Hledat

Ubytování

Apartmány Světlík Apartmány

Světlík, Světlík, 382 16, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Světlík. Apartmány Světlík se nachází ve Světlíku, 33 km od Českých Budějovic, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Světlík se nachází ve městě Světlík (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Apartmány Světlík

Nechybí ani varná deska a rychlovarná konvice. Na místě je dětské hřiště. Apartmány Světlík nabízí také dětský klub a zahradu. Apartmány Světlík se nachází ve Světlíku, 33 km od Českých Budějovic, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají TV, vlastní koupelnu a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování je vzdálené 48 km od Lince a 12 km od Českého Krumlova.

Jiná ubytování ve městě Světlík

Apartmánový dům Obecná škola

9,6

Apartmánový dům Obecná škola

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dům Obecná škola. Apartmán Apartmánový dům Obecná škola nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmánový dům Obecná škola se nachází ve městě Světlík (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmánový dům Obecná škola má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmánový dům Obecná škola momentálně evidujeme 29 recenzí.