Hledat

Ubytování

Apartment Balaton A2014 Apartmán

8624 Balatonszárszó, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton A2014. Apartmán Balaton A2014 se nachází v Balatonszárszó v regionu Somogy a nabízí ubytování s balkonem a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Apartment Balaton A2014 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytování Apartment Balaton A2014

Apartmán stojí 50 km od Hévízu, 19 km od Siófoku a 53 km od letiště Hévíz-Balaton. Apartmán zahrnuje kabelovou TV a koupelnu se sprchou. Apartmán Balaton A2014 se nachází v Balatonszárszó v regionu Somogy a nabízí ubytování s balkonem a plně vybavenou kuchyní.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Parkoviště

Vybavení ubytování Apartment Balaton A2014

 • Soukromé parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Kabelové programy
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Terasa
 • Gril
 • Balkon
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Prostor pro kuřáky

Jiná ubytování ve městě Balatonszárszó

Pipacs

10

Pipacs

Ubytování (Prázdninový dům) Pipacs. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Pipacs features a terrace. The property is 10 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytování Pipacs se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeview Residence Balaton

9,7

Lakeview Residence Balaton

Ubytování (Apartmán) Lakeview Residence Balaton. Lakeview Residence Balaton se nachází v Balatonszárszó a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Lakeview Residence Balaton se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valéria apartman

9,7

Valéria apartman

Ubytování (Apartmán) Valéria apartman. Valéria apartman se nachází v Balatonszárszó v regionu Somogy a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Valéria apartman se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terrasun Apartments

9,7

Terrasun Apartments

Ubytování (Apartmány) Terrasun Apartments. Located in Balatonszárszó, 11 km from Tihany, Terrasun Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Terrasun Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyi Apartman

9,7

Gyöngyi Apartman

Ubytování (Apartmán) Gyöngyi Apartman. Apartmán Gyöngyi se nachází v obci Balatonszárszó, 26 km od Siófoku, a nabízí gril, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Gyöngyi Apartman se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Viktoria House

9,6

Viktoria House

Ubytování (Prázdninový dům) Viktoria House. Situated in Balatonszárszó, Viktoria House features accommodation with a private pier, sunbathing seats, parasol and view of the Balaton. Ubytování Viktoria House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gránit Villa

9,4

Gránit Villa

Ubytování (Penzion) Gránit Villa. Gránit Villa nabízí stylové ubytování, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, soukromou pláž na břehu jezera Balaton a rozlehlou zahradu s terasou i... Ubytování Gránit Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pole Position Beach Hotel

9,3

Pole Position Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Pole Position Beach Hotel. Pole Position Beach Hotel se nachází v přímo na břehu jezera v obci Balatonszárszó a nabízí slunnou terasu a soukromý úsek pláže. Ubytování Pole Position Beach Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

9,3

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

Ubytování (Prázdninový dům) Egyterű nyaraló privát partszakasszal. Egyterű nyaraló privát partszakasszal is set in Balatonszárszó and offers a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Egyterű nyaraló privát partszakasszal se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Májusfa Apartman

9,3

Májusfa Apartman

Ubytování (Apartmán) Májusfa Apartman. Májusfa Apartman is set in Balatonszárszó and offers free bikes, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Májusfa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Perge Üdülövilla

9,3

Perge Üdülövilla

Ubytování (Privát) Perge Üdülövilla. Perge Üdülövilla stojí jen 50 metrů od pláže u Balatonu, 15 minut chůze od centra obce Balatonszárszó. Ubytování Perge Üdülövilla se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Szárszó Panzió

9,2

Szárszó Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szárszó Panzió. Szárszó Panzió se nachází v obci Balatonszárszó, 13 km od obce Tihany. Penzion nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Szárszó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Aba Sea House

9,2

Aba Sea House

Ubytování (Prázdninový dům) Aba Sea House. Vkusně zařízený Aba Sea House se nachází v Balatonszárszó, 11 km od přístaviště trajektů. Nabízí soukromou pláž. Ubytování Aba Sea House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Fritz

9,1

Fritz

Ubytování (Prázdninové domy) Fritz. Featuring free bikes, Fritz features accommodation in Balatonszárszó. Ubytování Fritz se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Adita

8,6

Adita

Ubytování (Apartmán) Adita. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Adita has a terrace. Ubytování Adita se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Hoffman Apartment

