobile Homes se nachází v obci Jezera, 48 km od Zadarua, 22 km od Šibeniku, a poskytuje klimatizaci. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mobile Homes Seashell Jezera se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Crvelin

9,3

Apartments Crvelin

Ubytování (Apartmány) Apartments Crvelin. Set in Jezera in the Sibenik-Knin County region, with Lucica Beach and Beach Sv. Ubytování Apartments Crvelin se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

apartman Frančić

9,3

apartman Frančić

Ubytování (Apartmán) apartman Frančić. Set in Jezera, within 450 metres of Lucica Beach and less than 1 km of Beach Sv. Ubytování apartman Frančić se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments BBJezera

9,2

Apartments BBJezera

Ubytování (Apartmány) Apartments BBJezera. Apartmány BBJezera se nachází v obci Jezera, 49 km od Zadaru a 21 km od Šibeniku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartments BBJezera se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Diversity Mobile Home

9,2

Diversity Mobile Home

Ubytování (Prázdninový areál) Diversity Mobile Home. Located 70 metres from Lovisca Beach, Diversity Mobile Home offers a restaurant, free bikes and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Diversity Mobile Home se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Adriastay 360

9,2

Adriastay 360

Ubytování (Prázdninový areál) Adriastay 360. Adriastay 360 se nachází v kempu v obci Jezera, 2 km od Tisna. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, restaurací a Wi-Fi zdarma. Ubytování Adriastay 360 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments AS

9,2

Apartments AS

Ubytování (Apartmány) Apartments AS. Klimatizované apartmány AS nabízí ubytování ve městě Jezera, 49 km od Zadaru. Ubytování Apartments AS se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neda

9,2

Apartment Neda

Ubytování (Apartmány) Apartment Neda. Apartmány Neda jsou apartmány s terasou nebo balkonem, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a grilem situované v letovisku Jezera. Ubytování Apartment Neda se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Marija

9,1

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Located in Jezera in the Sibenik-Knin County region, Apartment Marija has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)