Hledat

Ubytování

Apartments al Mare Apartmány

Šparadići 81A, 22000 Grebaštica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments al Mare. Set in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region and Sparadici Beach reachable within 80 metres, Apartments al Mare offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartments al Mare se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Popis ubytování Apartments al Mare

Each unit comes with a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. The apartment offers a terrace. If you would like to discover the area, hiking, windsurfing and fishing are possible in the surroundings. Set in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region and Sparadici Beach reachable within 80 metres, Apartments al Mare offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, free bikes and free private parking. Galesnica Beach is less than 1 km from Apartments al Mare, while Dumići Beach is a 13-minute walk away. An oven and stovetop are also featured, as well as a coffee machine. The nearest airport is Split Airport, 49 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments al Mare

 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Potápění
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Stolní hry/puzzle
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Grebaštica

Apartment L&A

9,9

Apartment L&A

Ubytování (Apartmán) Apartment L&A. Tento klimatizovaný apartmán s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Grebaštica. Ubytování Apartment L&A se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sunce apartments

9,9

Sunce apartments

Ubytování (Apartmány) Sunce apartments. Set in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region and Dumići Beach reachable within 300 metres, Sunce apartments offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Sunce apartments se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zorić Grebaštica

9,9

Apartment Zorić Grebaštica

Ubytování (Apartmán) Apartment Zorić Grebaštica. Apartmány Zorić Grebaštica se nachází na pobřeží v obci Grebaštica. Ubytování Apartment Zorić Grebaštica se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila More

9,8

Vila More

Ubytování (Apartmány) Vila More. Vila More se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila More se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments 255

9,8

Apartments 255

Ubytování (Apartmány) Apartments 255. Set in Grebaštica, 27 km from Vodice, Apartments 255 offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments 255 se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment GRC Grebastica

9,7

Apartment GRC Grebastica

Ubytování (Apartmány) Apartment GRC Grebastica. Ubytování Apartment Grebastica nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment GRC Grebastica se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Holidays Roko

9,7

Apartments Holidays Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Holidays Roko. Apartmány Holidays Roko se nachází v Grebaštici, 16 km od Šibeniku. Ubytování Apartments Holidays Roko se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Branimir

9,7

Apartman Branimir

Ubytování (Apartmán) Apartman Branimir. Situated in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region, Apartman Branimir features a patio and garden views. Ubytování Apartman Branimir se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vila Marija

9,7

Apartments Vila Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Marija. Apartments Vila Marija se nachází v obci Grebaštica v Šibenicko-kninské župě, 42 km od Splitu. Nabízí sluneční terasu a soukromý úsek pláže. Ubytování Apartments Vila Marija se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Timbar

9,7

Apartments Timbar

Ubytování (Apartmány) Apartments Timbar. Apartmány Timbar se nacházejí v Grebaštici. Nabízejí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Timbar se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ćosic

9,6

Apartments Ćosic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ćosic. Apartments Ćosić se nachází na poklidném místě v obci Grebaštica, pouhých 200 metrů od pláže, Apartmány jsou obklopené zelení a nabízí terasu a bezplatné... Ubytování Apartments Ćosic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Gabi

9,6

Gabi

Ubytování (Apartmány) Gabi. Apartmán Gabi se nachází v obci Grebaštica, 28 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gabi se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karmela

9,6

Apartments Karmela

Ubytování (Apartmány) Apartments Karmela. Apartmány Karmela se nachází v Grebaštici, 28 km od města Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Karmela se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

9,6

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

Ubytování (Apartmány) Beautiful Villa 6 Metres From Sea. Apartmány Villa Viktorija&Gabrijel se nacházejí v obci Grebaštica a nabízejí klimatizaci i vstup do zahrady. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Beautiful Villa 6 Metres From Sea se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

No stress

9,6

No stress

Ubytování (Apartmány) No stress. No stress se nachází v obci Grebaštica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou s grilem a výhledem na moře. Ubytování No stress se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anka Bašić

