Hledat

Ubytování

Apartment Zvonimir Apartmán

21430 Nečujam, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonimir. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Zvonimir is located in Nečujam. The property has sea views. Ubytování Apartment Zvonimir se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Popis ubytování Apartment Zvonimir

Providing free private parking, this 3-star apartment also features free WiFi throughout the property. The apartment features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, and 1 bathroom with a shower. The property has sea views. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Zvonimir is located in Nečujam.

Vybavení ubytování Apartment Zvonimir

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Fén
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Satelitní programy
 • TV
 • Rádio
 • Žehlička
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Výhled na moře

Jiná ubytování ve městě Nečujam

Apartmani Matea

9,9

Apartmani Matea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matea. Apartments Matea se nachází v klidném vyvýšeném místě, 150 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Apartmani Matea se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

9,9

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta. Boasting a terrace, Apartment Tomy, Nečujam, Island Šolta features accommodation in Nečujam with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

9,9

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sol - with private pool and 30m from the sea. Set in Nečujam, Villa Sol - 30m from the sea offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Sol - with private pool and 30m from the sea se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Salihbegovic

9,9

Apartments Salihbegovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Salihbegovic. Situated in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Salihbegovic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Salihbegovic se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Villa Maria se nachází v osadě Nečujam a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mima

9,8

Apartmani Mima

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mima. Apartmány Mima se nacházejí v obci Nečujam na ostrově Solta a nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Mima se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Janja

9,8

Apartments Janja

Ubytování (Apartmány) Apartments Janja. Located in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Janja provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Janja se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Liam

9,8

Apartment Liam

Ubytování (Apartmán) Apartment Liam. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Liam is located in Nečujam. Ubytování Apartment Liam se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bura

9,7

Apartment Bura

Ubytování (Apartmán) Apartment Bura. Apartment Bura je situován v klidné části letoviska Nečujam, 1 minutu chůze od moře, a hostům nabízí krytý balkon s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Bura se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Fendi

9,7

Villa Fendi

Ubytování (Apartmány) Villa Fendi. Villa Fendi stojí jen 30 metrů od moře, 1 km od centra letoviska Nečujam na ostrově Šolta. Ubytování Villa Fendi se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Telalović

9,7

Vila Telalović

Ubytování (Apartmán) Vila Telalović. Vila Telalović se nachází v obci Nečujam hned u pláže a nabízí zahradu i terasu. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Vila Telalović se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Hotel Paradise Punta

9,6

Hotel Paradise Punta

Ubytování (Hotel) Hotel Paradise Punta. Čtyřhvězdičkový Hotel Paradise Punta se nachází u pláže v Nečujamu. Nabízí venkovní bazén, zahradu, sluneční terasu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Paradise Punta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Gianni

9,6

Apartment Gianni

Ubytování (Apartmán) Apartment Gianni. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gianni is situated in Nečujam. Ubytování Apartment Gianni se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Prancic

9,5

Apartment Prancic

Ubytování (Apartmán) Apartment Prancic. Apartmán Prancic se nachází v osadě Nečujam a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Apartment Prancic se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Kate

9,5

Apartments Kate

Ubytování (Apartmány) Apartments Kate. Apartments Kate se nachází v obci Nečujam, 16 km od Splitu. Nabízí ubytování vhodné pro domácí mazlíčky, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Kate se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Sobe Sveti Petar - Šolta

9,5

Sobe Sveti Petar - Šolta

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Sveti Petar - Šolta. Bed and breakfast Sobe Sv. Petar se nachází v obci Nečujam a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, zdarma dostupným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Sobe Sveti Petar - Šolta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Joe

9,5

Apartment Joe

Ubytování (Apartmán) Apartment Joe. Apartmán Joe se nachází v letovisku Nečujam na ostrově Šolta a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartment Joe se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mali Odmor

9,4

Apartments Mali Odmor

Ubytování (Apartmány) Apartments Mali Odmor. Apartments Mali Odmor se nachází v Nečujamu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. Ubytování Apartments Mali Odmor se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baumgartner - Paradise Punta

9,4

Baumgartner - Paradise Punta

Ubytování (Apartmány) Baumgartner - Paradise Punta. Baumgartner - Paradise Punta se nachází se v Nečujamu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyňským koutem, terasou a posezením. Ubytování Baumgartner - Paradise Punta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Excellent

9,4

Apartment Excellent

Ubytování (Apartmán) Apartment Excellent. Located in Nečujam, Apartment Excellent provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. Ubytování Apartment Excellent se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Piškera

9,3

Apartments Piškera

Ubytování (Apartmány) Apartments Piškera. Apartments Piškera se nachází ve městě Nečujam a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Do Splitu je to 18 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Piškera se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Mont Blanc

9,3

Apartment Mont Blanc

Ubytování (Apartmán) Apartment Mont Blanc. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Mont Blanc is set in Nečujam. Ubytování Apartment Mont Blanc se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mia Šolta

9,3

Apartmani Mia Šolta

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mia Šolta. Apartmani Mia Šolta features sea views, free WiFi and free private parking, located in Nečujam. Ubytování Apartmani Mia Šolta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lady Di

9,2

Lady Di

Ubytování (Apartmán) Lady Di. Set in Nečujam, Lady Di offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Lady Di se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anita

