Hledat

Ubytování

Apartment Porta Apartmán

Horní vodní brána 294, Terezín, 411 55, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Porta. Apartment Porta se nachází v Terezíně. Mělník je vzdálený 29 km. K dispozici je také kuchyň. Apartmán je vzdálený 45 km od Bad Schandau a 44 km od... Ubytování Apartment Porta se nachází ve městě Terezín (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Apartment Porta

Apartment Porta se nachází v Terezíně. Mělník je vzdálený 29 km. Apartmán je vzdálený 45 km od Bad Schandau a 44 km od Schmilky. K dispozici je také kuchyň. Letiště Václava Havla Praha je vzdáleno 45 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Terezín

Apartmány u komína

9,7

Apartmány u komína

Ubytování (Apartmán) Apartmány u komína. Apartmány u komína se nacházejí v Terezíně, 29 km od Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmány u komína se nachází ve městě Terezín (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány u komína má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány u komína momentálně evidujeme 144 recenzí.

Apartment Žižkova Terezín

9

Apartment Žižkova Terezín

Ubytování (Apartmán) Apartment Žižkova Terezín. Apartment Žižkova se nachází v Terezíně a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Žižkova Terezín se nachází ve městě Terezín (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Žižkova Terezín má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Žižkova Terezín momentálně evidujeme 25 recenzí.

Parkhotel Terezín

8,5

Parkhotel Terezín

Ubytování (Hotel) Parkhotel Terezín. Parkhotel Terezín se nachází v blízkosti historického centra Terezína, nedaleko Malé pevnosti, památníku obětem holocaustu. Ubytování Parkhotel Terezín se nachází ve městě Terezín (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Parkhotel Terezín má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Parkhotel Terezín momentálně evidujeme 16 recenzí.

Ernestino

Ernestino

Ubytování (Apartmán) Ernestino. Ernestino is situated in Terezín. The accommodation is 44 km from Most. Ubytování Ernestino se nachází ve městě Terezín (Česko - Ústecký kraj).

Apartman Pellegrini

Apartman Pellegrini

Ubytování (Apartmán) Apartman Pellegrini. Apartman Pellegrini is located in Terezín. The accommodation is 40 km from Kurort Altenberg. Ubytování Apartman Pellegrini se nachází ve městě Terezín (Česko - Ústecký kraj).