Hledat

Ubytování

Apartman Horizont Apartmán

Put Borka 25, 21310 Omiš, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartman Horizont. Apartman Horizont is set in Omiš and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Horizont se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartman Horizont

The nearest airport is Split Airport, 45 km from Apartman Horizont. The accommodation is 50 km from Trogir, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Split is 30 km from the apartment, while Makarska is 37 km away. Jeden z našich bestsellerů v Omiši! Apartman Horizont is set in Omiš and offers a garden and a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Terasa

Vybavení ubytování Apartman Horizont

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní krb
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Terasa
 • Zahrada
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Omiš

Apartment Oneum

10

Apartment Oneum

Ubytování (Apartmán) Apartment Oneum. Set in Omiš, 300 metres from Velika Beach and 300 metres from Punta Beach, Apartment Oneum offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartment Oneum se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

10

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

Ubytování (Apartmán) Apartment Omis Drage Ivanisevica II. Tříhvězdičkový apartmán Omis Drage Ivanisevica II se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 22 km od Splitu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartment Omis Drage Ivanisevica II se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stone House Franco

10

Stone House Franco

Ubytování (Vila) Stone House Franco. Situated in Omiš, Stone House Franco features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Stone House Franco se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment Vangrad 01

10

One-Bedroom Apartment Vangrad 01

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Vangrad 01. One-Bedroom Apartment Vangrad 01 is situated in Omiš and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment Vangrad 01 se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Seaview flat in the center

10

Seaview flat in the center

Ubytování (Apartmán) Seaview flat in the center. Located in Omiš, 100 metres from Punta Beach and 200 metres from Velika Beach, Seaview flat in the center provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Seaview flat in the center se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Katja

9,9

Villa Katja

Ubytování (Vila) Villa Katja. Villa Katja is set in Omiš and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Villa Katja se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bakota

9,9

Apartments Bakota

Ubytování (Apartmány) Apartments Bakota. Set in Omiš, 45 km from Trogir, Apartments Bakota offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Bakota se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lelas

9,9

Apartment Lelas

Ubytování (Apartmán) Apartment Lelas. Apartmán se nachází v Omiši, 22 km od Splitu. Nabízí klimatizované ubytování s klasickou i sluneční terasou. Ubytování Apartment Lelas se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Bingo

9,9

Bingo

Ubytování (Apartmán) Bingo. Located in Omiš, Bingo provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 49 km from Trogir. Ubytování Bingo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Nina

9,9

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartmán Nina v Omiši nabízí výhled na město, na moře a na okolní hory, bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivna

9,9

Apartments Ivna

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivna. Apartmány Ivna se nacházejí v Omiši. Nabízejí výhled na moře, kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ivna se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Villa Marija

9,9

Apartmani Villa Marija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Marija. Apartmani Villa Marija se nachází v Omiši, 22 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Villa Marija se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mimac

9,9

Apartment Mimac

Ubytování (Apartmány) Apartment Mimac. Apartmán Mimac se nachází v Omiši, 25 km od Brely. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mimac se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Iva

9,9

Apartment Iva

Ubytování (Apartmány) Apartment Iva. Apartment Iva se nachází v Omiši, 32 km od Splitu. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Larsen

9,9

Apartments Larsen

Ubytování (Apartmány) Apartments Larsen. Apartmány Larsen se nacházejí v Omiši a nabízejí kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Larsen se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Mira- Omis

9,9

Apartman Mira- Omis

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira- Omis. Apartman Mira- Omis se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Apartman Mira- Omis se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zdenka

9,9

Apartments Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartmány Zdenka se nachází v Omiši a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Zdenka se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Milena

9,9

Apartments Milena

Ubytování (Apartmány) Apartments Milena. Apartmány Milena se nachází v Omiši a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zázemím pro grilování. Ubytování Apartments Milena se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

KATE

9,9

KATE

Ubytování (Apartmán) KATE. Apartmán KATE se nachází přímo u pláže v Omiši, pouhých 50 km od Trogiru. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování KATE se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Ana

9,8

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Situated in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartman Ana has a garden. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Dalia

9,8

Dalia

Ubytování (Apartmán) Dalia. Dalia is situated in Omiš and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dalia se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments AT

9,8

Apartments AT

Ubytování (Apartmány) Apartments AT. Located in Omiš, Apartments AT provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartments AT se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kalajzic

9,8

Apartment Kalajzic

Ubytování (Apartmán) Apartment Kalajzic. Situated in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Kalajzic features a balcony and city views. Ubytování Apartment Kalajzic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Enjoy

9,8

Enjoy

Ubytování (Apartmán) Enjoy. Located in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Enjoy has a patio and city views. Ubytování Enjoy se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Granny Mira

9,8

Granny Mira

Ubytování (Apartmán) Granny Mira. Featuring a garden and a terrace, Granny Mira provides accommodation in Omiš with free WiFi and mountain views. Ubytování Granny Mira se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zorica

9,8

Apartment Zorica

Ubytování (Apartmán) Apartment Zorica. Apartmán Zorica nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Omiši. Ubytování Apartment Zorica se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Punta

9,8

Apartment Punta

Ubytování (Apartmán) Apartment Punta. Apartmán Punta se nachází u moře v Omiši. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Punta se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis

