Hledat

Ubytování

Apartmány Pod Šerákem Aparthotel

Horní Lipová 55, Lipová-lázně, 790 63, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Pod Šerákem. Apartmány Pod Šerákem se nacházejí v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji, nedaleko lyžařského vleku Miroslav C-Family, a nabízejí bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Pod Šerákem se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Apartmány Pod Šerákem

Apartmány Pod Šerákem se nacházejí v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji, nedaleko lyžařského vleku Miroslav C-Family, a nabízejí bezplatné soukromé parkoviště. K vybavení patří lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Apartmány mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou. Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat lyžování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Lipová-lázně

Horské apartmány Horní Lipová

9,8

Horské apartmány Horní Lipová

Ubytování (Apartmán) Horské apartmány Horní Lipová. Horské apartmány Horní Lipová se nacházejí v Lipových Lázních. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Vlek Miroslav C-Family je vzdálený 2,4 km. Ubytování Horské apartmány Horní Lipová se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Apartment Petra

9,7

Apartment Petra

Ubytování (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra se nachází v Lipové Lázni, 11 km od lyžařského vleku Art-Ski Bielice. Nabízí ubytování s grilem a balkonem. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartment Petra má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Petra momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment Věra

9,7

Apartment Věra

Ubytování (Apartmán) Apartment Věra. Apartmán Věra se zahradou s grilem se nachází v obci Lipová-lázně, pouhých 2,1 km od lyžařského areálu Miroslav a lyžařského vleku Miroslav C-Family. Ubytování Apartment Věra se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartment Věra má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Věra momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmá Helga

9,5

Apartmá Helga

Ubytování (Apartmán) Apartmá Helga. Apartmán Helga se nachází v obci Lipová-lázně, 2 km od lyžařského areálu Miroslav a lyžařských vleků Miroslav-C Family a Miroslav D-Baby, a nabízí zahradu... Ubytování Apartmá Helga se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmá Helga má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmá Helga momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Lipová-lázně

9,5

Apartmán Lipová-lázně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lipová-lázně. Apartmán Lipová-lázně se nachází v obci Lipová Lázně, 4,3 km od lyžařského vleku Miroslav C-family. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Lipová-lázně se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán Lipová-lázně má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Lipová-lázně momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmán Pod lesem

9,5

Apartmán Pod lesem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod lesem. Apartmán Pod lesem se nachází v Lipové Lázních, 2,5 km od lyžařského vleku Miroslav C- Family a 1,5 km od lyžařského areálu Miroslav. Ubytování Apartmán Pod lesem se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán Pod lesem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Pod lesem momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmama Lipová

9,5

Apartmama Lipová

Ubytování (Apartmán) Apartmama Lipová. Apartmama Lipová se nachází v obci Lipová-lázně. Ubytování je přístupné na lyžích a leží pouhých 150 metrů od lyžařského vleku Lázeňský vrch. Ubytování Apartmama Lipová se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmama Lipová má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmama Lipová momentálně evidujeme 32 recenzí.

Dům U ospalého heligónu

9,4

Dům U ospalého heligónu

Ubytování (Penzion) Dům U ospalého heligónu. Dům U ospalého heligónu se nachází v Jeseníkách, 1 km od ski centra Miroslav, a nabízí wellness centrum, pokoje s vlastní koupelnou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům U ospalého heligónu se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Dům U ospalého heligónu má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Dům U ospalého heligónu momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartmá Andělka

9,4

Apartmá Andělka

Ubytování (Apartmán) Apartmá Andělka. Apartmán Andělka s přímým přístupem na sjezdovku se nachází v Lipové-Lázních, 2 km od lyžařského areálu Miroslav a lyžařských vleků Miroslav C-Family a... Ubytování Apartmá Andělka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmá Andělka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmá Andělka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmány U Aničky

9,4

Apartmány U Aničky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Aničky. Apartmány U Aničky se nacházejí v obci Lipová Lázně, 2,3 km od lyžařského vleku Miroslav C-Family. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány U Aničky se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmány U Aničky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány U Aničky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Horní Lipová

9,4

Apartmán Horní Lipová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Lipová. Apartmán Horní Lipová se nachází v obci Lipová Lázně, 2,9 km od vleku Miroslav C-Family, lyžařského střediska Miroslav i vleku Miroslav D-Baby, a nabízí... Ubytování Apartmán Horní Lipová se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán Horní Lipová má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Horní Lipová momentálně evidujeme 5 recenzí.