8,5

Hoffman Apartment

Ubytování (Apartmány) Hoffman Apartment. Set in Balatonszárszó, 14 km from Tihany, Hoffman Apartment offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Hoffman Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anker Villa

8,5

Anker Villa

Ubytování (Aparthotel) Anker Villa. Anker Villa stojí na klidném místě ve městě v Balatonszárszó, 500 metrů od veřejné pláže u jezera Balaton. Ubytování Anker Villa se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

8,3

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

Ubytování (Prázdninový dům) Tágas nyaraló a Balaton partjánál. Tágas nyaraló a Balaton partjánál se nachází v obci Balatonszárszó. Nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Tágas nyaraló a Balaton partjánál se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szetti Nyaraló

8,2

Szetti Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Szetti Nyaraló. Set next to Lake Balaton and offering a private beach area, Szetti Nyaraló is located in Balatonszárszó. Free private parking is available on site. Ubytování Szetti Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

8,2

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Két Korona Konferencia és Wellness Hotel. Két Korona Hotel stojí na klidném místě v oblíbeném letovisku Balatonszárszó, 800 metrů od jižního břehu Balatonu. Nabízí luxusní welness centrum. Ubytování Két Korona Konferencia és Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jancsi és Juliska Vendégháza

8,2

Jancsi és Juliska Vendégháza

Ubytování (Penzion) Jancsi és Juliska Vendégháza. Set in Balatonszárszó, Jancsi és Juliska Vendégháza features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Jancsi és Juliska Vendégháza se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sommer Ferienhaus

8,2

Sommer Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Sommer Ferienhaus. Tento prázdninový dům se nachází v obci Balatonszárszó, 18 km od Siófoku, a nabízí terasu, zahradu a výhled do zahrady a do ulice. Ubytování Sommer Ferienhaus se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Tóparti Apartmanház

8,1

Tóparti Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Tóparti Apartmanház. Tóparti Apartmanház se nachází v obci Balatonszárszó v župě Somogy, 50 km od jezera Hévíz, 19 km od města Siófok, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Tóparti Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman közvetlen vízparton

8,1

Apartman közvetlen vízparton

Ubytování (Apartmány) Apartman közvetlen vízparton. Apartmán közvetlen vízparton se nachází v Balatonszárszó, 14 km od města Balatonfüred a 18 km od Siófoku. Ubytování Apartman közvetlen vízparton se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Resorts

8

Holiday Resorts

Ubytování (Hotel) Holiday Resorts. Nově postavený Hotel Holiday se nachází asi 300 metrů od jižního břehu jezera Balaton a nabízí klimatizované pokoje s balkónem, bazén, tenisové kurty a... Ubytování Holiday Resorts se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Közvetlen Balaton parti apartman

7,5

Közvetlen Balaton parti apartman

Ubytování (Apartmán) Közvetlen Balaton parti apartman. Közvetlen Balaton parti apartman se nachází ve městě Balatonszárszó v regionu Somogy. Nabízí ubytování s terasou, výhledem na jezero a Wi-Fi zdarma. Ubytování Közvetlen Balaton parti apartman se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irma vendégház

7,4

Irma vendégház

Ubytování (Apartmán) Irma vendégház. Irma vendégház is set in Balatonszárszó and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Irma vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2047

6,5

Holiday Home Balaton H2047

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2047. Holiday Home Balaton H2047 se nachází v Balatonszárszó v regionu Somogy a nabízí zahradu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 12 km od Tihany. Ubytování Holiday Home Balaton H2047 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kék Tó

5,7

Hotel Kék Tó

Ubytování (Hotel) Hotel Kék Tó. Hotel Kék Tó se nachází v obci Balatonszárszó a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hotel Kék Tó se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Balaton house

4,4

Balaton house

Ubytování (Penzion) Balaton house. Situated in Balatonszárszó, Balaton house has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Balaton house se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonszarszo 20108

Holiday home in Balatonszarszo 20108

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonszarszo 20108. Holiday home in Balatonszarszo 20108 is located in Balatonszárszó. The property is 14 km from Tihany and free private parking is provided. Ubytování Holiday home in Balatonszarszo 20108 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2056

Holiday Home Balaton H2056

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2056. Prázdninový dům Balaton H2056 se nachází v Balatonszárszó. Nabízí terasu. V prázdninovém domě jsou 2 ložnice a plně vybavená kuchyň se sporákem. Ubytování Holiday Home Balaton H2056 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Sziszi nyaralóház

