Hledat

Ubytování

Apartment Edelweiß Apartmán

6313 Auffach, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Edelweiß. Apartment Edelweiß is set in Auffach. This apartment features accommodation with a terrace. Ubytování Apartment Edelweiß se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartment Edelweiß

Apartment Edelweiß is set in Auffach. The apartment also offers 2 bathrooms with a shower. The apartment includes 3 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and a coffee machine. Skiing is possible within the area and the apartment offers ski-to-door access. This apartment features accommodation with a terrace. Mayrhofen is 30 km from Apartment Edelweiß, while Saalbach Hinterglemm is 46 km from the property. The nearest airport is Innsbruck Airport, 54 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Lyžování

Vybavení ubytování Apartment Edelweiß

 • Soukromé parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Terasa
 • Gril
 • Přímo u sjezdovky
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Auffach

Ferienwohnung Wohlfartstätter

9,8

Ferienwohnung Wohlfartstätter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wohlfartstätter. Ferienwohnung Wohlfartstätter se nachází v Auffachu, 650 metrů od lanovky Schatzbergbahn, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné... Ubytování Ferienwohnung Wohlfartstätter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prädastenhof

9,8

Prädastenhof

Ubytování (Apartmán) Prädastenhof. Apartmán Prädastenhof se nachází v obci Auffach, 5 km od stanice lanovky Schatzbergbahn a 7 km od stanice lanovky Hahnkopfbahn, a nabízí terasu. Ubytování Prädastenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edelweiss

9,7

Edelweiss

Ubytování (Apartmány) Edelweiss. Edelweiss se nachází se nachází v See, 200 metrů od 6 EUB Medrigjoch a 2,1 km od Übungslift 2. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Edelweiss se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldblick

9,7

Haus Waldblick

Ubytování (Apartmán) Haus Waldblick. Situated a 10-minute walk from the centre of Auffach, Haus Waldblick is 700 metres from the Schatzberg Ski Resort. Ubytování Haus Waldblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ascherhof

9,6

Ascherhof

Ubytování (Apartmány) Ascherhof. Apartmán Ascherhof se nachází v obci Auffach, 2,8 km od stance lanovky Schatzbergbahn, a nabízí podlahové topení, zahradu s dětským hřištěm a výhled na... Ubytování Ascherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Mühlhäusl

9,5

Appartement Mühlhäusl

Ubytování (Apartmán) Appartement Mühlhäusl. Appartement Mühlhäusl se nachází v Auffachu, 250 metrů od lanovky Schatzbergbahn. Můžete zde využívat balkon a terasu. Ubytování Appartement Mühlhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Talheim Apartments

9,5

Talheim Apartments

Ubytování (Apartmány) Talheim Apartments. Offering a garden, Talheim Apartments is located in Auffach. Schatzbergbahn is 200 metres away. Ubytování Talheim Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Alpenland

9,5

Appartements Alpenland

Ubytování (Apartmány) Appartements Alpenland. Appartements Alpenland are situated right in the centre of Auffach, aslant from the Schatzbergbahn Cable Car to the Alpbachtal-Wildschönau Ski Area, 2... Ubytování Appartements Alpenland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Platzl

9,5

Hotel Platzl

Ubytování (Hotel) Hotel Platzl. Hotel Platzl se nachází v Auffachu ve vysokém údolí Wildschönau, pouhých 120 metrů od lanovky vedoucí do lyžařské oblasti Schatzberg. Ubytování Hotel Platzl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Talwinkel

9,5

Appartementhaus Talwinkel

Ubytování (Venkovský dům) Appartementhaus Talwinkel. Appartementhaus Talwinkel has garden views, free WiFi and free private parking, set in Wildschönau. Ubytování Appartementhaus Talwinkel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Vorderaltensberg

9,4

Vorderaltensberg

Ubytování (Apartmány) Vorderaltensberg. Vorderaltensberg se nachází v Auffachu, 1,5 km od lanovky Schatzberg a lyžařského areálu Skijuwel, a nabízí apartmány/studia v alpském stylu se satelitní... Ubytování Vorderaltensberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wiestner

9,4

Haus Wiestner

Ubytování (Apartmán) Haus Wiestner. Haus Wiestner is set in See and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Haus Wiestner se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Biobauernhof Hinteraltensberg

9,3

Pension Biobauernhof Hinteraltensberg

Ubytování (Penzion) Pension Biobauernhof Hinteraltensberg. The 2-star Pension Biobauernhof Hinteraltensberg is located on an elevated position in Auffach and offers panoramic views of the scenic surrounding as well... Ubytování Pension Biobauernhof Hinteraltensberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Heimatjuwel

