Hledat

Ubytování

Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381 Apartmán

8646 Balatonfenyves, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381. Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381 is situated in Balatonfenyves. The property is 42 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytování Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytování Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381

This apartment has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381 is situated in Balatonfenyves. Hévíz is 37 km from the apartment, while Keszthely is 33 km from the property. The property is 42 km from Zalakaros and free private parking is available. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 32 km from Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartment Balatonfenyves/Balaton 18381

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vana
 • Povlečení
 • Toaleta
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Balatonfenyves

TópART Apartman I

9,7

TópART Apartman I

Ubytování (Apartmány) TópART Apartman I. TópART Apartman I se nachází v obci Balatonfenyves, 42 km od obce Zalakaros. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TópART Apartman I se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

TópART Apartman II

9,6

TópART Apartman II

Ubytování (Apartmány) TópART Apartman II. Apartmán TópART se nachází v Balatonfenyvesu, 42 km od Zalakarosu, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování TópART Apartman II se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Levendula

9,6

Levendula

Ubytování (Prázdninový dům) Levendula. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Levendula is located in Balatonfenyves. Ubytování Levendula se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice Big House

9,6

Nice Big House

Ubytování (Apartmán) Nice Big House. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Nice Big House is situated in Balatonfenyves. Ubytování Nice Big House se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice House on the Beach

9,6

Nice House on the Beach

Ubytování (Apartmán) Nice House on the Beach. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Nice House on the Beach features a terrace and lake views. Ubytování Nice House on the Beach se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hubertus Hof Landhotel

9,5

Hubertus Hof Landhotel

Ubytování (Rezort) Hubertus Hof Landhotel. Tento elegantní venkovský hotel v Balatonfenyves je obklopen velkým parkem a je vzdálený 500 metrů od jižního břehu jezera Balaton. Ubytování Hubertus Hof Landhotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schmidt apartment

9,5

Schmidt apartment

Ubytování (Apartmány) Schmidt apartment. Petőfi2 Apartment se nachází ve městě Balatonfenyves, 26 km od Hévízu a 46 km od Siófoku. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Schmidt apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Munkácsy Apartmanok

9,5

Munkácsy Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Munkácsy Apartmanok. Set in Balatonfenyves, 41 km from Zalakaros, Munkácsy Apartmanok offers a garden and free WiFi. Ubytování Munkácsy Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves

9,4

Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves

Ubytování (Apartmány) Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves. Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves is situated 500 metres from the shore of Balaton and offers a garden with barbecue facilities and table tennis. Ubytování Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bloomyapartment

9,4

Bloomyapartment

Ubytování (Apartmán) Bloomyapartment. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Bloomyapartment features a terrace. Ubytování Bloomyapartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves Ferienhaus 1 ****

9,4

Fenyves Ferienhaus 1 ****

Ubytování (Prázdninový dům) Fenyves Ferienhaus 1 ****. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Fenyves Ferienhaus 1 **** is set in Balatonfenyves. Ubytování Fenyves Ferienhaus 1 **** se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Villa

9,2

Fenyves Villa

Ubytování (Apartmány) Fenyves Villa. Vila Fenyves se nachází v obci Balatonfenyves, jen 100 metrů od veřejné pláže, a nabízí zahradu s grilem. Ubytování Fenyves Villa se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

TópART Apartman and Home

9,1

TópART Apartman and Home

Ubytování (Prázdninové domy) TópART Apartman and Home. TópART Apartman and Home nabízí klimatizované apartmány a dům v obci Balatonfenyves, pouhých 25 km od Hévízu a 47 km od Siófoku. Ubytování TópART Apartman and Home se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

László Nyaralóház

9,1

László Nyaralóház

Ubytování (Apartmány) László Nyaralóház. László Nyaralóház se nachází v obci Balatonfenyves v župě Somogy a nabízí ubytování s grilem a terasou. Ubytování László Nyaralóház se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma Nyaraló Balatonfenyves - Alsóbélatelep

9

Emma Nyaraló Balatonfenyves - Alsóbélatelep

Ubytování (Prázdninový dům) Emma Nyaraló Balatonfenyves - Alsóbélatelep. Emma Nyaraló Balatonfenyves - Alsóbélatelep se nachází v obci Balatonfenyves v regionu Somogy a nabízí terasu. Ubytování Emma Nyaraló Balatonfenyves - Alsóbélatelep se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Vendégház

