Hledat

Ubytování

Apartment Villa Sonnegg Apartmány

11 Sonnegg, 6166 Fulpmes, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Sonnegg. Located in Fulpmes, Villa Sonnegg provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a terrace. Innsbruck is 14 km from the apartment. Ubytování Apartment Villa Sonnegg se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartment Villa Sonnegg

Innsbruck is 14 km from the apartment. Innsbruck Airport is 13 km from the property. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Fulpmes! Located in Fulpmes, Villa Sonnegg provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Lyžování
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartment Villa Sonnegg

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Lyžařská škola
 • Lyžárna
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Parkování není možné.
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Vířivka/jacuzzi
 • Solárium
 • Sauna
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Fulpmes

Apartment Alber

10

Apartment Alber

Ubytování (Apartmány) Apartment Alber. Apartment Alber se nachází v centru města Fulpmes, 20 metrů od stanice Bahnstraße-Bruggerhof bezplatného skibusu, kterým se dostanete do lyžařského areálu... Ubytování Apartment Alber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buttererhof

9,9

Buttererhof

Ubytování (Apartmány) Buttererhof. Buttererhof se nachází v obci Fulpmes a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Buttererhof se nachází ve městě Tschaffinis-Umgebung 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Eigentler

9,7

Landhaus Eigentler

Ubytování (Apartmán) Landhaus Eigentler. Landhaus Eigentler stojí 3 km od lžařského areálu Schlick 2000, 1,8 km od centra městečka Fulpmes a 180 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Landhaus Eigentler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Morandell

9,7

Gästehaus Morandell

Ubytování (Penzion) Gästehaus Morandell. Gästehaus Morandell má vlastní zahradu a nachází se v obci Fulpmes, 100 metrů od lyžařského rezortu Schlick 2000. Ubytování Gästehaus Morandell se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Sommavilla

9,7

Ferienwohnungen Sommavilla

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Sommavilla. Ferienwohnungen Sommavilla se nachází 850 metrů od centra obce Fulpmes ve Stubaiském údolí a 2 km od skiareálu Schlick 2000. Ubytování Ferienwohnungen Sommavilla se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment im Huggn

9,7

Apartment im Huggn

Ubytování (Apartmány) Apartment im Huggn. Apartment im Huggn se nachází v obci Fulpmes a nabízí Wi-Fi zdarma a posezení. Ubytování Apartment im Huggn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haller

9,6

Ferienwohnung Haller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haller. Ferienwohnung Haller nabízí apartmán se soukromou zahradou v obci Fulpmes, 300 metrů od lanovky Kreuzjochbahn a 700 metrů od města Schanzlin. Ubytování Ferienwohnung Haller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dahoam

9,6

Apartment Dahoam

Ubytování (Apartmány) Apartment Dahoam. Apartment Dahoam se nachází v obci Fulpmes, 14 km od Innsbrucku a 30 minut jízdy od ledovce Stubai. Ubytování Apartment Dahoam se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tanzer Andrea

9,6

Haus Tanzer Andrea

Ubytování (Apartmány) Haus Tanzer Andrea. Haus Tanzer Andrea se nachází ve Fulpmes a nabízí ubytování s výhledem na hory, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Tanzer Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hubert Praxmarer

9,5

Apartment Hubert Praxmarer

Ubytování (Apartmán) Apartment Hubert Praxmarer. Apartment Hubert Praxmarer se nachází ve městě Fulpmes, 2 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Apartment Hubert Praxmarer se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wendelin

9,5

Haus Wendelin

Ubytování (Apartmány) Haus Wendelin. Haus Wendelin je apartmán v tyrolském stylu, který má balkon s výhledem na hory. Ubytování Haus Wendelin se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Robi

9,5

Ferienwohnung Robi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Robi. Tento apartmán se nachází 1,6 km od lanovky Kreuzjochbahn ve Fulpmes a má terasu a zahradu s grilem. Ubytování Ferienwohnung Robi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Bach

9,5

Haus am Bach

Ubytování (Apartmány) Haus am Bach. Haus am Bach se nachází ve Fulpmesu nedaleko Kreuzjochbahn 1 a Tellerlift Froneben Ronny's. Nabízí bezplatné W-Fi připojení. Ubytování Haus am Bach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Krößbacher

9,5

Haus Krößbacher

Ubytování (Privát) Haus Krößbacher. Haus Krößbacher se nachází ve městě Fulpmes a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Krößbacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Erika

9,5

Haus Erika

Ubytování (Apartmány) Haus Erika. Haus Erika stojí na klidném místě 1 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Haus Erika se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Brugger

9,4

Hotel Brugger

Ubytování (Hotel) Hotel Brugger. Sporthotel Brugger se nachází ve městě Fulpmes a má wellness centrum se saunou, soláriem, jeskyní s čerstvým vzduchem, kneippovou fontánou a relaxační... Ubytování Hotel Brugger se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rettenbacher

9,4

Gästehaus Rettenbacher

Ubytování (Penzion) Gästehaus Rettenbacher. Gästehaus Rettenbacher stojí v obci Fulpmes, 1 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Hosté se sem mohou těšit na zahradu, saunu a každodenní snídani. Ubytování Gästehaus Rettenbacher se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schottenhof

9,4

Schottenhof

Ubytování (Farma) Schottenhof. Pension Schottenhof se nachází na klidném místě asi 300 metrů od centra městečka Fulpmes, 1 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Schottenhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenbauernhof Gröbenhof

9,4

Alpenbauernhof Gröbenhof

Ubytování (Farma) Alpenbauernhof Gröbenhof. Alpenbauernhof Gröbenhof je statek uprostřed polí, 2 km od centra obce Fulpmes a 5 km od centra města Neustift im Stubaital. Ubytování Alpenbauernhof Gröbenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienlandhaus Höfer

9,4

Ferienlandhaus Höfer

Ubytování (Apartmány) Ferienlandhaus Höfer. Ferienlandhaus Höfer nabízí tradiční apartmány a wellness velmi blízko centra obce Fulpmes. Ubytování Ferienlandhaus Höfer se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Sonklar

9,4

Ferienwohnungen Sonklar

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Sonklar. Ferienwohnungen Sonklar se nachází ve Fulpmesu, přímo u zastávky bezplatného skibusu, který jede do lyžařských areálů Schlick 2000, Stubaier Gletscher a... Ubytování Ferienwohnungen Sonklar se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Singerhof

9,4

Singerhof

Ubytování (Farma) Singerhof. Singerhof se nachází v Fulpmes a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Singerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Vogelsberger

9,4

Haus Vogelsberger

Ubytování (Apartmán) Haus Vogelsberger. Haus Vogelsberger se nachází v klidné lokalitě na okraji obce Fulpmes, pouhých 300 metrů od zastávky skibusu do lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Haus Vogelsberger se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Unterweger

9,3

Haus Unterweger

Ubytování (Apartmány) Haus Unterweger. Haus Unterweger se nachází v obci Fulpmes, 200 metrů od lyžařského areálu Schlick 2000 a zastávky skibusu. Ubytování Haus Unterweger se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bacher

9,3

Haus Bacher

Ubytování (Apartmán) Haus Bacher. Haus Bacher ve Fulpmes leží 2 minuty pěšky od restaurací, kaváren, obchodů a autobusové zastávky. Ubytování Haus Bacher se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergpanorama

9,3

Ferienwohnung Bergpanorama

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bergpanorama. Tento prostorný apartmán se nachází v přízemí. Nabízí Wi-Fi zdarma a terasu s panoramatickým výhledem na Stubaiské Alpy. Ubytování Ferienwohnung Bergpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Arndt

9,3

Ferienwohnung Arndt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Arndt. Prázdninový dům Arndt byl postaven v roce 2010. Nachází se 300 metrů od vlakového nádraží v obci Fulpmes a nabízí apartmán s Wi-Fi zdarma, možností... Ubytování Ferienwohnung Arndt se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ansitz Hofer

9,3

Ansitz Hofer

Ubytování (Apartmány) Ansitz Hofer. Ansitz Hofer se nachází ve Fulpmens, 1,1 km od lanovky Schanzlin, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Ansitz Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Apart Stubai

9,3

Family Apart Stubai

Ubytování (Aparthotel) Family Apart Stubai. Family Apart Stubai se nachází na úpatí hory v obci Fulpmes, 2 km od lyžařského areálu Schlick 2000, a nabízí terasu s panoramatickým výhledem na pohoří... Ubytování Family Apart Stubai se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Krösbacher

9,2

Aparthotel Krösbacher

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Krösbacher. Aparthotel Krösbacher je situován na klidném a slunečném místě v centru obce Fulpmes v údolí Stubaital a nabízí tradiční alpské ubytování v Tyrolsku. Ubytování Aparthotel Krösbacher se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roas'n Hof

9,2

Roas'n Hof

Ubytování (Apartmány) Roas'n Hof. Apartmány Roas'n Hof se nacházejí na svahu hned vedle lanovky lyžařského areálu Schlick 2000 a 500 metrů od centra městečka Fulpmes. Ubytování Roas'n Hof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stubai mit Bergblick

9,2

Stubai mit Bergblick

Ubytování (Apartmány) Stubai mit Bergblick. Situated in Fulpmes, this apartment features a balcony with mountain views. The apartment is 1.8 km from Kreuzjochbahn. Ubytování Stubai mit Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familien- & Vitalhotel Auenhof

9,2

Familien- & Vitalhotel Auenhof

Ubytování (Hotel) Familien- & Vitalhotel Auenhof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází nedaleko centra města Fulpmes, uprostřed horské přírody Štubajských Alp. Ubytování Familien- & Vitalhotel Auenhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Zinner-Pale