9,3

Heimatjuwel

Ubytování (Apartmán) Heimatjuwel. Heimatjuwel is an apartment set in Auffach. Guests benefit from free WiFi and private parking is available on site. Ubytování Heimatjuwel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergjuwel

9,3

Bergjuwel

Ubytování (Apartmán) Bergjuwel. Bergjuwel se nachází v Auffachu, 350 metrů od lanovky Schatzbergbahn, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkon a terasu s výhledem na... Ubytování Bergjuwel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Auffacherhof

9,2

Hotel Auffacherhof

Ubytování (Hotel) Hotel Auffacherhof. Hotel Auffacherhof se nachází na poklidném místě v obci Wildschönau, vedle lanovky Schatzbergbahn. Ubytování Hotel Auffacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Berghaus Koglmoos

9,2

Berghaus Koglmoos

Ubytování (Penzion) Berghaus Koglmoos. Berghaus Koglmoos se nachází 5 km od centra Wildschönau a nabízí wellness zařízení včetně finské sauny, restauraci, ve které se podává místní kuchyně a... Ubytování Berghaus Koglmoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sun Valley

9,1

Hotel Sun Valley

Ubytování (Hotel) Hotel Sun Valley. Tento hotel se nachází uprostřed úchvatné horské přírody v Kitzbühlských Alpách, na tichém místě v centru Auffachu, poslední vesnice v údolí Wildschönau. Ubytování Hotel Sun Valley se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bernauerhäusl

9,1

Bernauerhäusl

Ubytování (Apartmán) Bernauerhäusl. Bernauerhäusl se nachází 1 km od centra Auffachu a nabízí apartmán s balkonem a rustikálním dřevěným obložením. Ubytování Bernauerhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Luzenberg

9

Pension Luzenberg

Ubytování (Hotel) Pension Luzenberg. Pension Luzenberg se nachází v malebném údolí Wildschönau, 1 km od centra obce Auffach a lyžařské oblasti Alpbachtal-Wildschönau, a nabízí krytý bazén,... Ubytování Pension Luzenberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Tiefenbrunn

9

Appartement Tiefenbrunn

Ubytování (Apartmán) Appartement Tiefenbrunn. Apartmán Tiefenbrunn s balkonem a výhledem na horu se nachází 120 metrů od lanovky Schatzbergbahn v Auffachu a 3,2 km od lanovky Hahnkopfbahn. Ubytování Appartement Tiefenbrunn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Garni Auhof

8,9

Apart Garni Auhof

Ubytování (Penzion) Apart Garni Auhof. Pension Auhof stojí jen 50 metrů od lyžařského areálu Medrigalm a lanovky Bergbahnen See a 100 metrů od centra obce See v údolí Paznaun. Ubytování Apart Garni Auhof se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-SYA

8,9

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-SYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-SYA. Located in Auffach, Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-SYA provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-SYA se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Fichtenblick

8,7

Haus Fichtenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Fichtenblick. Haus Fichtenblick se nachází 1,5 km od centra vesnice Auffach a lanovky na horu Schatzberg. Nabízí apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Fichtenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cafe Martin

8,7

Cafe Martin

Ubytování (Penzion – hostinec) Cafe Martin. Cafe Martin nabízí ubytování v Auffachu. Hosté mohou na místě navštívit restauraci a využít půjčovnu lyží. Ubytování Cafe Martin se nachází ve městě 174 Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Iris

8,4

Ferienhotel Iris

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Iris. Ferienhotel Iris offers direct access to the ski slopes, which lead to the Schatzberg Cable Car in the Ski Juwel Alpbachtal-Wildschönau Ski Area, and... Ubytování Ferienhotel Iris se nachází ve městě Auffach 193 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Luxer

8,4

Haus Luxer

Ubytování (Apartmány) Haus Luxer. Haus Luxer se nachází v Auffachu, 3 km od lyžařského areálu Schatzberg Alpbachtal a lanovek. Ubytování Haus Luxer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Almrose

8,2

Hotel Almrose

Ubytování (Hotel) Hotel Almrose. Hotel-Pension Almrose je situován na okraji obce Auffach v údolí Wildschönautal a nabízí lounge bar v alpském stylu a sluneční terasu. Ubytování Hotel Almrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYC

7,7

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYC. Situated in Auffach, Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYC features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYC se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko).