9

Fenyves Vendégház

Ubytování (Apartmány) Fenyves Vendégház. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Fenyves Vendégház features accommodation with free private parking. The apartment offers a sun terrace. Ubytování Fenyves Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves Yacht Club

8,9

Fenyves Yacht Club

Ubytování (Hotel) Fenyves Yacht Club. Fenyves Yacht Club se nachází v obci Balatonfenyves a nabízí restauraci, bezplatné zapůjčení kol, zahradu a bar. Ubytování Fenyves Yacht Club se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terra Natura Apartmanház

8,9

Terra Natura Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Terra Natura Apartmanház. Terra Natura Apartmanház se nachází v obci Balatonfenyves, 250 metrů od břehu jezera Balaton. Ubytování Terra Natura Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonfenyves

8,9

Apartment Balatonfenyves

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Balatonfenyves. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Apartment Balatonfenyves has a balcony. Ubytování Apartment Balatonfenyves se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Emma Villa

8,8

Emma Villa

Ubytování (Apartmány) Emma Villa. Villa Emma se nachází v obci Balatonfenyves, 41 km od Zalakarosu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Emma Villa se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familia nyaraló 89

8,8

Familia nyaraló 89

Ubytování (Apartmán) Familia nyaraló 89. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Familia nyaraló 89 features a terrace. The accommodation is 42 km from Zalakaros. Ubytování Familia nyaraló 89 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Hajnal Nyaralóház

8,8

Hajnal Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Hajnal Nyaralóház. Samostatně stojící prázdninový dům Hajnal Nyaralóház se nachází v obci Balatonfenyves v regionu Somogy, 22 km od Hévízu. Ubytování Hajnal Nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Famvarga Apartmanház

8,8

Famvarga Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Famvarga Apartmanház. Famvarga Apartmanház se nachází ve městě Balatonfenyves, 800 metrů od jižního břehu jezera Balaton, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou a grilem. Ubytování Famvarga Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katika Villa Balatonfenyves

8,7

Katika Villa Balatonfenyves

Ubytování (Apartmán) Katika Villa Balatonfenyves. Katika Villa Balatonfenyves is set in Balatonfenyves and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Katika Villa Balatonfenyves se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Szeglet Apartman

8

Szeglet Apartman

Ubytování (Apartmán) Szeglet Apartman. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Szeglet Apartman is situated in Balatonfenyves. Ubytování Szeglet Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Péter Panzió

7,9

Péter Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Péter Panzió. Péter Panzió se nachází ve vesnici Balatonfenyves a nabízí venkovní bazén a malé molo s lodí. K dispozici je také sauna, Wi-Fi zdarma a zahradní gril. Ubytování Péter Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely apartment at Balatonfenyves

7,7

Lovely apartment at Balatonfenyves

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment at Balatonfenyves. Lovely apartment at Balatonfenyves is located in Balatonfenyves and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytování Lovely apartment at Balatonfenyves se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Sasfészek

7,7

Sasfészek

Ubytování (Apartmán) Sasfészek. Offering free WiFi, Sasfészek is set on the beachfront in Balatonfenyves. The property features lake views and is 42 km from Zalakaros. Ubytování Sasfészek se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Apartmanhaz Balatonfenyves

7,6

Apartmanhaz Balatonfenyves

Ubytování (Apartmány) Apartmanhaz Balatonfenyves. Located in Balatonfenyves, 42 km from Zalakaros, Apartmanhaz Balatonfenyves provides a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmanhaz Balatonfenyves se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somló81b

7,5

Somló81b

Ubytování (Prázdninový dům) Somló81b. Somló81b se nachází v obci Balatonfenyves a nabízí bezplatná jízdní kola, zahradu, sdílený lounge, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Somló81b se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balatonfenyves -alsó

7,3

Balatonfenyves -alsó

Ubytování (Prázdninový dům) Balatonfenyves -alsó. Balatonfenyves -alsó is situated in Balatonfenyves and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Balatonfenyves -alsó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Móricz Villa

