Hledat

Ubytování

Apartmany215 Apartmány

Strážné 215, Strážné, 543 52, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmany215. Apartmany215 se nachází ve Strážném v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmany215 se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmany215

Některé apartmány mají balkon s výhledem do zahrady, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu s vířivkou. Apartmany215 se nachází ve Strážném v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Na letiště Pardubice je to 73 km. Na místě je dětské hřiště. Apartmany215 stojí 16 km od Karpacze a 19 km od města Szklarska Poręba. Po dni stráveném pěší turistikou nebo lyžováním mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Všechny apartmány mají mikrovlnnou troubu, lednici, rychlovarnou konvici, varnou desku a kávovar.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Strážné

Horský Hotel Friesovy Boudy

9,7

Horský Hotel Friesovy Boudy

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Friesovy Boudy. Horský Hotel Friesovy Boudy se nachází na vrcholu hory v srdci Krkonošského národního parku, hned vedle lyžařského střediska Friesovy Boudy. Ubytování Horský Hotel Friesovy Boudy se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horský Hotel Friesovy Boudy má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Horský Hotel Friesovy Boudy momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion a apartmány U Zvoničky

9,6

Penzion a apartmány U Zvoničky

Ubytování (Apartmán) Penzion a apartmány U Zvoničky. Penzion a apartmány U Zvoničky ve Strážném nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a apartmány U Zvoničky se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion a apartmány U Zvoničky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion a apartmány U Zvoničky momentálně evidujeme 28 recenzí.

Rekreace Zelba

9,3

Rekreace Zelba

Ubytování (Privát) Rekreace Zelba. Rekreace Zelba se nachází ve Strážném, kousek od sjezdovky Nad Kolonkou. Nabízí zahradu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Na místě si lze koupit skipasy. Ubytování Rekreace Zelba se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Rekreace Zelba má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Rekreace Zelba momentálně evidujeme 15 recenzí.

Bouda Matouš - Friesovy boudy

9,1

Bouda Matouš - Friesovy boudy

Ubytování (Chata) Bouda Matouš - Friesovy boudy. Bouda Matouš - Friesovy boudy se nachází ve Strážném v České republice. Koupelny jsou sdílené a jejich součástí je toaleta. Ubytování Bouda Matouš - Friesovy boudy se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Bouda Matouš - Friesovy boudy má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Bouda Matouš - Friesovy boudy momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartments Maxi

9

Apartments Maxi

Ubytování (Apartmán) Apartments Maxi. Apartments Maxi se nachází v centru krkonošského lyžařského střediska Strážné, 50 metrů od sjezdovky. Ubytování Apartments Maxi se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartments Maxi má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartments Maxi momentálně evidujeme 28 recenzí.

Pension Cirf

8,8

Pension Cirf

Ubytování (Apartmán) Pension Cirf. Pension Cirf se nachází ve Strážném, 16 km od města Karpacz, a nabízí terasu. Penzion je přístupný na lyžích. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pension Cirf se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Cirf má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Pension Cirf momentálně evidujeme 51 recenzí.

Romantic Chalet in Krkonoše

8,8

Romantic Chalet in Krkonoše

Ubytování (Chata) Romantic Chalet in Krkonoše. Romantic Chalet in Krkonoše se nachází ve Strážném, 500 metrů od lyžařského vleku Nad Kolonkou a od Freestyle Parku, a nabízí ubytování s terasou, zahradou... Ubytování Romantic Chalet in Krkonoše se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Romantic Chalet in Krkonoše má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Romantic Chalet in Krkonoše momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa U Šubrtů

8,8

Chalupa U Šubrtů

Ubytování (Privát) Chalupa U Šubrtů. Chalupa U Šubrtů s terasou s výhledem na hory se nachází ve Strážném. Ve všech prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Šubrtů se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa U Šubrtů má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Chalupa U Šubrtů momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chata Jawa

8,5

Chata Jawa

Ubytování (Penzion) Chata Jawa. Chata Jawa se nachází v Krkonošském národním parku v obci Strážné. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, zahradu s terasou a dětským hřištěm a saunu. Ubytování Chata Jawa se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Vltava