Ski Juwel Appartments Auffach - Wildschönau - Tirol

Ski Juwel Appartments Auffach - Wildschönau - Tirol

Ubytování (Apartmán) Ski Juwel Appartments Auffach - Wildschönau - Tirol. Ski Juwel Appartments Auffach - Wildschönau - Tirol is located in Auffach and offers a restaurant and a tennis court. Ubytování Ski Juwel Appartments Auffach - Wildschönau - Tirol se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wildschönau 511S

Ferienwohnung Wildschönau 511S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wildschönau 511S. Ferienwohnung Wildschönau 511S is located in Auffach, 2.4 km from Schatzbergbahn and 5 km from Hahnkopfbahn, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Wildschönau 511S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holzfällerhaus Melkstatt

Holzfällerhaus Melkstatt

Ubytování (Prázdninový dům) Holzfällerhaus Melkstatt. Holzfällerhaus Melkstatt is located in Wildschönau and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holzfällerhaus Melkstatt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fichtenblick (WIL520)

Apartment Fichtenblick (WIL520)

Ubytování (Apartmán) Apartment Fichtenblick (WIL520). Set in Auffach in the Tyrol region, Apartment Fichtenblick (WIL520) has a terrace. Ubytování Apartment Fichtenblick (WIL520) se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko).

Wildschönau Alpenrose

Wildschönau Alpenrose

Ubytování (Apartmán) Wildschönau Alpenrose. Wildschönau Alpenrose in Auffach offers accommodation with free WiFi, 300 metres from Schatzbergbahn, 4.1 km from Hahnkopfbahn and 4.1 km from Gipfelbahn. Ubytování Wildschönau Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Freischütz 510S

Landhaus Freischütz 510S

Ubytování (Apartmán) Landhaus Freischütz 510S. Landhaus Freischütz 510S is situated in Auffach, 2.4 km from Schatzbergbahn and 5 km from Hahnkopfbahn, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Landhaus Freischütz 510S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sonnheim (WIL560)

Holiday Home Sonnheim (WIL560)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sonnheim (WIL560). Situated in Auffach in the Tyrol region, Holiday Home Sonnheim (WIL560) features a balcony. Ubytování Holiday Home Sonnheim (WIL560) se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Harringer (WIL530)

Apartment Harringer (WIL530)

Ubytování (Apartmán) Apartment Harringer (WIL530). Located in Auffach in the Tyrol region, Apartment Harringer (WIL530) has a terrace. Ubytování Apartment Harringer (WIL530) se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wildschönau Edelweiss

Wildschönau Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Wildschönau Edelweiss. Situated in Auffach, 300 metres from Schatzbergbahn, 4.1 km from Hahnkopfbahn and 4. Ubytování Wildschönau Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Hohlrieder 535S

Appartment Hohlrieder 535S

Ubytování (Apartmán) Appartment Hohlrieder 535S. Appartment Hohlrieder 535S is set in Auffach, 3.5 km from Hahnkopfbahn, 3.5 km from Gipfelbahn, and 5 km from Koglmoos. Ubytování Appartment Hohlrieder 535S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYB

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYB. Located in Auffach, Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYB provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06024-CYB se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYB

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYB. Located in Auffach, Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYB provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYB se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Harringer (WIL531)

Apartment Harringer (WIL531)

Ubytování (Apartmán) Apartment Harringer (WIL531). Located in Auffach in the Tyrol region, Apartment Harringer (WIL531) has a terrace. Ubytování Apartment Harringer (WIL531) se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYC

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYC. Situated in Auffach, Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYC features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-CYC se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-SYA

Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-SYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-SYA. Located in Auffach, Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-SYA provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Schatzberg-Haus Wildschönau-Auffach - OTR06723-SYA se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serene Holiday Home in Auffach with Terrace

Serene Holiday Home in Auffach with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Serene Holiday Home in Auffach with Terrace. Serene Holiday Home in Auffach with Terrace is set in Auffach. The accommodation is 30 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Serene Holiday Home in Auffach with Terrace se nachází ve městě Auffach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wiesenstein

Haus Wiesenstein

Ubytování (Apartmány) Haus Wiesenstein. Located in Auffach in the Tyrol region and Schatzbergbahn reachable within 300 metres, Haus Wiesenstein provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Haus Wiesenstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wildschönau Enzian

Wildschönau Enzian

Ubytování (Apartmán) Wildschönau Enzian. Wildschönau Enzian in Auffach features accommodation with free WiFi, 300 metres from Schatzbergbahn, 4.1 km from Hahnkopfbahn and 4.1 km from Gipfelbahn. Ubytování Wildschönau Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).