Hledat

Ubytování

Apartments Blaženka 3546 Apartmány

Ivašnjak III 20, 21310 Lokva Rogoznica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Blaženka 3546. Apartments Blaženka 3546 se nachází v obci Lokva Rogoznica, 16 km od města Brela. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Blaženka 3546 se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Blaženka 3546

Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Apartmán nabízí hostům službu půjčení auta. Apartments Blaženka 3546 leží 40 km od Splitu, 28 km od Makarské a 55 km od letiště ve Splitu. Apartments Blaženka 3546 se nachází v obci Lokva Rogoznica, 16 km od města Brela. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Blaženka 3546

  • Gril
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Pronájem aut
  • Klimatizace Dodatečný poplatek
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Lokva Rogoznica

Beach Time Villa

9,9

Beach Time Villa

Ubytování (Vila) Beach Time Villa. Beach Time Villa se nachází v Omiši a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a výhled směřuje na moře. Ubytování Beach Time Villa se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charismatic Garden Cottage with Sea View

9,8

Charismatic Garden Cottage with Sea View

Ubytování (Venkovský dům) Charismatic Garden Cottage with Sea View. Charismatic Garden Cottage with Sea View se nachází v vesničce Lokva Rogoznica ve Splitsko-dalmatské župě, 2 km od pláže Artina a 10 km od centra letoviska... Ubytování Charismatic Garden Cottage with Sea View se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria Croatica

9,8

Adria Croatica

Ubytování (Apartmány) Adria Croatica. Adria Croatica se nachází v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely, a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování s vířivkou. Ubytování Adria Croatica se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mate i Dinka

9,8

Mate i Dinka

Ubytování (Apartmány) Mate i Dinka. Providing mountain views, Mate i Dinka in Lokva Rogoznica provides accommodation, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Mate i Dinka se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grandpa's dream

9,8

Grandpa's dream

Ubytování (Vila) Grandpa's dream. Situated in Lokva Rogoznica, Grandpa's dream features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Grandpa's dream se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Niko

9,7

Apartments Niko

Ubytování (Apartmány) Apartments Niko. Situated in Lokva Rogoznica, 18 km from Brela, Apartments Niko features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Niko se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Kod Cara 3568

9,7

Apartments Kod Cara 3568

Ubytování (Penzion) Apartments Kod Cara 3568. Apartments Kod Cara 3568 se nachází v městečku Lokva Rogoznica. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s terasou. Ubytování Apartments Kod Cara 3568 se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Kuzmanić

9,7

Apartment Kuzmanić

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuzmanić. Apartment Kuzmanić poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v městečku Lokva. Ubytování Apartment Kuzmanić se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Apartments and Studio Apartments 1

9,6

Sunrise Apartments and Studio Apartments 1

Ubytování (Apartmány) Sunrise Apartments and Studio Apartments 1. Sunrise Apartments and Studio Apartments 1 se nachází v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunrise Apartments and Studio Apartments 1 se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Edita & Robert

9,6

Apartments Edita & Robert

Ubytování (Apartmány) Apartments Edita & Robert. Apartments Edita & Robert se nachází ve městě Lokva Rogoznica, 30 km od Splitu a 28 km od Makarské. Ubytování Apartments Edita & Robert se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Doris & Petra

9,6

Apartments Doris & Petra

Ubytování (Apartmány) Apartments Doris & Petra. Apartmány Doris & Petra se nachází v obci Lokva Rogoznica ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Čamac a Artina. Ubytování Apartments Doris & Petra se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Liber

9,6

Apartments Liber

Ubytování (Apartmány) Apartments Liber. Apartmány Liber se nachází ve vesnici Lokva Rogoznica. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Liber se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruskamen Apartments

9,6

Ruskamen Apartments

Ubytování (Apartmán) Ruskamen Apartments. Apartments Ruskamen se nachází v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Ruskamen Apartments se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lovic

9,6

Apartments Lovic

Ubytování (Apartmán) Apartments Lovic. Apartmán Lovic se nachází v obci Lokva – Rogoznica, 15 km od Brely. Ubytování Apartments Lovic se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Majda

