Hledat

Ubytování

Apartmány Radniční Apartmány

Radniční, Frýdek-Místek, 738 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Radniční. Apartmány Radniční se nachází ve Frýdku-Místku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány Radniční se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Apartmány Radniční

V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán stojí 38 km od Visly a 34 km od Ustroně. Některé apartmány mají kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a sporákem. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 16 km. Apartmány Radniční se nachází ve Frýdku-Místku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Frýdek-Místek

Apartmány LETO

9,6

Apartmány LETO

Ubytování (Apartmány) Apartmány LETO. Apartmány LETO se nacházejí v moravsko-slezském Frýdku-Místku a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány LETO se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion Stará pošta

9,3

Penzion Stará pošta

Ubytování (Penzion) Penzion Stará pošta. Penzion Stará pošta se nachází v centru Frýdku-Místku. Ubytování je situované v renovované budově, ve které v minulosti sídlila pošta. Ubytování Penzion Stará pošta se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Stará pošta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Stará pošta momentálně evidujeme 44 recenzí.

Viktorie

9,2

Viktorie

Ubytování (Apartmán) Viktorie. Apartmán Viktorie se nachází ve Frýdku-Místku a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Viktorie se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Viktorie má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Viktorie momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion U Kriveho psa

9,1

Penzion U Kriveho psa

Ubytování (Penzion) Penzion U Kriveho psa. Tento hotel je situován ve 300 let staré budově,která se nachází pouhých 400 metrů od vlakového nádraží Frýdek Místek. Ubytování Penzion U Kriveho psa se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion U Kriveho psa má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion U Kriveho psa momentálně evidujeme 84 recenzí.

Afrika Hotel Frýdek-Místek

9

Afrika Hotel Frýdek-Místek

Ubytování (Hotel) Afrika Hotel Frýdek-Místek. Hotel Afrika v centru Frýdku-Místu je celý vyzdobený obrázky z Afriky. Nachází se jen pár minut od Ostravy, Beskyd a hranice s Polskem. Ubytování Afrika Hotel Frýdek-Místek se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Afrika Hotel Frýdek-Místek má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Afrika Hotel Frýdek-Místek momentálně evidujeme 234 recenzí.

Penzion Anareta

8,9

Penzion Anareta

Ubytování (Penzion) Penzion Anareta. Penzion Anareta ve Frýdku-Místku má zahradu, společný obývací pokoj, bankomat, sluneční terasu, zasedací a banketové prostory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Anareta se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Anareta má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Anareta momentálně evidujeme 279 recenzí.

Penzion Prestige Tennis Park

8,9

Penzion Prestige Tennis Park

Ubytování (Penzion) Penzion Prestige Tennis Park. Penzion Prestige Tennis Park se nachází ve Frýdku-Místku. Nabízí bar, terasu, Wi-Fi zdarma a restauraci podávající evropskou kuchyni. Ubytování Penzion Prestige Tennis Park se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Prestige Tennis Park má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Prestige Tennis Park momentálně evidujeme 219 recenzí.

Hotel & Caffe Silesia

8,8

Hotel & Caffe Silesia

Ubytování (Hotel) Hotel & Caffe Silesia. Tento elegantní hotel sídlí v budově ze 17. století, přímo u frýdeckého zámku. Nabízí Wi-Fi zdarma a možnost parkování (parkování si nelze rezervovat). Ubytování Hotel & Caffe Silesia se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel & Caffe Silesia má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel & Caffe Silesia momentálně evidujeme 150 recenzí.

Hotel RICHTR

8,6

Hotel RICHTR

Ubytování (Hotel) Hotel RICHTR. Hotel Richtr se nachází ve Frýdku-Místku, 6 km od lyžařského areálu Palkovice a 4 km od aquaparku Olešná. Nabízí pokoje s koupelnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel RICHTR se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel RICHTR má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel RICHTR momentálně evidujeme 296 recenzí.

La Rosa

8,6

La Rosa

Ubytování (Hotel) La Rosa. Hotel La Rosa se nachází na klidném místě v centru Frýdku-Místku a nabízí klimatizované pokoje s dřevěným nábytkem, vlastní restauraci s terasou, zdarma... Ubytování La Rosa se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování La Rosa má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel La Rosa momentálně evidujeme 267 recenzí.

Penzion Pod Kašnou

8,6

Penzion Pod Kašnou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Kašnou. Tento penzion stojí na náměstí v centru Frýdku-Místku a nabízí restauraci se 2 terasami, s 1 přímo na náměstí. Ubytování Penzion Pod Kašnou se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Pod Kašnou má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Pod Kašnou momentálně evidujeme 140 recenzí.

Penzion a Restaurace U Mámy

8,6

Penzion a Restaurace U Mámy

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace U Mámy. Penzion a restaurace U Mámy se nachází přímo u lesa, 2 km od centra města Frýdek Místek. Nabízí à-la-carte restauraci, která podává českou kuchyni. Ubytování Penzion a Restaurace U Mámy se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion a Restaurace U Mámy má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion a Restaurace U Mámy momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion Hrad

8,5

Penzion Hrad

Ubytování (Penzion) Penzion Hrad. Penzion Hrad sídlí v historickém hradu ze 14. století, 1 km od centra Frýdku-Místku. Ubytování Penzion Hrad se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Hrad má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Hrad momentálně evidujeme 47 recenzí.