9,6

Apartmani Anka Bašić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anka Bašić. Apartmani Anka Bašić se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anka Bašić se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šparada

9,6

Apartments Šparada

Ubytování (Apartmány) Apartments Šparada. Apartmány Šparada jsou apartmány s terasou nebo balkonem a Wi-Fi zdarma situované ve Šparadići nedaleko Grebaštice, jen 50 metrů od pláže, 12 km od... Ubytování Apartments Šparada se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sunce Mobile Homes

9,6

Sunce Mobile Homes

Ubytování (Kemp) Sunce Mobile Homes. Sunce Mobile Homes se nachází v letovisku Grebaštica, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunce Mobile Homes se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment D&D Grubišić

9,6

Apartment D&D Grubišić

Ubytování (Apartmán) Apartment D&D Grubišić. Located in Grebaštica, 100 metres from Galesnica Beach and 600 metres from Sparadici Beach, Apartment D&D Grubišić offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment D&D Grubišić se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Šparadici

9,6

Šparadici

Ubytování (Apartmán) Šparadici. Šparadici je apartmán s výhledem na moře situovaný v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě. K dispozici je zahrada, patio, výhled na moře, gril a restaurace. Ubytování Šparadici se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jakovljevic

9,6

Apartments Jakovljevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakovljevic. Apartments Jakovljevic nabízí ubytování s výhledem na moře a grilem v obci Grebaštica. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jakovljevic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ivano Apartments

9,6

Ivano Apartments

Ubytování (Apartmány) Ivano Apartments. Ivano Apartments jsou apartmány a studio situované v Grebaštici, 13 km od Šibeniku a 27 km od Trogiru. Ubytování Ivano Apartments se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Peran

9,5

Apartmani Peran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Peran. Apartmány Peran se nacházejí v obci Grebaštica, 28 km od městečka Vodice, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Peran se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Bamba

9,5

Apartment Bamba

Ubytování (Apartmány) Apartment Bamba. Apartmány Bamba se nachází v obci Grebaštica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Bamba se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Vesna

9,5

Apartmani Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vesna. Apartmani Vesna se nachází v obci Grebaštica a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartmani Vesna se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Big Apartments

9,5

Big Apartments

Ubytování (Apartmány) Big Apartments. Big Apartments nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a grilem v obci Grebaštica. Ubytování Big Apartments se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Banovac

9,5

Apartments Banovac

Ubytování (Privát) Apartments Banovac. Apartments Banovac se nachází v obci Grebaštica, 28 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Banovac se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ivana I Martina

9,5

Apartment Ivana I Martina

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivana I Martina. Apartmán Ivana I Martina se nachází v obci Grebaštica a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Apartment Ivana I Martina se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

white sensation

9,5

white sensation

Ubytování (Apartmán) white sensation. Apartmán white sensation se nachází v obci Grebaštica, 28 km od města Vodice. Ubytování white sensation se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Grebaštica

9,5

Apartmani Grebaštica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Grebaštica. Apartmány Boris se nachází ve městě Grebaštica v župě Šibenik-Knin, 26 km od Trogiru a 41 km od Splitu. Ubytování Apartmani Grebaštica se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Dalmacjia

9,4

Apartmani Dalmacjia

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dalmacjia. Apartmani Dalmacjia s terasou se nachází v Grabaštici. Ubytování Apartmani Dalmacjia se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ana

9,4

Apartments Ana

Ubytování (Apartmán) Apartments Ana. Apartmány Ana se nachází v obci Grebaštica 250 metrů od moře. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Mile

9,4

Apartment Mile

Ubytování (Apartmán) Apartment Mile. Apartmán Mile se nachází v obci Grebaštica, 18 km od Šibeniku, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště i výhled na moře. Ubytování Apartment Mile se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Josipa

