Hledat

Ubytování

Apartment Wiesing-1 Apartmán

6210 Wiesing, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Wiesing-1. Apartment Wiesing-1 is located in Wiesing and offers a garden. Guests have a private terrace. Ubytování Apartment Wiesing-1 se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartment Wiesing-1

If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. This apartment is equipped with 1 bedroom, a satellite TV, a dining area, and a kitchen. Apartment Wiesing-1 is located in Wiesing and offers a garden. The nearest airport is Innsbruck Airport, 38 km from the property. Guests have a private terrace. The apartment also features 1 bathroom with a shower. Innsbruck is 35 km from the apartment, while Mayrhofen is 28 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Wiesing-1

 • Soukromé parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Terasa
 • Zahrada
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Apartmán v budově
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Služba praní
 • Prostor pro kuřáky

Jiná ubytování ve městě Wiesing

Ferienwohnung Wiesing 400S

9,9

Ferienwohnung Wiesing 400S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wiesing 400S. Ferienwohnung Wiesing 400S se nachází ve městě Wiesing, méně než 1 km od Astenberg a 2 km od Wiesinger Bühel. Oblast je oblíbená pro cyklistiku. Ubytování Ferienwohnung Wiesing 400S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Landhaus Ferrari

9,6

Apart Landhaus Ferrari

Ubytování (Apartmány) Apart Landhaus Ferrari. Apart Landhaus Ferrari stojí na kraji lesa, 500 metrů od centra města Wiesing, pouhý 1 km od výjezdu z dálnice A12 Inntal. Ubytování Apart Landhaus Ferrari se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Waldrand Garni

9,5

Gästehaus Waldrand Garni

Ubytování (Penzion) Gästehaus Waldrand Garni. Penzion Gästehaus Waldrand Garni se nachází v obci Wiesing a nabízí zahradu o rozloze 1 000 m² s koupacím jezírkem a chatou s grilem. Ubytování Gästehaus Waldrand Garni se nachází ve městě Rofansiedlung 455 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Danzl

9,4

Ferienwohnung Danzl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Danzl. Boasting mountain views, Ferienwohnung Danzl features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Astenberg. Ubytování Ferienwohnung Danzl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rofan 227.4

9,4

Apartment Rofan 227.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.4. Apartment Rofan 227.4 in Wiesing offers accommodation with free WiFi, 2.4 km from Wiesinger Bühel and 3.3 km from Astenberg. Ubytování Apartment Rofan 227.4 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steixner

9,3

Haus Steixner

Ubytování (Apartmán) Haus Steixner. Haus Steixner je dům situovaný ve Wiesingu, 1,5 km od lyžařského střediska Wiesinger Bühel. Ubytování Haus Steixner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rofan 227.3

9,2

Apartment Rofan 227.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.3. Apartmán Rofan 227.3 se nachází v obci Wiesinger, 10 minut chůze od lyžařského střediska Wiesinger Bühel a 1,9 km od lyžařského střediska Astenberg. Ubytování Apartment Rofan 227.3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rofan 227.6

9,2

Apartment Rofan 227.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.6. Apartment Rofan 227.6 se nachází v tyrolském Wiesingu. Nabízí zahradu a balkon. Ubytování Apartment Rofan 227.6 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Mayr

9,1

Landhaus Mayr

Ubytování (Penzion) Landhaus Mayr. Landhaus Mayr nabízí malý sezónní bazén v zahradě, gril, sluneční terasu a trampolínu. Nachází se v Tyrolsku v obci Wiesing, 33 km od Innsbrucku. Ubytování Landhaus Mayr se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stangleggerhof

9,1

Stangleggerhof

Ubytování (Farma) Stangleggerhof. Farma Stangleggerhof se nachází v obci Wiesing, 2,9 km od lyžařského střediska Wiesinger Bühel, a nabízí ubytování se saunou. Ubytování Stangleggerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rofan 227.2

9,1

Apartment Rofan 227.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.2. Set in Wiesing, 2.4 km from Wiesinger Bühel and 3.3 km from Astenberg, Apartment Rofan 227.2 offers free WiFi. Ubytování Apartment Rofan 227.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rofan 227.5

9

Apartment Rofan 227.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.5. Apartment Rofan 227.5 in Wiesing offers accommodation with free WiFi, 2.4 km from Wiesinger Bühel and 3.3 km from Astenberg. Ubytování Apartment Rofan 227.5 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lamplhof

9

Lamplhof

Ubytování (Farma) Lamplhof. Lamplhof je farma situovaná ve Wiesingu, nedaleko skiareálu Wiesing Bühel - Wiesing. Nabízí ubytování v pokoji a apartmánu s Wi-Fi zdarma. Ubytování Lamplhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Inntal

8,9

Camping Inntal

Ubytování (Kemp) Camping Inntal. Camping Inntal nabízí ubytování v sudech a apartmánech. Ubytování Camping Inntal se nachází ve městě Dorf 100 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rofan 227.1

8,5

Apartment Rofan 227.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.1. Apartment Rofan 227.1 se nachází ve Wiesingu. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Rofan 227.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnhof

8,4

Hotel Sonnhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnhof. Hotel Sonnhof se nachází přímo v centru obce Wiesing. Má restauraci, která se specializuje na tyrolskou kuchyni a nabízí pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Sonnhof se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldruh

8,3

Waldruh

Ubytování (Penzion) Waldruh. Waldruh nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory v těsné blízkosti Jenbachu a dálnice A12 mezi jezerem Achensee a údolím Zillertal. Ubytování Waldruh se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rofan 227.8

