Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vysoké nad Jizerou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vysoké nad Jizerou

Apartmán Klíma

9,6

Apartmán Klíma

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klíma. Apartmán Klíma se nachází ve Vysoké nad Jizerou, 1,3 km od lanovek Šachty D a Šachty E a 1,4 km od lanovky Šachty A, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Klíma se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Klíma má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Klíma momentálně evidujeme 18 recenzí.

U Lípy - pohostinství a ubytování

9,2

U Lípy - pohostinství a ubytování

Ubytování (Penzion – hostinec) U Lípy - pohostinství a ubytování. U Lípy se nachází v obci Vysoké nad Jizerou, 2 km od lyžařského vleku, a nabízí ubytování v pokojích, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování U Lípy - pohostinství a ubytování se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Lípy - pohostinství a ubytování má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec U Lípy - pohostinství a ubytování momentálně evidujeme 24 recenzí.

Pension Pugner

9,2

Pension Pugner

Ubytování (Penzion) Pension Pugner. Pension Pugner se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 150 metrů od Větrova a lyžarského areálu Šachty, přímo u svahu. Ubytování Pension Pugner se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Pugner má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Pugner momentálně evidujeme 149 recenzí.

Penzion Barunka

9,2

Penzion Barunka

Ubytování (Penzion) Penzion Barunka. Penzion Barunka se nachází ve Vysokém nad Jizerou a nabízí ubytování v apartmá, apartmánech a pokojích s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Penzion Barunka se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Barunka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Barunka momentálně evidujeme 163 recenzí.

Penzion Aktiv

9

Penzion Aktiv

Ubytování (Penzion) Penzion Aktiv. Penzion Aktiv se nachází ve Vysokém nad Jizerou a nabízí bar, společný lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Penzion Aktiv se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovaní Blanka

8,9

Ubytovaní Blanka

Ubytování (Apartmán) Ubytovaní Blanka. Ubytování Blanka se nachází v centru obce, v blízkosti místních barů a restaurací, a nabízí Wi-Fi zdarma, neplacené parkoviště a masážní a kosmetické... Ubytování Ubytovaní Blanka se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovaní Blanka má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Ubytovaní Blanka momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chalupa kde bejval krám ★ sauna ★ kulečník ★ pinec

8,9

Chalupa kde bejval krám ★ sauna ★ kulečník ★ pinec

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa kde bejval krám ★ sauna ★ kulečník ★ pinec. Chalupa kde bejval krám ★ sauna ★ kulečník ★ pinec se nachází ve Vysoké nad Jizerou, 2,7 km od lyžařských vleků Šachty A, B a C a 3 km od vleku Šachty D. Ubytování Chalupa kde bejval krám ★ sauna ★ kulečník ★ pinec se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa kde bejval krám ★ sauna ★ kulečník ★ pinec má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Chalupa kde bejval krám ★ sauna ★ kulečník ★ pinec momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa Roubenka

8,5

Chalupa Roubenka

Ubytování (Chata) Chalupa Roubenka. Chata Chalupa Roubenka se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 11 km od lyžařského areálu Rokytnice nad Jizerou. Nabízí zahradu. Ubytování Chalupa Roubenka se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Roubenka má celkové hodnocení 8,5. Pro Chata Chalupa Roubenka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Crazy

8

Penzion Crazy

Ubytování (Penzion) Penzion Crazy. Penzion Crazy má restauraci, která podává českou kuchyni, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi v centru města, 500 metrů od lyžařského areálu Šachta. Ubytování Penzion Crazy se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Crazy má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Crazy momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion Albína

Penzion Albína

Ubytování (Penzion) Penzion Albína. Penzion Albína se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 1,1 km od lyžařského vleku Šachty A a asi 1,2 km od vleků Šachty B a Šachty C, a nabízí zahradu a bar. Ubytování Penzion Albína se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Albína nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata u dvou přátel

Chata u dvou přátel

Ubytování (Venkovský dům) Chata u dvou přátel. Chata u dvou přátel se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 180 metrů od Vlastivědného muzea a 250 metrů od divadla Krakonoš, a nabízí zázemí pro grilování,... Ubytování Chata u dvou přátel se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Chata u dvou přátel nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

