Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Zdravka

Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je terasa a gril. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV, lednici, varnou desku a rychlovarnou konvici. Apartments Zdravka se nachází v obci Lokva Rogoznica, 17 km od Brely. Na letiště Split je to 52 km. Od apartmánů Zdravka to je 37 km do Splitu a 29 km k Makarské.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Zdravka

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Lokva Rogoznica

Beach Time Villa

9,9

Beach Time Villa

Ubytování (Vila) Beach Time Villa. Beach Time Villa se nachází v Omiši a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a výhled směřuje na moře. Ubytování Beach Time Villa se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Mate i Dinka

9,8

Mate i Dinka

Ubytování (Apartmány) Mate i Dinka. Providing mountain views, Mate i Dinka in Lokva Rogoznica provides accommodation, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytování Mate i Dinka se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Adria Croatica

9,8

Adria Croatica

Ubytování (Apartmány) Adria Croatica. Adria Croatica se nachází v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely, a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování s vířivkou. Ubytování Adria Croatica se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Charismatic Garden Cottage with Sea View

9,8

Charismatic Garden Cottage with Sea View

Ubytování (Venkovský dům) Charismatic Garden Cottage with Sea View. Charismatic Garden Cottage with Sea View se nachází v vesničce Lokva Rogoznica ve Splitsko-dalmatské župě, 2 km od pláže Artina a 10 km od centra letoviska... Ubytování Charismatic Garden Cottage with Sea View se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Milka i Jozo

9,8

Apartmani Milka i Jozo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Milka i Jozo. Apartmani Milka se může pochlubit venkovním bazénem. i Jozo se nachází v Omiši a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Milka i Jozo se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Kuzmanić

9,7

Apartment Kuzmanić

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuzmanić. Apartment Kuzmanić poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v městečku Lokva. Ubytování Apartment Kuzmanić se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Doris & Petra

9,6

Apartments Doris & Petra

Ubytování (Apartmány) Apartments Doris & Petra. Apartmány Doris & Petra se nachází v obci Lokva Rogoznica ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Čamac a Artina. Ubytování Apartments Doris & Petra se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Liber

9,6

Apartments Liber

Ubytování (Apartmány) Apartments Liber. Apartmány Liber se nachází ve vesnici Lokva Rogoznica. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Liber se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Karlo

9,5

Karlo

Ubytování (Apartmán) Karlo. Karlo se nachází v obci Lokva Rogoznica, pouhých 750 metrů od pláže Artina a 1,6 km od pláže Ruskamen. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Karlo se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Neno

9,5

Apartmani Neno

Ubytování (Apartmány) Apartmani Neno. Apartmani Neno se nachází v letovisku Lokva Rogoznica a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Neno se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Hildegard

9,3

Hotel Hildegard

Ubytování (Hotel) Hotel Hildegard. Featuring a restaurant and a bar, Hotel St. Hildegard is set in Lokva Rogoznica. With a garden, the property also features a terrace. Ubytování Hotel Hildegard se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Petra

9,3

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Set in Lokva Rogoznica in the Split-Dalmatia County region, Apartman Petra features a garden. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Panorama

9,3

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartments Panorama se nachází v obci Ruskamen, asi 1,8 km od obce Lokva Rogoznica. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Martin & Marija

9,1

Apartments Martin & Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Martin & Marija. Apartments Martin & Marija se nachází v obci Lokva Rogoznica, 26 km od Makarské a 27 km od Splitu, a nabízí zahradní gril, terasu, Wi-Fi připojení v celém... Ubytování Apartments Martin & Marija se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Radoš

8,8

Apartments Radoš

Ubytování (Apartmány) Apartments Radoš. Apartmány Radoš se nacházejí v obci Lokva Rogoznica, 18 km od Brely, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Radoš se nachází ve městě Lokva Rogoznica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).