6,7

Móricz Villa

Ubytování (Apartmány) Móricz Villa. Móricz Villa se nachází v obci Balatonfenyves a nabízí ubytování s patiem. Ubytování Móricz Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Berekszálló

6,4

Grand Berekszálló

Ubytování (Penzion) Grand Berekszálló. Grand Berekszálló je penzion situovaný v Balatonfenyvesu. Nabízí zahradu, gril, terasu, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Grand Berekszálló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Piccoló Panzió

5,6

Piccoló Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Piccoló Panzió. Piccoló Panzió se nachází v obci Balatonfenyves, 35 km od města Keszthely. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou za příplatek. Ubytování Piccoló Panzió se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatoni Retró Villa

5,3

Balatoni Retró Villa

Ubytování (Hotel) Balatoni Retró Villa. Balatoni Retró Villa se nachází u pláže v obci Balatonfenyves a nabízí zahradu, soukromou pláž, terasu, bezplatné Wi-Fi a ubytování vhodné pro rodiny. Ubytování Balatoni Retró Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Balatonfenyves

Four-Bedroom Apartment in Balatonfenyves

Ubytování (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Balatonfenyves. Four-Bedroom Apartment in Balatonfenyves is set in Balatonfenyves. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Balatonfenyves se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves Ferienhaus 2 ****

Fenyves Ferienhaus 2 ****

Ubytování (Apartmán) Fenyves Ferienhaus 2 ****. Fenyves Ferienhaus 2 **** is located in Balatonfenyves and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 43 km from Zalakaros. Ubytování Fenyves Ferienhaus 2 **** se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 38430

Holiday home in Balatonfenyves 38430

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 38430. Holiday home in Balatonfenyves 38430 is situated in Balatonfenyves. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 38430 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 34651

Holiday home in Balatonfenyves 34651

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 34651. Holiday home in Balatonfenyves 34651 is located in Balatonfenyves. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 34651 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 27939

Holiday home in Balatonfenyves 27939

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 27939. Holiday home in Balatonfenyves 27939 is located in Balatonfenyves. The property is 43 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 27939 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18431

Holiday home in Balatonfenyves 18431

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 18431. Holiday home in Balatonfenyves 18431 is located in Balatonfenyves. The property is 42 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 18431 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18412

Holiday home in Balatonfenyves 18412

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 18412. Holiday home in Balatonfenyves 18412 is set in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 18412 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18398

Holiday home in Balatonfenyves 18398

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 18398. Holiday home in Balatonfenyves 18398 se nachází v Balatonfenyves v regionu Somogy, 13 km od Hévízu. Dům má balkon. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 18398 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonfenyves 18377

Holiday home in Balatonfenyves 18377

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 18377. Holiday home in Balatonfenyves 18377 is situated in Balatonfenyves. The property is 42 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 18377 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H324

Holiday Home Balaton H324

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H324. Prázdninový dům Balaton H324 se nachází v obci Balatonfenyves, 32 km od Hévízu, a nabízí zahradu a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Balaton H324 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H203

Holiday Home Balaton H203

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H203. Located in Balatonfenyves, Holiday Home Balaton H203 provides accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Holiday Home Balaton H203 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

HORVÁTH HÁZ

HORVÁTH HÁZ

Ubytování (Prázdninový dům) HORVÁTH HÁZ. HORVÁTH HÁZ is located in Balatonfenyves and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. The accommodation is 42 km from Zalakaros. Ubytování HORVÁTH HÁZ se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Vörösmarty utca-Balatonfenyves

Holiday home Vörösmarty utca-Balatonfenyves

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vörösmarty utca-Balatonfenyves. Holiday home Vörösmarty utca-Balatonfenyves is set in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros and free private parking is featured. Ubytování Holiday home Vörösmarty utca-Balatonfenyves se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves

Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves. Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves is located in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytování Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18468

Holiday home in Balatonfenyves 18468

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 18468. Holiday home in Balatonfenyves 18468 is situated in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 18468 se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18370

Holiday home in Balatonfenyves 18370

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonfenyves 18370. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Holiday home in Balatonfenyves 18370 has a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonfenyves 18370 se nachází ve městě Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).