Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartment Casa del Capitano

Apartment Casa del Capitano stojí 51 km od letiště ve Splitu. Apartmány leží 48 km od Trogiru a 16 km od Šibeniku. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Kaprije. Apartment Casa del Capitano se nachází v Kaprije a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled na moře. K některým apartmánům náleží jídelní kout a/nebo terasa.

Vybavení ubytování Apartment Casa del Capitano

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Kaprije

Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms

Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms. Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms se nachází v Kaprije a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nice home in Kaprije with Jacuzzi, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Denis

Apartments Denis

Ubytování (Apartmán) Apartments Denis. Providing free WiFi, Apartments Denis is located on the beachfront in Kaprije. The accommodation is 49 km from Primošten. Ubytování Apartments Denis se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Denis

Apartment Denis

Ubytování (Apartmán) Apartment Denis. Featuring free WiFi, Apartment Denis is situated on the beachfront in Kaprije. The accommodation is 48 km from Primošten. Ubytování Apartment Denis se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sunmorino Zmajan

Sunmorino Zmajan

Ubytování (Vila) Sunmorino Zmajan. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Sunmorino Zmajan provides accommodation in Kaprije with free WiFi and pool views. Ubytování Sunmorino Zmajan se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Sonia Kaprije

Villa Sonia Kaprije

Ubytování (Vila) Villa Sonia Kaprije. Situated in Kaprije, Villa Sonia Kaprije features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Sonia Kaprije se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Plava koza - close to sea on Kaprije car free island

Plava koza - close to sea on Kaprije car free island

Ubytování (Apartmán) Plava koza - close to sea on Kaprije car free island. Plava koza - close to sea on Kaprije car free island is located in Kaprije and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Plava koza - close to sea on Kaprije car free island se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Kujundžić

Apartments Kujundžić

Ubytování (Apartmány) Apartments Kujundžić. Apartments Kujundžić se nachází v Kaprije, 48 km od Trogiru a nabízí zahradu. Všechny apartmány mají TV a některé také terasu nebo balkon. Ubytování Apartments Kujundžić se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kaprije: White Rock House

Kaprije: White Rock House

Ubytování (Apartmány) Kaprije: White Rock House. Kaprije: White Rock House se nachází na ostrově Kaprije a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, soukromý úsek pláže... Ubytování Kaprije: White Rock House se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Ruža

Apartman Ruža

Ubytování (Apartmán) Apartman Ruža. Situated in Kaprije in the Sibenik-Knin County region, Apartman Ruža features a garden. The air-conditioned accommodation is 49 km from Primošten. Ubytování Apartman Ruža se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Vozana

Apartment Vozana

Ubytování (Apartmány) Apartment Vozana. Apartmán Vozana se nachází na ostrově Kaprije a nabízí ubytování s výhledem na moře, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartment Vozana se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Kaprije 17692a

Apartment Kaprije 17692a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kaprije 17692a. Set in Kaprije, Apartment Kaprije 17692a offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Kaprije 17692a se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

maca

maca

Ubytování (Prázdninový dům) maca. Maca is set in Kaprije and offers a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Trogir. Ubytování maca se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Kaprije 17692b

Apartment Kaprije 17692b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kaprije 17692b. Situated in Kaprije, Apartment Kaprije 17692b features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Kaprije 17692b se nachází ve městě Kaprije (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).