Apartment Rofan 227.8

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.8. Apartment Rofan 227.8 in Wiesing provides accommodation with free WiFi, 2.4 km from Wiesinger Bühel and 3.3 km from Astenberg. Ubytování Apartment Rofan 227.8 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiesingerhof

Wiesingerhof

Ubytování (Apartmány) Wiesingerhof. Set in Wiesing, Wiesingerhof features accommodation with a flat-screen TV and a kitchenette. Complimentary WiFi is available. Ubytování Wiesingerhof se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schiestl

Ferienhaus Schiestl

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Schiestl. Ferienhaus Schiestl is located in Wiesing. Offering free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování Ferienhaus Schiestl se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dreamy Apartment in Wiesing with Whirlpool

Dreamy Apartment in Wiesing with Whirlpool

Ubytování (Apartmán) Dreamy Apartment in Wiesing with Whirlpool. Set in Wiesing, Dreamy Apartment in Wiesing with Whirlpool provides accommodation with a private pool. The accommodation is 35 km from Innsbruck. Ubytování Dreamy Apartment in Wiesing with Whirlpool se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rofan 227-10

Apartment Rofan 227-10

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227-10. Located in Wiesing in the Tyrol region, Apartment Rofan 227-10 has a terrace. Ubytování Apartment Rofan 227-10 se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rofan 227.7

Apartment Rofan 227.7

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.7. Apartment Rofan 227.7 in Wiesing offers accommodation with free WiFi, 2.4 km from Wiesinger Bühel and 3.3 km from Astenberg. Ubytování Apartment Rofan 227.7 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lamplhof B&B

Lamplhof B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Lamplhof B&B. Within 1.7 km of Wiesinger Bühel and 1.9 km of Astenberg, Lamplhof B&B offers free WiFi and a garden. Ubytování Lamplhof B&B se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wiesing - FGZ410

Apartment Wiesing - FGZ410

Ubytování (Apartmán) Apartment Wiesing - FGZ410. Apartment Wiesing - FGZ410 is set in Wiesing. This apartment features a garden. Ubytování Apartment Wiesing - FGZ410 se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hannah Lena

Apartment Hannah Lena

Ubytování (Apartmán) Apartment Hannah Lena. Set in Wiesing in the Tyrol region, Apartment Hannah Lena has a balcony and mountain views. The accommodation is 35 km from Innsbruck. Ubytování Apartment Hannah Lena se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW Penthouse Apartment in Top Location

NEW Penthouse Apartment in Top Location

Ubytování (Apartmán) NEW Penthouse Apartment in Top Location. NEW Penthouse Apartment in Top Location nabízí ubytování s terasou v tyrolském Wiesingu, 48 km od obce Kirchberg in Tirol. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování NEW Penthouse Apartment in Top Location se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

54qm Familien Residenz - 4 Personen

54qm Familien Residenz - 4 Personen

Ubytování (Apartmán) 54qm Familien Residenz - 4 Personen. Set in Wiesing in the Tyrol region, 54qm Familien Residenz - 4 Personen has a patio and garden views. Ubytování 54qm Familien Residenz - 4 Personen se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alex

Ferienhaus Alex

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Alex. Moderní Ferienhaus Alex se nachází ve Wiesingu v údolí řeky Inn, 15 minut jízdy od jezera Achensee a 5 minut jízdy z dálnice A12 a nabízí balkon, zařízenou... Ubytování Ferienhaus Alex se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rofan 227.9

Apartment Rofan 227.9

Ubytování (Apartmán) Apartment Rofan 227.9. Apartment Rofan 227.9 in Wiesing features accommodation with free WiFi, 2.4 km from Wiesinger Bühel and 3.3 km from Astenberg. Ubytování Apartment Rofan 227.9 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wiesing - FGZ411

Apartment Wiesing - FGZ411

Ubytování (Apartmán) Apartment Wiesing - FGZ411. Set in Wiesing in the Tyrol region, Apartment Wiesing - FGZ411 has a terrace and garden views. Ubytování Apartment Wiesing - FGZ411 se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Premium Apartment in TOP Position

New Premium Apartment in TOP Position

Ubytování (Apartmán) New Premium Apartment in TOP Position. The New Premium Apartment is located in Wiesing. The accommodation is 46 km from Kitzbühel, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování New Premium Apartment in TOP Position se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Außerdorf

Ferienwohnung Außerdorf

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Außerdorf. Ferienwohnung Außerdorf se nachází ve Wiesingu, 49 km od obce Kirchberg in Tirol, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Außerdorf se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wiesing-2

Apartment Wiesing-2

Ubytování (Apartmán) Apartment Wiesing-2. Located in Wiesing in the Tyrol region, Apartment Wiesing-2 features a terrace. The accommodation is 35 km from Innsbruck. Ubytování Apartment Wiesing-2 se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

64qm Familienresidenz für 6 Personen

64qm Familienresidenz für 6 Personen

Ubytování (Apartmán) 64qm Familienresidenz für 6 Personen. Situated in Wiesing in the Tyrol region, 64qm Familienresidenz für 6 Personen features a terrace and mountain views. Ubytování 64qm Familienresidenz für 6 Personen se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lamplhof

Lamplhof

Ubytování (Farma) Lamplhof. Boasting a garden, private pool and pool views, Lamplhof is set in Wiesing. Ubytování Lamplhof se nachází ve městě Wiesing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)