Hledat

Ubytování

Apartment Stanici 2765b Apartmán

21310 Omiš, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Stanici 2765b. Tento apartmán se nachází v Omiši, 26 km od Splitu a 27 km od Makarské. Nabízí výhled na moře. K dispozici je jídelní kout a koupelna se sprchou. Ubytování Apartment Stanici 2765b se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartment Stanici 2765b

Nabízí výhled na moře. Apartment Stanici 2765b leží 35 km od Hvaru, 40 km od Trogiru a 37 km od letiště ve Splitu. Tento apartmán se nachází v Omiši, 26 km od Splitu a 27 km od Makarské. K dispozici je jídelní kout a koupelna se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartment Stanici 2765b

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Balkon
 • Pláž
 • Apartmán v budově
 • Výhled na moře

Jiná ubytování ve městě Omiš

Apartman Horizont

10

Apartman Horizont

Ubytování (Apartmán) Apartman Horizont. Apartman Horizont is set in Omiš and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Horizont se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lučić, Marušići

10

Apartmani Lučić, Marušići

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lučić, Marušići. Apartmani Lučić se nachází v Omiši, 11 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Lučić, Marušići se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy apartment

10

Cosy apartment

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment. Located in Omiš, 500 metres from Punta Beach and 500 metres from Velika Beach, Cosy apartment provides air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytování Cosy apartment se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bubalo

10

Apartments Bubalo

Ubytování (Apartmány) Apartments Bubalo. Set in Omiš, 49 km from Trogir, Apartments Bubalo offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments Bubalo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ines

10

Apartment Ines

Ubytování (Apartmán) Apartment Ines. Boasting garden views, Apartment Ines provides accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Ravnice South Beach. Ubytování Apartment Ines se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Oneum

10

Apartment Oneum

Ubytování (Apartmán) Apartment Oneum. Set in Omiš, 300 metres from Velika Beach and 300 metres from Punta Beach, Apartment Oneum offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartment Oneum se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

10

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

Ubytování (Apartmán) Apartment Omis Drage Ivanisevica II. Tříhvězdičkový apartmán Omis Drage Ivanisevica II se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 22 km od Splitu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartment Omis Drage Ivanisevica II se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stone House Franco

10

Stone House Franco

Ubytování (Vila) Stone House Franco. Situated in Omiš, Stone House Franco features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Stone House Franco se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaview flat in the center

10

Seaview flat in the center

Ubytování (Apartmán) Seaview flat in the center. Located in Omiš, 100 metres from Punta Beach and 200 metres from Velika Beach, Seaview flat in the center provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Seaview flat in the center se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

One-Bedroom Apartment Vangrad 01

10

One-Bedroom Apartment Vangrad 01

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Vangrad 01. One-Bedroom Apartment Vangrad 01 is situated in Omiš and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment Vangrad 01 se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Katja

9,9

Villa Katja

Ubytování (Vila) Villa Katja. Villa Katja is set in Omiš and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Villa Katja se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bakota

9,9

Apartments Bakota

Ubytování (Apartmány) Apartments Bakota. Set in Omiš, 45 km from Trogir, Apartments Bakota offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Bakota se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lelas

9,9

Apartment Lelas

Ubytování (Apartmán) Apartment Lelas. Apartmán se nachází v Omiši, 22 km od Splitu. Nabízí klimatizované ubytování s klasickou i sluneční terasou. Ubytování Apartment Lelas se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

MDL apartment

9,9

MDL apartment

Ubytování (Apartmán) MDL apartment. Situated in Omiš, 200 metres from Punta Beach and 200 metres from Velika Beach, MDL apartment features air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování MDL apartment se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Waterfront Omis

9,9

Holiday Home Waterfront Omis

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Waterfront Omis. Holiday Home Waterfront Omis is a beachfront property located in Omiš, 150 metres from Stanići Beach and less than 1 km from Balica Rat Beach. Ubytování Holiday Home Waterfront Omis se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Bingo

9,9

Bingo

Ubytování (Apartmán) Bingo. Located in Omiš, Bingo provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 49 km from Trogir. Ubytování Bingo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Nina

9,9

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartmán Nina v Omiši nabízí výhled na město, na moře a na okolní hory, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivna

9,9

Apartments Ivna

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivna. Apartmány Ivna se nacházejí v Omiši. Nabízejí výhled na moře, kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ivna se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Villa Marija

9,9

Apartmani Villa Marija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Marija. Apartmani Villa Marija se nachází v Omiši, 22 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Villa Marija se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mimac

9,9

Apartment Mimac

Ubytování (Apartmány) Apartment Mimac. Apartmán Mimac se nachází v Omiši, 25 km od Brely. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mimac se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Iva

9,9

Apartment Iva

Ubytování (Apartmány) Apartment Iva. Apartment Iva se nachází v Omiši, 32 km od Splitu. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Maria

9,9

Apartment Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Maria. Situated in Omiš, 100 metres from Punta Beach and 100 metres from Velika Beach, Apartment Maria features air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Apartment Maria se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Larsen