8,2

Hotel Vltava

Ubytování (Hotel) Hotel Vltava. Hotel Vltava stojí v Krkonošském národním parku, 200 metrů od nejbližší sjezdovky lyžařského střediska Strážné. Ubytování Hotel Vltava se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Na Vyhlídce

7,8

Penzion Na Vyhlídce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vyhlídce. Penzion Na Vyhlídce se nachází ve Strážném a nabízí terasu. Ubytování je přístupné na lyžích a nabízí lyžárnu, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Dvorská Bouda

7,5

Dvorská Bouda

Ubytování (Penzion) Dvorská Bouda. Dvorská Bouda se nachází v Krkonošském národním parku v nadmořské výšce 1,3 km, 6 km od Sněžky. Poskytuje restauraci, bar, saunu a půjčovnu kol. Ubytování Dvorská Bouda se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Dvorská Bouda má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Dvorská Bouda momentálně evidujeme 120 recenzí.

Malá Rennerovka

6,2

Malá Rennerovka

Ubytování (Chata) Malá Rennerovka. Malá Rennerovka se nachází ve Strážném, 5 km od sjezdovky Za Hřištěm. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Malá Rennerovka se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Malá Rennerovka má celkové hodnocení 6,2. Pro Chata Malá Rennerovka momentálně evidujeme 25 recenzí.

U anděla strážného

U anděla strážného

Ubytování (Penzion) U anděla strážného. Penzion U anděla strážného se nachází ve Strážném a nabízí bar, sdílený prostor pro posezení, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování U anděla strážného se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Kamenný Mlýn

Kamenný Mlýn

Ubytování (Penzion) Kamenný Mlýn. Kamenný Mlýn se nachází 2 km od lyžařského areálu Strážné v Krkonošském národním parku a nabízí Wi-Fi zdarma, polopenzi v české restauraci a jednoduché... Ubytování Kamenný Mlýn se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326

Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326. Prázdninový dům Holiday home Strážné/Riesengebirge 2326 se nachází ve Strážném, 60 metrů od vleku Kotva, 200 metrů od vleku Pod starou školou a 6 minut... Ubytování Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326 se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Motex

Chata Motex

Ubytování (Horské chaty) Chata Motex. Chata Motex se nachází ve Strážném, 23 km od Harrachova, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a terasu. V blízkosti chaty se můžete věnovat lyžování. Ubytování Chata Motex se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Na Desítce

Chalupa Na Desítce

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Desítce. Chalupa Na Desítce se nachází ve Strážném, 1,1 km od lyžařského vleku Pod starou školou, a nabízí zahradu a možnost dojet na lyžích až před vchod. Ubytování Chalupa Na Desítce se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Na Desítce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horská bouda KUPROVKA

Horská bouda KUPROVKA

Ubytování (Penzion) Horská bouda KUPROVKA. Horská bouda KUPROVKA features a restaurant, bar, a shared lounge and terrace in Strážné. The guest house has family rooms. Ubytování Horská bouda KUPROVKA se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Nový svět

Chata Nový svět

Ubytování (Apartmán) Chata Nový svět. Situated in Strážné, Chata Nový svět provides a bar, garden and terrace. Each room includes a private bathroom. Karpacz is 8 km from the guest house. Ubytování Chata Nový svět se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Na Vyhlídce

Penzion Na Vyhlídce

Ubytování (Privát) Penzion Na Vyhlídce. Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Strážné uprostřed Krkonoš a svým hostům nabízí ubytování v pokojích vybavených dřevěným nábytkem. Ubytování Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Privát Penzion Na Vyhlídce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Nový svět

Chata Nový svět

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Nový svět. Chata Nový svět s výhledem na hory nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí asi 2 km od vleku Nad Kolonkou. Ubytování Chata Nový svět se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Andula Friesovy boudy

Penzion Andula Friesovy boudy

Ubytování (Hotel) Penzion Andula Friesovy boudy. Penzion Andula Friesovy boudy is offering accommodation in Strážné. Offering a restaurant, the property also has ski-to-door access. Ubytování Penzion Andula Friesovy boudy se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj).