Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strážné

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strážné

Horský Hotel Friesovy Boudy

9,7

Horský Hotel Friesovy Boudy

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Friesovy Boudy. Horský Hotel Friesovy Boudy se nachází na vrcholu hory v srdci Krkonošského národního parku, hned vedle lyžařského střediska Friesovy Boudy. Ubytování Horský Hotel Friesovy Boudy se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Hotel Friesovy Boudy má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Horský Hotel Friesovy Boudy momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion a apartmány U Zvoničky

9,6

Penzion a apartmány U Zvoničky

Ubytování (Apartmán) Penzion a apartmány U Zvoničky. Penzion a apartmány U Zvoničky ve Strážném nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a apartmány U Zvoničky se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a apartmány U Zvoničky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion a apartmány U Zvoničky momentálně evidujeme 28 recenzí.

Rekreace Zelba

9,3

Rekreace Zelba

Ubytování (Privát) Rekreace Zelba. Rekreace Zelba se nachází ve Strážném, kousek od sjezdovky Nad Kolonkou. Nabízí zahradu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Na místě si lze koupit skipasy. Ubytování Rekreace Zelba se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreace Zelba má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Rekreace Zelba momentálně evidujeme 15 recenzí.

Bouda Matouš - Friesovy boudy

9,1

Bouda Matouš - Friesovy boudy

Ubytování (Chata) Bouda Matouš - Friesovy boudy. Bouda Matouš - Friesovy boudy se nachází ve Strážném v České republice. Koupelny jsou sdílené a jejich součástí je toaleta. Ubytování Bouda Matouš - Friesovy boudy se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bouda Matouš - Friesovy boudy má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Bouda Matouš - Friesovy boudy momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartments Maxi

9

Apartments Maxi

Ubytování (Apartmán) Apartments Maxi. Apartments Maxi se nachází v centru krkonošského lyžařského střediska Strážné, 50 metrů od sjezdovky. Ubytování Apartments Maxi se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Maxi má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartments Maxi momentálně evidujeme 28 recenzí.

Hotel Petski

8,9

Hotel Petski

Ubytování (Hotel) Hotel Petski. Hotel Petski se nachází v Strážné v Královéhradeckém kraji, méně než 1 km od vleku Pod starou školou, 13 minut chůze od vleku Kotva, 1,6 km od vleku Za... Ubytování Hotel Petski se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Petski má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Petski momentálně evidujeme 27 recenzí.

Romantic Chalet in Krkonoše

8,8

Romantic Chalet in Krkonoše

Ubytování (Chata) Romantic Chalet in Krkonoše. Romantic Chalet in Krkonoše se nachází ve Strážném, 500 metrů od lyžařského vleku Nad Kolonkou a od Freestyle Parku, a nabízí ubytování s terasou, zahradou... Ubytování Romantic Chalet in Krkonoše se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romantic Chalet in Krkonoše má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Romantic Chalet in Krkonoše momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion V Kolonce

8,8

Penzion V Kolonce

Ubytování (Penzion) Penzion V Kolonce. Penzion V Kolonce se nachází v centru Strážného, 150 metrů od lyžařského areálu Strážné, a nabízí ubytování, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion V Kolonce se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion V Kolonce má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion V Kolonce momentálně evidujeme 22 recenzí.

Pension Cirf

8,8

Pension Cirf

Ubytování (Apartmán) Pension Cirf. Pension Cirf se nachází ve Strážném, 16 km od města Karpacz, a nabízí terasu. Penzion je přístupný na lyžích. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pension Cirf se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Cirf má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Pension Cirf momentálně evidujeme 51 recenzí.

