Hledat

Ubytování

Apartmány Vysoké nad Jizerou Apartmán

116 Bozkovská, Vysoké nad Jizerou, 512 11, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vysoké nad Jizerou. Apartmány Vysoké nad Jizerou se nachází ve Vysokém nad Jizerou. Klimatizované ubytování je vzdálené 18 km od města Szklarska Poręba. Ubytování Apartmány Vysoké nad Jizerou se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Apartmány Vysoké nad Jizerou

Na letiště Pardubice je to 78 km. Apartmány Vysoké nad Jizerou se nachází ve Vysokém nad Jizerou. Klimatizované ubytování je vzdálené 18 km od města Szklarska Poręba. Apartmán stojí 27 km od Karpacze a 49 km od Kurort Oybin. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Vysoké nad Jizerou

Apartmán Klíma

9,6

Apartmán Klíma

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klíma. Apartmán Klíma se nachází ve Vysoké nad Jizerou, 1,3 km od lanovek Šachty D a Šachty E a 1,4 km od lanovky Šachty A, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Klíma se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Klíma má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Klíma momentálně evidujeme 18 recenzí.

U Lípy - pohostinství a ubytování

9,2

U Lípy - pohostinství a ubytování

Ubytování (Penzion – hostinec) U Lípy - pohostinství a ubytování. U Lípy se nachází v obci Vysoké nad Jizerou, 2 km od lyžařského vleku, a nabízí ubytování v pokojích, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování U Lípy - pohostinství a ubytování se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Lípy - pohostinství a ubytování má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec U Lípy - pohostinství a ubytování momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Barunka

9,2

Penzion Barunka

Ubytování (Penzion) Penzion Barunka. Penzion Barunka se nachází ve Vysokém nad Jizerou a nabízí ubytování v apartmá, apartmánech a pokojích s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Penzion Barunka se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Barunka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Barunka momentálně evidujeme 163 recenzí.

Pension Pugner

9,2

Pension Pugner

Ubytování (Penzion) Pension Pugner. Pension Pugner se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 150 metrů od Větrova a lyžarského areálu Šachty, přímo u svahu. Ubytování Pension Pugner se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Pugner má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Pugner momentálně evidujeme 149 recenzí.

Penzion Aktiv

9

Penzion Aktiv

Ubytování (Penzion) Penzion Aktiv. Penzion Aktiv se nachází ve Vysokém nad Jizerou a nabízí bar, společný lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Penzion Aktiv se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Ubytovaní Blanka

8,9

Ubytovaní Blanka

Ubytování (Apartmán) Ubytovaní Blanka. Ubytování Blanka se nachází v centru obce, v blízkosti místních barů a restaurací, a nabízí Wi-Fi zdarma, neplacené parkoviště a masážní a kosmetické... Ubytování Ubytovaní Blanka se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytovaní Blanka má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Ubytovaní Blanka momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chalupa Roubenka

8,5

Chalupa Roubenka

Ubytování (Chata) Chalupa Roubenka. Chata Chalupa Roubenka se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 11 km od lyžařského areálu Rokytnice nad Jizerou. Nabízí zahradu. Ubytování Chalupa Roubenka se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Roubenka má celkové hodnocení 8,5. Pro Chata Chalupa Roubenka momentálně evidujeme 5 recenzí.

The Old School 4

The Old School 4

Ubytování (Apartmán) The Old School 4. Located in Vysoké nad Jizerou in the Liberec Region region, The Old School 4 features a balcony. Ubytování The Old School 4 se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Albína

Penzion Albína

Ubytování (Penzion) Penzion Albína. Penzion Albína se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 1,1 km od lyžařského vleku Šachty A a asi 1,2 km od vleků Šachty B a Šachty C, a nabízí zahradu a bar. Ubytování Penzion Albína se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Albína nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata u dvou přátel

Chata u dvou přátel

Ubytování (Venkovský dům) Chata u dvou přátel. Chata u dvou přátel se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 180 metrů od Vlastivědného muzea a 250 metrů od divadla Krakonoš, a nabízí zázemí pro grilování,... Ubytování Chata u dvou přátel se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Venkovský dům Chata u dvou přátel nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

The Old School 2 - sauna

The Old School 2 - sauna

Ubytování (Apartmán) The Old School 2 - sauna. Boasting a sauna, The Old School 2 - sauna is set in Vysoké nad Jizerou. The property is 32 km from Jelenia Góra and free private parking is offered. Ubytování The Old School 2 - sauna se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

pension Esprit

pension Esprit

Ubytování (Penzion) pension Esprit. Penzion Esprit se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 1,5 km od vleků Šachty D a E a 2,7 km od vleku Šachty A. Ubytování pension Esprit se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Pension Esprit

Pension Esprit

Ubytování (Penzion) Pension Esprit. Tento penzion se nachází ve Vysoké nad Jizerou v Krkonoších, 1 km od centra obce a zastávky autobusů, a nabízí infračervenou saunu, vířivku a společenskou... Ubytování Pension Esprit se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Pension Esprit nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Bozkovska

Chalupa Bozkovska

Ubytování (Chata) Chalupa Bozkovska. Located in Vysoké nad Jizerou in the Liberec region, Chalupa Bozkovska has a garden. This chalet provides accommodation with free WiFi. Ubytování Chalupa Bozkovska se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Rodinná chata

Rodinná chata

Ubytování (Chata) Rodinná chata. Rodinná chata nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve Vysokém nad Jizerou, nedaleko vleků Šachty A a C. Ubytování Rodinná chata se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Rodinná chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Útulná chaloupka v Krkonoších

Útulná chaloupka v Krkonoších

Ubytování (Prázdninový dům) Útulná chaloupka v Krkonoších. Útulná chaloupka v Krkonoších is situated in Vysoké nad Jizerou. The property is 18 km from Szklarska Poręba and free private parking is available. Ubytování Útulná chaloupka v Krkonoších se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Chalet Nikola

Chalet Nikola

Ubytování (Chata) Chalet Nikola. Chata Nikola se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 1 km od Šachty D a E, 1,2 km od Šachty B. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalet Nikola se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalet Nikola nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

The Old School 1

The Old School 1

Ubytování (Apartmán) The Old School 1. The Old School 1 is situated in Vysoké nad Jizerou. The property is 32 km from Jelenia Góra and free private parking is available. Ubytování The Old School 1 se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Šachty

Apartmány Šachty

Ubytování (Penzion) Apartmány Šachty. Situated in Vysoké nad Jizerou, 300 metres from Šachty A, Apartmány Šachty features accommodation with a garden, free private parking and ski-to-door... Ubytování Apartmány Šachty se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmá Havel

Apartmá Havel

Ubytování (Apartmán) Apartmá Havel. Apartmá Havel is situated in Vysoké nad Jizerou, 1.6 km from Šachty A and 1.6 km from Šachty C, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Apartmá Havel se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Privát Kučera

Privát Kučera

Ubytování (Apartmán) Privát Kučera. Privát Kučera se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 2,6 km od vleku Šachty C. Ubytování Privát Kučera se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).