Villa Plischke

9,3

Villa Plischke

Ubytování (Penzion) Villa Plischke. Vila Plischke je penzion se zahradou a grilem situovaný v obci Lipová-lázně. Poblíž se nachází lyžařský vlek Miroslav C-Family. Ubytování Villa Plischke se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Villa Plischke má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Villa Plischke momentálně evidujeme 48 recenzí.

Lipanka

9,3

Lipanka

Ubytování (Penzion) Lipanka. Penzion Lipanka se nachází v obci Lipová-lázně, 2,6 km od lyžařského areálu Miroslav s lyžařskými vleky Miroslav A-Sports, Miroslav C-Family i Miroslav... Ubytování Lipanka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Lipanka má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Lipanka momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmán 68 Horní Lipová

9,2

Apartmán 68 Horní Lipová

Ubytování (Apartmán) Apartmán 68 Horní Lipová. Apartmán 68 Horní Lipová se nachází v obci Lipová-lázně, jen 2,4 km od lyžařského vleku Miroslav C-Family. Ubytování Apartmán 68 Horní Lipová se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Apartment U Pošty

9,2

Apartment U Pošty

Ubytování (Apartmán) Apartment U Pošty. Apartmány U Pošty se nacházejí v obci Lipová-lázně, 3,1 km od lyžařského areálu Miroslav C-Family, a nabízejí ubytování se vstupem do zahrady. Ubytování Apartment U Pošty se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartment U Pošty má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment U Pošty momentálně evidujeme 30 recenzí.

penzion Pomněnka

9,2

penzion Pomněnka

Ubytování (Penzion) penzion Pomněnka. Pomněnka se nachází v klidné horské oblasti v Lipové Lázni, 10 km od lyžařského vleku. Ubytování penzion Pomněnka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování penzion Pomněnka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion penzion Pomněnka momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Gott

9

Penzion Gott

Ubytování (Penzion) Penzion Gott. Ubytování Gott se nachází na okraji obce Lipová Lázně, 1 km od místní sjezdovky Miroslav a nabízí funkčně zařízený apartmán s balkonem a výhledem do... Ubytování Penzion Gott se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Gott má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Gott momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Vanessa

9

Penzion Vanessa

Ubytování (Penzion) Penzion Vanessa. Penzion Vanessa se nachází v obci Lipová-lázně, 1 km od lyžařského vleku Miroslav C-family, Miroslav B-Family, lyžařského areálu Miroslav i od vleku... Ubytování Penzion Vanessa se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Vanessa má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Vanessa momentálně evidujeme 117 recenzí.

Ubytování U Potoka

9

Ubytování U Potoka

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování U Potoka. Ubytování U Potoka se nachází v Lipových Lázních a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování U Potoka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Toč

9

Hotel Toč

Ubytování (Hotel) Hotel Toč. Hotel Toč se nachází v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji, 700 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Hotel Toč se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Toč má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Toč momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotýlek u Kance

8,9

Hotýlek u Kance

Ubytování (Penzion) Hotýlek u Kance. Hotel nabízí: - stylovou loveckou restauraci se zvěřinovými specialitami, - wellness centrum (150 metrů), - nekuřácké ubytování, - lyžování v okolí:... Ubytování Hotýlek u Kance se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotýlek u Kance má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hotýlek u Kance momentálně evidujeme 144 recenzí.

Holiday Home Domeček

8,9

Holiday Home Domeček

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Domeček. Tento samostatný prázdninový dům se nachází na místě s výhledm na hory v obci Lipová-lázně v Olomouckém kraji, 11 km od lyžařského vleku, a nabízí zahradu... Ubytování Holiday Home Domeček se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Holiday Home Domeček má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Holiday Home Domeček momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion Bobrovnik

8,7

Penzion Bobrovnik

Ubytování (Penzion) Penzion Bobrovnik. Penzion Bobrovnik je situován na úpatí Jeseníků. Nabízí prostorné pokoje s výhledem na zahradu. Ubytování Penzion Bobrovnik se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Bobrovnik má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Bobrovnik momentálně evidujeme 194 recenzí.