Ubytování Veranda

8,5

Ubytování Veranda

Ubytování (Penzion) Ubytování Veranda. Ubytování Veranda se nachází ve Frýdku-Místku. Nabízí restauraci, terasu, zahradu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. U penzionu je dětské hřiště. Ubytování Ubytování Veranda se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování Veranda má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Ubytování Veranda momentálně evidujeme 96 recenzí.

Asian Zen

8,5

Asian Zen

Ubytování (Penzion) Asian Zen. Asian Zen se nachází ve Frýdku-Místku a nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje v penzionu mají TV a šatní skříň. Ubytování Asian Zen se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Frýdek

8,4

Apartmán Frýdek

Ubytování (Apartmán) Apartmán Frýdek. Apatmán Frýdek se nachází ve Frýdku-Místku a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a plně vybavený kuchyňský kout. Apartmán má TV a ložnici. Ubytování Apartmán Frýdek se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmán Frýdek má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmán Frýdek momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel Terasa

7,8

Hotel Terasa

Ubytování (Hotel) Hotel Terasa. Čtyřhvězdičkový Hotel Terasa je situován v malebné krajině na břehu přehrady Olešná poblíž Frýdku-Místku a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromé parkoviště a... Ubytování Hotel Terasa se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Terasa má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Terasa momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel & Steak House Hacienda La Bodega

7,3

Hotel & Steak House Hacienda La Bodega

Ubytování (Hotel) Hotel & Steak House Hacienda La Bodega. Hotel & Steak House Hacienda La Bodega se nachází v klidné lokalitě na okraji Frýdku-Místku. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Hotel & Steak House Hacienda La Bodega se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel & Steak House Hacienda La Bodega má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel & Steak House Hacienda La Bodega momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzion Loučka Bystřice

Penzion Loučka Bystřice

Ubytování (Penzion) Penzion Loučka Bystřice. Set in Frýdek-Místek, Penzion Loučka Bystřice features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Penzion Loučka Bystřice se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytování ve Frýdku

Ubytování ve Frýdku

Ubytování (Privát) Ubytování ve Frýdku. Providing garden views, Ubytování ve Frýdku in Frýdek-Místek provides accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Ubytování ve Frýdku se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Dobra Chata V Dobre

Dobra Chata V Dobre

Ubytování (Chata) Dobra Chata V Dobre. Dobrá Chata V Dobré se nachází ve Frýdku-Místku a nabízí Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, bankomat, sdílený lounge a přístup na terasu. Ubytování Dobra Chata V Dobre se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata Dobra Chata V Dobre nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

PENZION U MEDVĚDA

PENZION U MEDVĚDA

Ubytování (Penzion) PENZION U MEDVĚDA. PENZION U MEDVĚDA in Frýdek-Místek provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování PENZION U MEDVĚDA se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Slezská

Apartmán Slezská

Ubytování (Apartmán) Apartmán Slezská. Located in Frýdek-Místek, Apartmán Slezská offers garden, free WiFi, an ATM, and a tour desk. The property has city views and is 27 km from Cieszyn. Ubytování Apartmán Slezská se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Empire

Hotel Empire

Ubytování (Hotel) Hotel Empire. Offering free WiFi, Hotel Empire is situated in Frýdek-Místek. The property provides a 24-hour front desk. Ubytování Hotel Empire se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Empire Hotel

Empire Hotel

Ubytování (Hotel) Empire Hotel. Empire Hotel features air-conditioned rooms in Frýdek-Místek. Featuring room service, this property also has a restaurant and a barbecue. Ubytování Empire Hotel se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Ubytovna FM

Ubytovna FM

Ubytování (Hostel) Ubytovna FM. Featuring free WiFi, Ubytování FM is located in Frýdek-Místek. Wisła is 39 km from the hostel, while Szczyrk is 50 km away. Ubytování Ubytovna FM se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion Glogar

Penzion Glogar

Ubytování (Penzion) Penzion Glogar. Penzion Glogar offers air-conditioned accommodation in Frýdek-Místek. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Penzion Glogar se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány F-M

Apartmány F-M

Ubytování (Privát) Apartmány F-M. Apartmány F-M se nacházejí ve Frýdku-Místku a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmány F-M se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel HM PALACE

Hotel HM PALACE

Ubytování (Hostel) Hotel HM PALACE. Hotel HM PALACE features a bar, shared lounge and garden in Frýdek-Místek. Guests can enjoy garden views. The units at the hostel come with a seating area. Ubytování Hotel HM PALACE se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).

Beskydská oáza

Beskydská oáza

Ubytování (Penzion) Beskydská oáza. Beskydská oáza se nachází v Písku a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Beskydská oáza se nachází ve městě Frýdek-Místek (Česko - Moravskoslezský kraj).