Hledat

Ubytování

Apartment Mölltaler Gletscher 6 Apartmán

56a Kleindorf, 9831 Ausserfragant, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Mölltaler Gletscher 6. Apartment Mölltaler Gletscher 6 se nachází v Ausserfragantu a nabízí restauraci, bar a terasu. Poskytuje výhled na hory a leží 29 km od Lienzu. Ubytování Apartment Mölltaler Gletscher 6 se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Apartment Mölltaler Gletscher 6

V ubytování Apartment Mölltaler Gletscher 6 máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na místě je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení a lyžárna. V okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout a balkon s výhledem na město. Poskytuje výhled na hory a leží 29 km od Lienzu. Apartmán je vzdálený 28 km od jezera Weissensee a 49 km od Zell am See. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Apartment Mölltaler Gletscher 6 se nachází v Ausserfragantu a nabízí restauraci, bar a terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Ausserfragant

Apartment Mölltaler Gletscher 1

9,7

Apartment Mölltaler Gletscher 1

UbytováníApartment Mölltaler Gletscher 1. Apartment Mölltaler Gletscher 1 se nachází v Ausserfragantu, 31 km od římského muzea Teurnia a 37 km od hradu Porcia. Nabízí bar a výhled na hory. Ubytování Apartment Mölltaler Gletscher 1 se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Apartmán Mölltalský ledovec - Rakouské Alpy

9,7

Apartmán Mölltalský ledovec - Rakouské Alpy

UbytováníApartmán Mölltalský ledovec - Rakouské Alpy. Apartmán Mölltalský ledovec - Rakouské Alpy se nachází v obci Ausserfragant, 37 km od hradu Porcia, 43 km od opatství Millstatt a 36 km od Aguntumu. Ubytování Apartmán Mölltalský ledovec - Rakouské Alpy se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Apartment Mölltaler Gletscher 8

9,6

Apartment Mölltaler Gletscher 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Mölltaler Gletscher 8. Apartment Mölltaler Gletscher 8 se nachází v Ausserfragantu a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a bankomat. 29 km od... Ubytování Apartment Mölltaler Gletscher 8 se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Apartment Sara

9,3

Apartment Sara

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara. Apartmán Sara se nachází ve městě Ausserfragant, 40 km od města Lienz. Nabízí restauraci, bar, terasu a ubytování s výhledem na město. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Indipendent House in Flattach

7,7

Indipendent House in Flattach

Ubytování (Prázdninový dům) Indipendent House in Flattach. Indipendent House in Flattach se nachází ve městě Flattach, 39 km od Lince. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Indipendent House in Flattach se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Sissi Apartment

Sissi Apartment

Ubytování (Apartmány) Sissi Apartment. Located in Ausserfragant, 39 km from Lienz, Sissi Apartment provides a garden and free WiFi. Ubytování Sissi Apartment se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Appartement-1mit-3-Schlafzimmern-und-Terrasse

Appartement-1mit-3-Schlafzimmern-und-Terrasse

Ubytování (Apartmán) Appartement-1mit-3-Schlafzimmern-und-Terrasse. Appartement-1mit-3-Schlafzimmern-und-Terrasse is a holiday home set in Ausserfragant, 49 km from Zell am See. Ubytování Appartement-1mit-3-Schlafzimmern-und-Terrasse se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Apartment Mölltaler Gletscher "Prima Apartment"

Apartment Mölltaler Gletscher "Prima Apartment"

Ubytování (Apartmán) Apartment Mölltaler Gletscher "Prima Apartment". Apartment Mölltaler Gletscher "Prima Apartment" se nachází v Ausserfragantu a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a bankomat. Ubytování Apartment Mölltaler Gletscher "Prima Apartment" se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Komfortappartement-5-mit-2-Schlafzimmern-und-Terrasse

Komfortappartement-5-mit-2-Schlafzimmern-und-Terrasse

Ubytování (Apartmán) Komfortappartement-5-mit-2-Schlafzimmern-und-Terrasse. Komfortappartement-5-mit-2-Schlafzimmern-und-Terrasse is a holiday home with a children's playground, situated in Ausserfragant. Ubytování Komfortappartement-5-mit-2-Schlafzimmern-und-Terrasse se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).

Komfortappartement-6-mit-1-Schlafzimmer-und-Balkon

Komfortappartement-6-mit-1-Schlafzimmer-und-Balkon

Ubytování (Apartmán) Komfortappartement-6-mit-1-Schlafzimmer-und-Balkon. Located in Ausserfragant, this holiday home is 49 km from Zell am See. Guests benefit from balcony. The kitchen is fitted with a dishwasher. Ubytování Komfortappartement-6-mit-1-Schlafzimmer-und-Balkon se nachází ve městě Ausserfragant (Rakousko - Korutany).