9,8

AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis

Ubytování (Apartmán) AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis. Offering free WiFi, AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis is set on the beachfront in Omiš. Ubytování AP 6+2 in one of the most luxury building in Omis se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Aldo

9,8

Apartment Aldo

Ubytování (Apartmán) Apartment Aldo. Situated in Omiš, Apartment Aldo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Aldo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Omiš Apartment

9,8

Luxury Omiš Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Omiš Apartment. Set in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Luxury Omiš Apartment has a patio and lake views. The air-conditioned accommodation is 49 km from Trogir. Ubytování Luxury Omiš Apartment se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday House Tomasovic

9,8

Holiday House Tomasovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Tomasovic. Situated in Omiš, Holiday House Tomasovic features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Holiday House Tomasovic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mandic

9,8

Apartment Mandic

Ubytování (Apartmán) Apartment Mandic. Located in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Mandic features a balcony and river views. Ubytování Apartment Mandic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Kuzmanic

9,8

Apartments Kuzmanic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kuzmanic. Located in Omiš, 11 km from Brela, Apartments Kuzmanic provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Kuzmanic se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Natalie

9,8

Villa Natalie

Ubytování (Apartmány) Villa Natalie. Villa Natalie se nachází 60 metrů od pláže a 2,5 km od centra Omiše. Každý apartmán má výhled na moře a balkon nebo terasu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Villa Natalie se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lejo

9,8

Apartment Lejo

Ubytování (Apartmán) Apartment Lejo. Featuring a garden and a terrace, Apartment Lejo offers accommodation in Omiš with free WiFi and river views. Ubytování Apartment Lejo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geek Apartment

9,8

Geek Apartment

Ubytování (Apartmán) Geek Apartment. Geek Apartment is located in Omiš. The air-conditioned accommodation is 25 km from Brela, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Geek Apartment se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Cvita

9,8

Apartments Cvita

Ubytování (Apartmány) Apartments Cvita. Apartments Cvita se nachází v Omiši v Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Cvita se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anita

9,8

Apartment Anita

Ubytování (Apartmány) Apartment Anita. With river views, Apartment Anita is situated in Omiš and has free WiFi. Ubytování Apartment Anita se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivan

9,8

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartmány Ivan nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány jsou klimatizované a mají satelitní TV a balkon s výhledem na moře. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vela Sollis

9,7

Apartments Vela Sollis

Ubytování (Apartmány) Apartments Vela Sollis. Apartmány Vela Sollis se nacházejí v obci Marušići, 11 km od obce Brela, a nabízejí bezplatná jízdní kola a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vela Sollis se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment ŠODAN 72

9,7

Apartment ŠODAN 72

Ubytování (Apartmán) Apartment ŠODAN 72. Located in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment ŠODAN 72 features a balcony and sea views. Ubytování Apartment ŠODAN 72 se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Neda

9,7

Apartments Neda

Ubytování (Apartmány) Apartments Neda. Apartmány Neda se nacházejí v městečku Omiš a nabízejí TV s plochou obrazovkou i zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí některých apartmánů je kuchyň se sporákem. Ubytování Apartments Neda se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Vrljičak

9,7

Apartmani Vrljičak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vrljičak. Apartmani Vrljičak se nachází v Omiši, 26 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Vrljičak se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iva Brstilo

9,7

Apartments Iva Brstilo

Ubytování (Apartmány) Apartments Iva Brstilo. Apartments Iva Brstilo se nachází v obci Stanići, 5 km od Omiše. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Iva Brstilo se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment with a spacious seafront terrace

9,7

Cozy apartment with a spacious seafront terrace

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment with a spacious seafront terrace. Featuring sea views, Cozy apartment with a spacious seafront terrace provides accommodation with free bikes and a terrace, around 600 metres from Punta... Ubytování Cozy apartment with a spacious seafront terrace se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Mary

9,7

Mary

Ubytování (Apartmán) Mary. Mary is set in Omiš. The air-conditioned accommodation is 49 km from Trogir. Ubytování Mary se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Omiš Holiday

9,7

Apartment Omiš Holiday

Ubytování (Apartmán) Apartment Omiš Holiday. Situated in Omiš, Apartment Omiš Holiday features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Omiš Holiday se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Anna

9,7

Apartments Anna

Ubytování (Apartmány) Apartments Anna. Apartmány Anna se nacházejí v Omiši a mají gril a slunnou terasu. Ubytování je klimatizované a nabízí saunu. Split leží 22 km odtud. Ubytování Apartments Anna se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ivanka

9,7

Apartment Ivanka

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivanka. Set in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Ivanka features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 49 km from Trogir. Ubytování Apartment Ivanka se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment Luka

9,7

Luxury Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Luka. Offering free WiFi, Luxury Apartment Luka is set on the beachfront in Omiš. The air-conditioned accommodation is 49 km from Trogir. Ubytování Luxury Apartment Luka se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Anamarija

9,7

Apartment Anamarija

Ubytování (Apartmán) Apartment Anamarija. Located in Omiš, 300 metres from Punta Beach and 500 metres from Velika Beach, Apartment Anamarija provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Apartment Anamarija se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).