9,5

Apartments Majda

Ubytování (Apartmány) Apartments Majda. Apartmány Majda se nacházejí ve městě Lokva Rogoznica, 28 km od Splitu, a nabízejí sezónní venkovní bazén. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Majda se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani SEA VIEW

9,5

Apartmani SEA VIEW

Ubytování (Apartmány) Apartmani SEA VIEW. Apartmani SEA VIEW se nachází ve městě Lokva Rogoznica, 16 km od Brely. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani SEA VIEW se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Neno

9,5

Apartmani Neno

Ubytování (Apartmány) Apartmani Neno. Apartmani Neno se nachází v letovisku Lokva Rogoznica a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Neno se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dare

9,4

Apartment Dare

Ubytování (Apartmány) Apartment Dare. Aparment Dare se nachází v městečku Lokva Rogoznica, jen 150 metrů od nejbližší pláže, a nabízí prostornou zařízenou terasu s výhledem na moře a Wi-Fi... Ubytování Apartment Dare se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sunrise Apartments and Studio Apartments

9,4

Sunrise Apartments and Studio Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunrise Apartments and Studio Apartments. Sunrise Apartments and Studio Apartments se nachází v obci Lokva Rogoznica, 7 km od Omiše a 30 km od Splitu i Makarské. Nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sunrise Apartments and Studio Apartments se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Stipe

9,4

Villa Stipe

Ubytování (Apartmány) Villa Stipe. Villa Stipe se nachází ve městě Lokva Rogoznica, 16 km od Brely, a hosté se sem mohou těšit na restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Stipe se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments House of the rising sun

9,4

Apartments House of the rising sun

Ubytování (Apartmány) Apartments House of the rising sun. Apartments House of the rising sun se nachází v obci Lokva Rogoznica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartments House of the rising sun se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Skalinada Sea View

9,3

Skalinada Sea View

Ubytování (Penzion) Skalinada Sea View. Tříhvězdičkový penzion Skalinada Sea View se nachází ve městě Lokva Rogoznica a nabízí restauraci, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Skalinada Sea View se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Hildegard

9,3

Hotel Hildegard

Ubytování (Hotel) Hotel Hildegard. Featuring a restaurant and a bar, Hotel St. Hildegard is set in Lokva Rogoznica. With a garden, the property also features a terrace. Ubytování Hotel Hildegard se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra

9,3

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Set in Lokva Rogoznica in the Split-Dalmatia County region, Apartman Petra features a garden. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica

9,3

Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica

Ubytování (Apartmány) Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica. Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica se nachází v malém letovisku Lokva Rogoznica, 18 km od Brely, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Gordana

9,3

Apartments Gordana

Ubytování (Apartmány) Apartments Gordana. Apartmány Gordana se nachází ve městečku Lokva Rogoznica, 30 km od Splitu a 23 km od Makarské. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Gordana se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Panorama

9,3

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartments Panorama se nachází v obci Ruskamen, asi 1,8 km od obce Lokva Rogoznica. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fortuna 3427

9,3

Apartments Fortuna 3427

Ubytování (Apartmány) Apartments Fortuna 3427. Apartments Fortuna 3427 se nachází ve městě Lokva Rogoznica, 27 km od Splitu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Apartments Fortuna 3427 se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Jozini trudi

9,3

Villa Jozini trudi

Ubytování (Vila) Villa Jozini trudi. Villa Jozini trudi se nachází v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely. Nabízí fitness centrum, bar, klimatizaci a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Jozini trudi se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lorenzo

9,3

Apartments Lorenzo

Ubytování (Apartmány) Apartments Lorenzo. Apartmány Lorenzo v obci Lokva Rogoznica nabízí venkovní bazén, ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Lorenzo se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sunrise Studio Apartments 3

9,3

Sunrise Studio Apartments 3

Ubytování (Apartmány) Sunrise Studio Apartments 3. Sunrise Studio Apartments 3 se nachází v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunrise Studio Apartments 3 se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Gandalj

9,2

Apartments Gandalj

Ubytování (Apartmány) Apartments Gandalj. Apartmány Gandalj se nachází v obci Lokva Rogoznica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Gandalj se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zdravka

9,2

Apartments Zdravka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdravka. Apartments Zdravka se nachází v obci Lokva Rogoznica, 17 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zdravka se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Tafra