Penzion Chiranka

8,7

Penzion Chiranka

Ubytování (Penzion) Penzion Chiranka. Penzion Chiranka nabízí finskou saunu, stolní tenis, venkovní bazén, zastřešený gril a dětské hřiště s houpačkami. Ubytování Penzion Chiranka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Helios

8,5

Hotel Helios

Ubytování (Hotel) Hotel Helios. Hotel Helios se nachází ve velké zahradě se 2 rybníky, 1 km od centra obce Lipová-lázně. Ubytování Hotel Helios se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hotel Helios má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Helios momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartman Růženka

8,4

Apartman Růženka

Ubytování (Apartmán) Apartman Růženka. Apartmán Růženka se nachází v Lipové Lázni v Olomouckém kraji, 11 km od lyžařského vleku Art-Ski Bielice. Ubytování Apartman Růženka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartman Růženka má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartman Růženka momentálně evidujeme 143 recenzí.

Apartmán Horní Lipová č. 3

8,3

Apartmán Horní Lipová č. 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Lipová č. 3. Apartmán Horní Lipová č. 3 se nachází v obci Lipová-Lázně, 2,4 km od lyžařského vleku Miroslav C-Family. Nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Horní Lipová č. 3 se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Kovárna

8,3

Penzion Kovárna

Ubytování (Penzion) Penzion Kovárna. Penzion Kovárna se nachází v obci Lipová-lázně, 2,7 km od vleků Miroslav A-Sports, Miroslav C-Family a Miroslav D-Baby. Ubytování Penzion Kovárna se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Villa Grohmann

8,2

Villa Grohmann

Ubytování (Hotel) Villa Grohmann. Čtyřhvězdičková Villa Grohmann se nachází v Lipové Lázni. Ubytování Villa Grohmann se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Villa Grohmann má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Villa Grohmann momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Lipůvka

8,2

Penzion Lipůvka

Ubytování (Penzion) Penzion Lipůvka. Penzion Lipůvka se nachází v Lipové-lázních v Olomouckém kraji a nabízí sezónní venkovní bazén, saunu, dětské hřiště a terasu. Ubytování Penzion Lipůvka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Lipůvka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Lipůvka momentálně evidujeme 184 recenzí.

Apartmán Škrovanová

Apartmán Škrovanová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Škrovanová. Apartmán Horní Lipová se nachází v Lipové-lázni, 2,9 km od lyžařského vleku Miroslav C-Family. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmán Škrovanová se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

U Dobré vody

U Dobré vody

Ubytování (Apartmán) U Dobré vody. U Dobré vody is set in Lipova Lazne. The accommodation has free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování U Dobré vody se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Apartman Masaryk

Apartman Masaryk

Ubytování (Apartmán) Apartman Masaryk. Apartmán Masaryk se nachází asi přibližně 2,4 km od lyžařského vleku Miroslav C-Family a nabízí výhled na řeku, restauraci a balkon. Ubytování Apartman Masaryk se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Chalupa Johann

Chalupa Johann

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Johann. Chalupa Johann se nachází v obci Lipová-lázně, necelý 1 km od sjezdovky Miroslav C-Family, 11 minut chůze od lyžařského střediska Miroslav a lyžařského... Ubytování Chalupa Johann se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Johann nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Jirkova chata

Jirkova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Jirkova chata. Jirkova chata se nachází v obci Lipová-lázně, 2,3 km od lyžařského vleku Miroslav C-Family a 2,4 km od lyžařského vleku Miroslava D-Baby. Ubytování Jirkova chata se nachází ve městě Lipová-lázně (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán Třístovka

Apartmán Třístovka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Třístovka. Apartmán Třístovka se nachází v Lipové Lázni, jen 1,6 km od lyžařského vleku Miroslav C-Family. Nabízí terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Třístovka se nachází ve městě Lipová-lázně (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Apartmán Apartmán Třístovka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.