Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartment House Staňkov

K dispozici je také varná deska, rychlovarná konvice a kávovar. Aparthotel má terasu, výhled na město, posezení, TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování je vzdálené 31 km od Plzně a 47 km od Chamu. Apartment House Staňkov se nachází ve Staňkově, 49 km od Bayerisch Eisensteinu, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Karlovy Vary je to 73 km. Apartment House Staňkov podává kontinentální snídani.

Jiná ubytování ve městě Staňkov

Apartmán Staňkov

9,7

Apartmán Staňkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Staňkov. Apartmán Staňkov se nachází na okraji města, 700 metrů od centra a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, zahradu s sezónní bazén. Ubytování Apartmán Staňkov se nachází ve městě Staňkov (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartmán Staňkov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Staňkov momentálně evidujeme 49 recenzí.

Staňkov House Apartments

Staňkov House Apartments

Ubytování (Bed and breakfast) Staňkov House Apartments. Staňkov House Apartments se nachází v obci Staňkov. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Staňkov House Apartments se nachází ve městě Staňkov (Česko - Plzeňský kraj).

Country Cottage Koza

Country Cottage Koza

Ubytování (Penzion) Country Cottage Koza. Malý, přestavěný dům z roku 1830 se nachází v malé obci Vranov v okrese Domažlice a nabízí zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Country Cottage Koza se nachází ve městě Staňkov (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Penzion Country Cottage Koza nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatový areál ATLAS

Chatový areál ATLAS

Ubytování (Kemp) Chatový areál ATLAS. Set in Staňkov, 22 km from Gmünd, Chatový areál ATLAS offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Chatový areál ATLAS se nachází ve městě Staňkov (Česko - Plzeňský kraj).