9,2

Apartments Anita

Ubytování (Apartmány) Apartments Anita. Apartmány Anita se nachází v obci Nečujam. Nabízí zahradu s terasou a ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Apartments Anita se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Funda Nečujam

9,2

Apartments Funda Nečujam

Ubytování (Apartmány) Apartments Funda Nečujam. Apartments Funda Nečujam se nachází jen 5 minut pěšky od pláže. Ubytování Apartments Funda Nečujam se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House at the Beach

9,1

House at the Beach

Ubytování (Vila) House at the Beach. House at the Beach se nachází u pláže v letovisku Nečujam a nabízí klimatizované ubytování s terasou, patio, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování House at the Beach se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Kazimir

9

Apartments Kazimir

Ubytování (Apartmány) Apartments Kazimir. Apartmány Kazimir se nacházejí v obci Nečujam a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, TV a kuchyň. K dispozici je také sporák, lednici a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartments Kazimir se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Marija Bajto

8,9

Apartments Marija Bajto

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija Bajto. Apartments Marija Bajto nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní v Nečujamu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartments Marija Bajto se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

MIRAY- Apartment

8,9

MIRAY- Apartment

Ubytování (Apartmán) MIRAY- Apartment. MIRAY- Apartment is set in Nečujam. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování MIRAY- Apartment se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Solta

8,7

Apartments Solta

Ubytování (Apartmány) Apartments Solta. Apartments Solta se nachází pouhých 300 metrů od hlavní pláže s bary a restauracemi a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kabelovou TV, terasou, kompletně... Ubytování Apartments Solta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zora

8,3

Apartment Zora

Ubytování (Apartmány) Apartment Zora. Apartmány Zora se nacházejí v obci Nečujam a nabízejí klimatizaci a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartment Zora se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afrodita Apartments

8,2

Afrodita Apartments

Ubytování (Apartmány) Afrodita Apartments. Apartmány Afrodita se nachází ve městě Nečujam a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Afrodita Apartments se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartman Bajto Katica

7,5

Apartman Bajto Katica

Ubytování (Apartmán) Apartman Bajto Katica. Situated in Nečujam, Apartman Bajto Katica features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Bajto Katica se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marinika Apartment

7,4

Marinika Apartment

Ubytování (Apartmán) Marinika Apartment. Marinika Apartment is situated in Nečujam and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Marinika Apartment se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marijeta

Villa Marijeta

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marijeta. Villa Marijeta is set in Stomorska. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Villa Marijeta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Jakša

Holiday Home Jakša

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jakša. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Holiday Home Jakša is situated in Nečujam. Ubytování Holiday Home Jakša se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Mistral

Apartment Mistral

Ubytování (Apartmán) Apartment Mistral. Situated in the town of Nečujam and the sea shores reachable within 80 metres, Apartment Mistral offers a self-catered accommodation with a covered... Ubytování Apartment Mistral se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Ivan

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Nečujam. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Anteo

Apartment Anteo

Ubytování (Apartmán) Apartment Anteo. Situated in Nečujam, Apartment Anteo features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Apartment Anteo se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa in Necujam Sleeps 8 with Pool and Air Con

Villa in Necujam Sleeps 8 with Pool and Air Con

Ubytování (Vila) Villa in Necujam Sleeps 8 with Pool and Air Con. Set in Nečujam, Villa in Necujam Sleeps 8 with Pool and Air Con offers a private pool. This villa provides an outdoor swimming pool. Ubytování Villa in Necujam Sleeps 8 with Pool and Air Con se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Goran

Apartment Goran

Ubytování (Apartmán) Apartment Goran. Apartment Goran se nachází v Nečujamu a nabízí klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Goran se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Tonka

Apartment Tonka

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Tonka is located in Nečujam. Ubytování Apartment Tonka se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Zvone

Apartment Zvone

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvone. Apartment Zvone is set in Nečujam. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Zvone se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anita

Apartman Anita

Ubytování (Apartmán) Apartman Anita. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anita is located in Nečujam. Ubytování Apartman Anita se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petra

Apartments Petra

Ubytování (Apartmány) Apartments Petra. Apartments Petra has garden views, free WiFi and free private parking, set in Nečujam. Ubytování Apartments Petra se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Angie

Apartment Angie

Ubytování (Apartmán) Apartment Angie. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Angie is situated in Nečujam. Ubytování Apartment Angie se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Casa con vistas al mar Croacia

Casa con vistas al mar Croacia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa con vistas al mar Croacia. Casa con vistas al mar Croacia is situated in Nečujam and offers barbecue facilities. Ubytování Casa con vistas al mar Croacia se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Necujam (Solta) - 5168

Family friendly apartments with a swimming pool Necujam (Solta) - 5168

Ubytování (Penzion) Family friendly apartments with a swimming pool Necujam (Solta) - 5168. Family friendly apartments with a swimming pool Necujam (Solta) - 5168 is located on the beachfront in Nečujam. Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Necujam (Solta) - 5168 se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Jagoda

Apartments Jagoda

Ubytování (Apartmány) Apartments Jagoda. Apartmány Jagoda se nachází v Nečujamu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Jagoda se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Necujam

Two-Bedroom Apartment in Necujam

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Necujam. Two-Bedroom Apartment in Necujam is located in Nečujam. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Necujam se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).