The Old School 4

The Old School 4

Ubytování (Apartmán) The Old School 4. Located in Vysoké nad Jizerou in the Liberec Region region, The Old School 4 features a balcony. Ubytování The Old School 4 se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

pension Esprit

pension Esprit

Ubytování (Penzion) pension Esprit. Penzion Esprit se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 1,5 km od vleků Šachty D a E a 2,7 km od vleku Šachty A. Ubytování pension Esprit se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE

PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE

Ubytování (Penzion) PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE. Set in Vysoké nad Jizerou, PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování PENZION HARRY na sjezdovce KRKONOŠE se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Pension Esprit

Pension Esprit

Ubytování (Penzion) Pension Esprit. Tento penzion se nachází ve Vysoké nad Jizerou v Krkonoších, 1 km od centra obce a zastávky autobusů, a nabízí infračervenou saunu, vířivku a společenskou... Ubytování Pension Esprit se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Pension Esprit nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

The Old School 2 - sauna

The Old School 2 - sauna

Ubytování (Apartmán) The Old School 2 - sauna. Boasting a sauna, The Old School 2 - sauna is set in Vysoké nad Jizerou. The property is 32 km from Jelenia Góra and free private parking is offered. Ubytování The Old School 2 - sauna se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stodola Vysoké

Stodola Vysoké

Ubytování (Prázdninový dům) Stodola Vysoké. Set just 1.1 km from Šachty B, Stodola Vysoké offers accommodation in Vysoké nad Jizerou with access to a shared lounge, barbecue facilities, as well as a... Ubytování Stodola Vysoké se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Rodinná chata

Rodinná chata

Ubytování (Chata) Rodinná chata. Rodinná chata nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve Vysokém nad Jizerou, nedaleko vleků Šachty A a C. Ubytování Rodinná chata se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Rodinná chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Bozkovska

Chalupa Bozkovska

Ubytování (Chata) Chalupa Bozkovska. Located in Vysoké nad Jizerou in the Liberec region, Chalupa Bozkovska has a garden. This chalet provides accommodation with free WiFi. Ubytování Chalupa Bozkovska se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Old School 3&5

The Old School 3&5

Ubytování (Apartmán) The Old School 3&5. Set in Vysoké nad Jizerou in the Liberec Region region, The Old School 3&5 features a terrace. Ubytování The Old School 3&5 se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Chalet Nikola

Chalet Nikola

Ubytování (Chata) Chalet Nikola. Chata Nikola se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 1 km od Šachty D a E, 1,2 km od Šachty B. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalet Nikola se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalet Nikola nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Útulná chaloupka v Krkonoších

Útulná chaloupka v Krkonoších

Ubytování (Prázdninový dům) Útulná chaloupka v Krkonoších. Útulná chaloupka v Krkonoších is situated in Vysoké nad Jizerou. The property is 18 km from Szklarska Poręba and free private parking is available. Ubytování Útulná chaloupka v Krkonoších se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Bozkovska

Chalupa Bozkovska

Ubytování (Chata) Chalupa Bozkovska. Chalupa Bozkovska is located in Vysoké nad Jizerou and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování Chalupa Bozkovska se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Šachty

Apartmány Šachty

Ubytování (Penzion) Apartmány Šachty. Situated in Vysoké nad Jizerou, 300 metres from Šachty A, Apartmány Šachty features accommodation with a garden, free private parking and ski-to-door... Ubytování Apartmány Šachty se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmá Havel

Apartmá Havel

Ubytování (Apartmán) Apartmá Havel. Apartmá Havel is situated in Vysoké nad Jizerou, 1.6 km from Šachty A and 1.6 km from Šachty C, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Apartmá Havel se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát Kučera

Privát Kučera

Ubytování (Apartmán) Privát Kučera. Privát Kučera se nachází ve Vysokém nad Jizerou, 2,6 km od vleku Šachty C. Ubytování Privát Kučera se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Old School 1

The Old School 1

Ubytování (Apartmán) The Old School 1. The Old School 1 is situated in Vysoké nad Jizerou. The property is 32 km from Jelenia Góra and free private parking is available. Ubytování The Old School 1 se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)