9,2

Apartments Tafra

Ubytování (Apartmány) Apartments Tafra. Apartments Tafra provides accommodation with a kitchen, situated in Lokva Rogoznica. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartments Tafra se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beachfront Apartments Lara

9,2

Beachfront Apartments Lara

Ubytování (Apartmány) Beachfront Apartments Lara. Beachfront Apartments Lara se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 23 km od Makarské a 29 km od Splitu. Ubytování Beachfront Apartments Lara se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Anamaria

9,2

Villa Anamaria

Ubytování (Apartmány) Villa Anamaria. Villa Anamaria se nachází ve městě Lokva Rogoznica a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Anamaria se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Bože

9,1

Apartment Bože

Ubytování (Apartmán) Apartment Bože. Apartmán Bože se nachází v obci Lokva Rogoznica a nabízí gril i zahradu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň a terasa. Ubytování Apartment Bože se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Martin & Marija

9,1

Apartments Martin & Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Martin & Marija. Apartments Martin & Marija se nachází v obci Lokva Rogoznica, 26 km od Makarské a 27 km od Splitu, a nabízí zahradní gril, terasu, Wi-Fi připojení v celém... Ubytování Apartments Martin & Marija se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Gigo

9,1

Apartmani Gigo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gigo. Apartmani Gigo se nachází v letovisku Lokva Rogoznica, 16 km od Brely, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Gigo se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Čaleta

9,1

Apartments Čaleta

Ubytování (Apartmán) Apartments Čaleta. Apartments Caleta jsou vzdálené 8 km od Omiše a pouhých 50 metrů od oblázkové pláže. Nabízejí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartments Čaleta se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Adriatic Blue Apartments

9

Adriatic Blue Apartments

Ubytování (Hotel) Adriatic Blue Apartments. Hotel Adriatic Blue Apartments se nachází v letovisku Lokva Rogoznica a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Adriatic Blue Apartments se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Pušić

9

Apartments Pušić

Ubytování (Apartmány) Apartments Pušić. Apartments Pušić se nachází v klidné lokalitě, do 200 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Pušić se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a swimming pool Zavode (Omis) - 11786

9

Apartments with a swimming pool Zavode (Omis) - 11786

Ubytování (Penzion) Apartments with a swimming pool Zavode (Omis) - 11786. Situated 26 km from Split and 27 km from Makarska, Apartment Zavode 11786b offers accommodation in Lokva Rogoznica. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartments with a swimming pool Zavode (Omis) - 11786 se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Nina

9

Studio Nina

Ubytování (Apartmán) Studio Nina. Situated in Lokva Rogoznica, Studio Nina features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio Nina se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ani

9

Apartments Ani

Ubytování (Apartmány) Apartments Ani. Apartmány Ani se nacházejí v obci Celina a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Apartmány mají kuchyň a terasu s výhledem na moře. Na místě je zahrada. Ubytování Apartments Ani se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Barbara

9

Villa Barbara

Ubytování (Apartmány) Villa Barbara. Villa Barbara se nachází v obci Lokva Rogoznica. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Villa Barbara se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zvone

8,9

Apartments Zvone

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvone. Apartments Zvone se nachází v obci Lokva Rogoznica, 17 km od Brely, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Zvone se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Radoš

8,8

Apartments Radoš

Ubytování (Apartmány) Apartments Radoš. Apartmány Radoš se nacházejí v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Radoš se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sita Apartmani

8,8

Sita Apartmani

Ubytování (Apartmány) Sita Apartmani. Sita Apartmani se nachází ve městě Lokva Rogoznica, 17 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má také zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Sita Apartmani se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ljetni San

8,8

Villa Ljetni San

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ljetni San. Hotel Ljetni San se nachází 100 metrů od oblázkové pláže a nabízí světlé a klimatizované pokoje s balkonem, bezplatným Wi-Fi a chladničkou. Ubytování Villa Ljetni San se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday home Gandalj_2

8,7

Holiday home Gandalj_2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gandalj_2. Prázdninový dům Gandalj_2 se nachází v obci Lokva Rogoznica, 16 km od Brely. Nabízí klimatizované ubytování, bazén, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home Gandalj_2 se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).