Chalupa U Šubrtů

8,8

Chalupa U Šubrtů

Ubytování (Privát) Chalupa U Šubrtů. Chalupa U Šubrtů s terasou s výhledem na hory se nachází ve Strážném. Ve všech prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Šubrtů se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa U Šubrtů má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Chalupa U Šubrtů momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chata Jawa

8,5

Chata Jawa

Ubytování (Penzion) Chata Jawa. Chata Jawa se nachází v Krkonošském národním parku v obci Strážné. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, zahradu s terasou a dětským hřištěm a saunu. Ubytování Chata Jawa se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vltava

8,2

Hotel Vltava

Ubytování (Hotel) Hotel Vltava. Hotel Vltava stojí v Krkonošském národním parku, 200 metrů od nejbližší sjezdovky lyžařského střediska Strážné. Ubytování Hotel Vltava se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dvorská Bouda

7,5

Dvorská Bouda

Ubytování (Penzion) Dvorská Bouda. Dvorská Bouda se nachází v Krkonošském národním parku v nadmořské výšce 1,3 km, 6 km od Sněžky. Poskytuje restauraci, bar, saunu a půjčovnu kol. Ubytování Dvorská Bouda se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dvorská Bouda má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Dvorská Bouda momentálně evidujeme 120 recenzí.

Malá Rennerovka

6,2

Malá Rennerovka

Ubytování (Chata) Malá Rennerovka. Malá Rennerovka se nachází ve Strážném, 5 km od sjezdovky Za Hřištěm. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Malá Rennerovka se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Malá Rennerovka má celkové hodnocení 6,2. Pro Chata Malá Rennerovka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Kamenný Mlýn

Kamenný Mlýn

Ubytování (Penzion) Kamenný Mlýn. Kamenný Mlýn se nachází 2 km od lyžařského areálu Strážné v Krkonošském národním parku a nabízí Wi-Fi zdarma, polopenzi v české restauraci a jednoduché... Ubytování Kamenný Mlýn se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326

Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326. Prázdninový dům Holiday home Strážné/Riesengebirge 2326 se nachází ve Strážném, 60 metrů od vleku Kotva, 200 metrů od vleku Pod starou školou a 6 minut... Ubytování Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326 se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Strazne/Riesengebirge 2326 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U anděla strážného

U anděla strážného

Ubytování (Penzion) U anděla strážného. Penzion U anděla strážného se nachází ve Strážném a nabízí bar, sdílený prostor pro posezení, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování U anděla strážného se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Na Desítce

Chalupa Na Desítce

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Desítce. Chalupa Na Desítce se nachází ve Strážném, 1,1 km od lyžařského vleku Pod starou školou, a nabízí zahradu a možnost dojet na lyžích až před vchod. Ubytování Chalupa Na Desítce se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa Na Desítce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Strazne/Riesengebirge 33454

Holiday home Strazne/Riesengebirge 33454

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Strazne/Riesengebirge 33454. Holiday home Strazne/Riesengebirge 33454 in Strážné offers accommodation with free WiFi, less than 1 km from Za Hřištěm and an 18-minute walk from Kotva. Ubytování Holiday home Strazne/Riesengebirge 33454 se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Strazne/Riesengebirge 33454 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Motex

Chata Motex

Ubytování (Horské chaty) Chata Motex. Chata Motex se nachází ve Strážném, 23 km od Harrachova, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a terasu. V blízkosti chaty se můžete věnovat lyžování. Ubytování Chata Motex se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská bouda KUPROVKA

Horská bouda KUPROVKA

Ubytování (Penzion) Horská bouda KUPROVKA. Horská bouda KUPROVKA features a restaurant, bar, a shared lounge and terrace in Strážné. The guest house has family rooms. Ubytování Horská bouda KUPROVKA se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Vyhlídce

Penzion Na Vyhlídce

Ubytování (Privát) Penzion Na Vyhlídce. Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Strážné uprostřed Krkonoš a svým hostům nabízí ubytování v pokojích vybavených dřevěným nábytkem. Ubytování Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Strážné (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Penzion Na Vyhlídce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Nový svět

Chata Nový svět

Ubytování (Apartmán) Chata Nový svět. Situated in Strážné, Chata Nový svět provides a bar, garden and terrace. Each room includes a private bathroom. Karpacz is 8 km from the guest house. Ubytování Chata Nový svět se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Nový svět

Chata Nový svět

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Nový svět. Chata Nový svět s výhledem na hory nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí asi 2 km od vleku Nad Kolonkou. Ubytování Chata Nový svět se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Andula Friesovy boudy

Penzion Andula Friesovy boudy

Ubytování (Hotel) Penzion Andula Friesovy boudy. Penzion Andula Friesovy boudy is offering accommodation in Strážné. Offering a restaurant, the property also has ski-to-door access. Ubytování Penzion Andula Friesovy boudy se nachází ve městě Strážné (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)