9,9

Apartments Larsen

Ubytování (Apartmány) Apartments Larsen. Apartmány Larsen se nacházejí v Omiši a nabízejí kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Larsen se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Mira- Omis

9,9

Apartman Mira- Omis

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira- Omis. Apartman Mira- Omis se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Apartman Mira- Omis se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zdenka

9,9

Apartments Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartmány Zdenka se nachází v Omiši a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Zdenka se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Milena

9,9

Apartments Milena

Ubytování (Apartmány) Apartments Milena. Apartmány Milena se nachází v Omiši a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zázemím pro grilování. Ubytování Apartments Milena se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

KATE

9,9

KATE

Ubytování (Apartmán) KATE. Apartmán KATE se nachází přímo u pláže v Omiši, pouhých 50 km od Trogiru. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování KATE se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Martina

9,9

Holiday Home Martina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Martina. Holiday Home Martina is located in Omiš and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Martina se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ana

9,8

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Situated in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartman Ana has a garden. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Dalia

9,8

Dalia

Ubytování (Apartmán) Dalia. Dalia is situated in Omiš and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dalia se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments AT

9,8

Apartments AT

Ubytování (Apartmány) Apartments AT. Located in Omiš, Apartments AT provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartments AT se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kalajzic

9,8

Apartment Kalajzic

Ubytování (Apartmán) Apartment Kalajzic. Situated in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Kalajzic features a balcony and city views. Ubytování Apartment Kalajzic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Enjoy

9,8

Enjoy

Ubytování (Apartmán) Enjoy. Located in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Enjoy has a patio and city views. Ubytování Enjoy se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Monika

9,8

Apartman Monika

Ubytování (Apartmán) Apartman Monika. Apartmán Monika je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Omiši, 49 km od Trogiru. Ubytování Apartman Monika se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Karla

9,8

Apartments Karla

Ubytování (Apartmány) Apartments Karla. Apartments Karla se nachází v Omiši. Nabízí TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Karla se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Mara i Kata

9,8

Apartmani Mara i Kata

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mara i Kata. Located in Omiš, 20 km from Brela, Apartmani Mara i Kata provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmani Mara i Kata se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zorica

9,8

Apartment Zorica

Ubytování (Apartmán) Apartment Zorica. Apartmán Zorica nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Omiši. Ubytování Apartment Zorica se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Punta

9,8

Apartment Punta

Ubytování (Apartmán) Apartment Punta. Apartmán Punta se nachází u moře v Omiši. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Punta se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis

9,8

AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis

Ubytování (Apartmán) AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis. Offering free WiFi, AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis is set on the beachfront in Omiš. Ubytování AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Aldo

9,8

Apartment Aldo

Ubytování (Apartmán) Apartment Aldo. Situated in Omiš, Apartment Aldo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Aldo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Omiš Apartment

9,8

Luxury Omiš Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Omiš Apartment. Set in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Luxury Omiš Apartment has a patio and lake views. The air-conditioned accommodation is 49 km from Trogir. Ubytování Luxury Omiš Apartment se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Granny Mira

9,8

Granny Mira

Ubytování (Apartmán) Granny Mira. Featuring a garden and a terrace, Granny Mira provides accommodation in Omiš with free WiFi and mountain views. Ubytování Granny Mira se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday House Tomasovic

9,8

Holiday House Tomasovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Tomasovic. Situated in Omiš, Holiday House Tomasovic features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Holiday House Tomasovic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mandic

9,8

Apartment Mandic

Ubytování (Apartmán) Apartment Mandic. Located in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Mandic features a balcony and river views. Ubytování Apartment Mandic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Kuzmanic

9,8

Apartments Kuzmanic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kuzmanic. Located in Omiš, 11 km from Brela, Apartments Kuzmanic provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Kuzmanic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Natalie

9,8

Villa Natalie

Ubytování (Apartmány) Villa Natalie. Villa Natalie se nachází 60 metrů od pláže a 2,5 km od centra Omiše. Každý apartmán má výhled na moře a balkon nebo terasu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Villa Natalie se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Siwillo

9,8

Apartment Siwillo

Ubytování (Apartmán) Apartment Siwillo. Set in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Siwillo has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Siwillo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Elin

9,8

Apartmani Elin

Ubytování (Apartmán) Apartmani Elin. Featuring sea views, Apartmani Elin provides accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Glavica East Beach. Ubytování Apartmani Elin se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Central Luxury Rooms

9,8

Central Luxury Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Central Luxury Rooms. Bed and breakfast CENTRAL LUXURY ROOMS se nachází v Omiši a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou... Ubytování Central Luxury Rooms se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sunny oasis, free parking

9,8

Sunny oasis, free parking

Ubytování (Apartmán) Sunny oasis, free parking. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Sunny oasis, free parking is situated in Omiš. Ubytování Sunny oasis, free parking se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lejo

9,8

Apartment Lejo

Ubytování (Apartmán) Apartment Lejo. Featuring a garden and a terrace, Apartment Lejo offers accommodation in Omiš with free WiFi and river views. Ubytování Apartment Lejo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)