Sziszi nyaralóház

Ubytování (Apartmán) Sziszi nyaralóház. Sziszi nyaralóház is located in Balatonszárszó and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Sziszi nyaralóház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Nyaralo Balatonszárszó

Nyaralo Balatonszárszó

Ubytování (Vila) Nyaralo Balatonszárszó. Nyaralo Balatonszárszó is set in Balatonszárszó and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 13 km from Tihany. Ubytování Nyaralo Balatonszárszó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A2026

Apartment Balaton A2026

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton A2026. Apartment Balaton A2026 nabízí ubytování ve městě Balatonőszöd. Ubytování Apartment Balaton A2026 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Balatonszarszo 20097

Holiday home in Balatonszarszo 20097

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonszarszo 20097. Holiday home in Balatonszarszo 20097 se nachází v Balatonszárszó v regionu Somogy a nabízí balkon. Ubytování Holiday home in Balatonszarszo 20097 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Edina - SZA115

Holiday Home Edina - SZA115

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Edina - SZA115. Featuring private pool, Holiday Home Edina - SZA115 is located on the beachfront in Balatonszárszó. Ubytování Holiday Home Edina - SZA115 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Lucsán - SZA129

Holiday Home Lucsán - SZA129

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lucsán - SZA129. Holiday Home Lucsán - SZA129 is set in Balatonszárszó. This property offers access to a balcony. Ubytování Holiday Home Lucsán - SZA129 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Fiesta Vendégház- Balaton&pool&sauna

Fiesta Vendégház- Balaton&pool&sauna

Ubytování (Apartmán) Fiesta Vendégház- Balaton&pool&sauna. Fiesta Vendégház- Balaton&pool&sauna se nachází v Balatonszárszó. Obec Tihany je vzdálená 12 km. Ubytování Fiesta Vendégház- Balaton&pool&sauna se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Nárcisz - SZA137

Holiday Home Nárcisz - SZA137

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Nárcisz - SZA137. Holiday Home Nárcisz - SZA137 is set in Balatonszárszó and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday Home Nárcisz - SZA137 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105. Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105 is situated in Balatonszárszó. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20105 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100. Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100 is set in Ebhegy. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20100 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085. Situated in Ebhegy in the Somogy region, Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085 has a balcony. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20085 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083

Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083. Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083 is located in Balatonszárszó. Ubytování Apartment Balatonszarszo/Balaton 20083 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2046

Holiday Home Balaton H2046

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2046. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Home Balaton H2046 has a terrace. The property is 12 km from Tihany and private parking is... Ubytování Holiday Home Balaton H2046 se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó

Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó. Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó is situated in Balatonszárszó. Ubytování Holiday home Pipacs Utca-Balatonszárszó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balaton Holiday Apartment

Balaton Holiday Apartment

Ubytování (Apartmány) Balaton Holiday Apartment. Balaton Holiday Apartment poskytuje ubytování v obci Balatonszárszó, 18 km od Siófoku a 15 km od města Balatonfüred. Ubytování Balaton Holiday Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kid Família Panzió Balatonszárszó

Kid Família Panzió Balatonszárszó

Ubytování (Bed and breakfast) Kid Família Panzió Balatonszárszó. Located in Balatonszárszó, 14 km from Tihany, Kid Família Panzió Balatonszárszó provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Kid Família Panzió Balatonszárszó se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nap-Hal közvetlen vízparti ház

Nap-Hal közvetlen vízparti ház

Ubytování (Prázdninový dům) Nap-Hal közvetlen vízparti ház. Nap-Hal közvetlen vízparti ház is situated in Balatonszárszó and offers a restaurant. The holiday home has lake views and is 15 km from Tihany. Ubytování Nap-Hal közvetlen vízparti ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Györkös Vendégház

Györkös Vendégház

Ubytování (Apartmány) Györkös Vendégház. Set in Balatonszárszó, 13 km from Tihany, Györkös Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytování Györkös Vendégház se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Pine Guesthouse 80s style

Pine Guesthouse 80s style

Ubytování (Prázdninový dům) Pine Guesthouse 80s style. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Pine Guesthouse 80s style features a patio. The holiday home has garden views and is 12 km from Tihany. Ubytování Pine Guesthouse 80s style se nachází ve městě Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).