9,4

Apartment Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartment Josipa. Apartmán Josipa se nachází ve vesnici Grebaštica v Šibenicko-kninské župě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Josipa se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Luka

9,4

Apartmani Luka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luka. Apartmán Luka se nachází v obci Grebaštica, 41 km od Trogiru, a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Luka se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Visnjic

9,4

Vila Visnjic

Ubytování (Apartmány) Vila Visnjic. Apartmány Vila Višnjić se nacházejí v obci Grebaštica, 31 km od městečka Vodice, a nabízejí sezonní venkovní bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vila Visnjic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Maximilian

9,3

Villa Maximilian

Ubytování (Apartmány) Villa Maximilian. Villa Maximilian nabízí ubytování s grilem, zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Maximilian se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vala

9,3

Apartments Vala

Ubytování (Penzion) Apartments Vala. Apartmány Vala se nachází pouhých 20 metrů od oblázkové pláže ve městě Grebaštica. Nabízí zahradu, terasu s lehátky a Wi-Fi zdarma v celém areálu. Ubytování Apartments Vala se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Grubišić

9,3

Apartments Grubišić

Ubytování (Apartmány) Apartments Grubišić. Apartmány Grubišić se nacházejí v obci Grebaštica. Nabízejí výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Grubišić se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zen

9,3

Apartment Zen

Ubytování (Apartmán) Apartment Zen. Apartment Zen se nachází v obci Grebaštica v Šibenicko-Kninské župě a nabízí terasu. Dům stojí u pláže a k dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zen se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ante-Gojko

9,3

Apartments Ante-Gojko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ante-Gojko. Apartments Ante-Gojko se nachází na poklidné místě v obci Grabaštica, 400 metrů od pláže, a nabízí snadné silniční spojení s Šibenikem a Primoštenem. Ubytování Apartments Ante-Gojko se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jakovljević

9,2

Apartments Jakovljević

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakovljević. Apartments Jakovljević se nachází v Grebaštici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Jakovljević se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Lucia

9,2

Apartments Lucia

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucia. Apartmány Lucia se nacházejí v obci Grebaštica a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Lucia se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oluke Apartment

9,2

Oluke Apartment

Ubytování (Apartmán) Oluke Apartment. Oluke Apartment se nachází v obci Grebaštica a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. K dispozici je také soukromá terasa. Ubytování Oluke Apartment se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Bana

9,2

Apartment Bana

Ubytování (Apartmán) Apartment Bana. Featuring garden views, Apartment Bana features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.3 km from Galesnica Beach. Ubytování Apartment Bana se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments M&M

9,1

Apartments M&M

Ubytování (Apartmán) Apartments M&M. Apartments M&M stojí hned u moře v obci Grebaštica, 30 metrů od parkoviště a dětského hřiště. Nabízí balkon s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments M&M se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Stari Šibenik

9,1

Apartments Stari Šibenik

Ubytování (Penzion) Apartments Stari Šibenik. Apartments&Pension Stari Šibenik se nachází na klidném místě v turistické obci Grebaštica Donja, pouhých 300 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Stari Šibenik se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ŠPARADIĆI

9

ŠPARADIĆI

Ubytování (Apartmány) ŠPARADIĆI. Apartmány ŠPARADIĆI se nachází v obci Grebaštica, 31 km od obce Vodice. nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Na místě je terasa. Ubytování ŠPARADIĆI se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Cobanov Josipa

9

Apartmani Cobanov Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartmani Cobanov Josipa. Apartmán Čobanov Josipa se nachází v obci Grebaštica a nabízí zahradu, soukromý úsek pláže, gril, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartmani Cobanov Josipa se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Joso

8,9

Apartman Joso

Ubytování (Apartmán) Apartman Joso. Boasting a garden and a terrace, Apartman Joso offers accommodation in Grebaštica with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Joso se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mare

8,8

Apartments Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Mare. Apartments Mare se nachází v obci Grebaštica, 28 km od města Vodice. Nabízí půjčení kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mare se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).