9,2

Appartements Zinner-Pale

Ubytování (Apartmány) Appartements Zinner-Pale. Appartements Zinner-Pale se nachází ve městě Medraz, 1 km od centra obce Fulpmes v údolí Stubaital. Nabízí zahradu. Ubytování Appartements Zinner-Pale se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements am Kirchplatz

9,2

Appartements am Kirchplatz

Ubytování (Apartmány) Appartements am Kirchplatz. Appartements am Kirchplatz se nachází v centru města Fulpmes, v srdci údolí Stubai. Ubytování Appartements am Kirchplatz se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gletscherblick

9,1

Pension Gletscherblick

Ubytování (Penzion) Pension Gletscherblick. Pension Gletscherblick se nachází v centru města Fulpmes, 1 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Nabízí finskou saunu, infračervenou kabinu a Wi-Fi... Ubytování Pension Gletscherblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adler Hotel-Pension

9,1

Adler Hotel-Pension

Ubytování (Hotel) Adler Hotel-Pension. Adler Hotel-Pension se nachází v centru obce Fulpmes v údolí Stubai. Ubytování Adler Hotel-Pension se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Tirolerhof

9

Alpenhotel Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Tirolerhof. Tento komfortní rodinný Alpenhotel Tirolerhof s přátelskou atmosférou a pravou tyrolskou pohostinností se nachází v srdci údolí Stubai, přímo u zastávky,... Ubytování Alpenhotel Tirolerhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christine

9

Haus Christine

Ubytování (Privát) Haus Christine. Haus Christine se nachází na klidném místě ve výšce 930 metrů nad mořem v obci Fulpmes-Medraz, 1 km od centra. Ubytování Haus Christine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Gröbenhof

9

Gasthof Gröbenhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Gröbenhof. Hotel Gasthof Gröbenhof se nachází 1 km od centra obce Fulpmes ležící v údolí Stubaital, 10 minut jízdy od lanovky Schlick 2000, a nabízí panoramatický... Ubytování Gasthof Gröbenhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pfeifer

9

Haus Pfeifer

Ubytování (Apartmán) Haus Pfeifer. Haus Pfeifer nabízí apartmán se zařízenou terasou a panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Haus Pfeifer se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Schiestl

9

Landhaus Schiestl

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schiestl. Landhaus Schiestl se nachází 5 minut chůze od centra městečka Fulpmes a nabízí apartmány v alpském stylu s balkonem nebo terasou a výhledem na hory. Ubytování Landhaus Schiestl se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eschenhof

8,9

Hotel Eschenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Eschenhof. Hotel Eschenhof stojí na velmi klidném místě hned vedle běžkařské trati, jen 3 minuty pěšky od centra městečka Fulpmes. Ubytování Hotel Eschenhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Wiesengrund

8,9

Haus Wiesengrund

Ubytování (Apartmány) Haus Wiesengrund. Haus Wiesengrund se nachází v obci Fulpmes a nabízí apartmány s balkonem orientovaným na jih s panoramatickým výhledem na ledovec Stubai. Ubytování Haus Wiesengrund se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gavlik

8,9

Haus Gavlik

Ubytování (Apartmán) Haus Gavlik. Penzion Haus Gavlik se nachází v údolí Stubaital, 10 minut chůze od centra městečka Fulpmes a 500 metrů od lyžařského areálu Schlick2000, a nabízí apartmán... Ubytování Haus Gavlik se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edith

8,9

Pension Edith

Ubytování (Apartmány) Pension Edith. Pension Edith se nachází v obci Fulpmes ve Stubaiském údolí, 600 metrů od ski areálu Schlick 2000 a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Pension Edith se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bruggerhof

8,9

Bruggerhof

Ubytování (Penzion) Bruggerhof. Bruggerhof se nachází na úpatí lyžařského areálu Schlick 2000. Jedná se o tradiční tyrolský penzion v obci Fulpmes v údolí Stubai. Ubytování Bruggerhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alphof Superior

8,8

Hotel Alphof Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Alphof Superior. Celoročně otevřený hotel Alphof Superior je obklopený zahradami, loukami a pohořím Stubaiské Alpy. Ubytování Hotel Alphof Superior se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Medrazerhof

8,8

Hotel Medrazerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Medrazerhof. Medrazerhof se nachází v Medrazu, nedaleko obce Fulpmes im Stubaital, a nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Hotel Medrazerhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko).

Berghotel Schlickeralm 1.616 m

8,8

Berghotel Schlickeralm 1.616 m

Ubytování (Penzion – hostinec) Berghotel Schlickeralm 1.616 m. Berghotel Schlickeralm 1.616 m se nachází ve Fulpmes a má restauraci, bar, salonek a zahradu. K dispozici jsou rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Berghotel Schlickeralm 1.616 m se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Margretenhof

8,8

Pension Margretenhof

Ubytování (Penzion) Pension Margretenhof. Pension Margretenhof stojí na kraji obce Fulpmes v tyrolském údolí Stubai a je obklopený loukami. Ubytování Pension Margretenhof se nachází ve městě Fulpmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)