Hledat

Ubytování

Apartmány Kopacka Apartmán

Na hrázi 83, Svitavy, 568 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kopacka. Apartmány Kopacka se nachází ve Svitavách. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Kopacka se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kopacka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Kopacka momentálně evidujeme 29 recenzí.

Popis ubytování Apartmány Kopacka

Součástí apartmánu je kuchyň, TV s plochou obrazovkou, koupelna se sprchou, fénem i toaletními potřebami a také terasa s výhledem do zahrady. Na místě je zahrada. Apartmány Kopacka se nacházejí 37 km od Podlesí. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Apartmány Kopacka se nachází ve Svitavách. Letiště Pardubice je vzdáleno 76 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi-Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartmány Kopacka

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pěší turistika
 • Ovoce
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Svitavy

Ubytovani pro 1

9,4

Ubytovani pro 1

Ubytování (Privát) Ubytovani pro 1. Ubytováni pro 1 se nachází ve Svitavách, 37 km od Podlesí. Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani pro 1 se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ungar

9,3

Hotel Ungar

Ubytování (Hotel) Hotel Ungar. Tříhvězdičkový hotel Ungar se nachází ve Svitavách a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, terasu, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Hotel Ungar se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Ungar má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Ungar momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion U Zběhlíka

9,2

Penzion U Zběhlíka

Ubytování (Penzion) Penzion U Zběhlíka. Penzion U Zběhlíka se nachází ve Svitavách. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. K dispozici je také restaurace a sdílený obývací prostor. Ubytování Penzion U Zběhlíka se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Zběhlíka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Zběhlíka momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion No.10

9,1

Penzion No.10

Ubytování (Penzion) Penzion No.10. Penzion No.10 situovaný v historickém městě Svitavy nabízí moderní ubytování s terasou a výhledem na město. Je v něm stylový pizzeria restaurant a bar. Ubytování Penzion No.10 se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion No.10 má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion No.10 momentálně evidujeme 177 recenzí.

Garni hotel Svitavy

9

Garni hotel Svitavy

Ubytování (Hotel) Garni hotel Svitavy. Tento stylový hotel s venkovním bazénem se nachází ve Svitavách, na půli cesty mezi Brnem a Pardubicemi nebo Hradcem Králové. Ubytování Garni hotel Svitavy se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni hotel Svitavy má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Garni hotel Svitavy momentálně evidujeme 276 recenzí.

Pension Fontána Svitavy

8,9

Pension Fontána Svitavy

Ubytování (Aparthotel) Pension Fontána Svitavy. Penzion Fontána ve Svitavách se nachází v klidné části města nedaleko od historického centra. Má uzavřené neplacené parkoviště. Ubytování Pension Fontána Svitavy se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Fontána Svitavy má celkové hodnocení 8,9. Pro Aparthotel Pension Fontána Svitavy momentálně evidujeme 127 recenzí.

PENZION VERMON

8,7

PENZION VERMON

Ubytování (Penzion) PENZION VERMON. PENZION VERMON se nachází ve Svitavách. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování PENZION VERMON se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlatý lev

8,7

Zlatý lev

Ubytování (Penzion) Zlatý lev. Hotel Zlatý Lev se nachází 1 km od centra Svitav a 15 km od Litomyšle zapsané na seznamu památek UNESCO. Ubytování Zlatý lev se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zlatý lev má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zlatý lev momentálně evidujeme 68 recenzí.

Hotel Slavia

8,6

Hotel Slavia

Ubytování (Hotel) Hotel Slavia. Tříhvězdičkový Hotel Slavia se nachází ve Svitavách a nabízí bar. K dispozici je také restaurace s pokojovou službou. Ubytování Hotel Slavia se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slavia má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Slavia momentálně evidujeme 95 recenzí.

Penzion Malaika

8,6

Penzion Malaika

Ubytování (Penzion) Penzion Malaika. Tento penzion se nachází na hlavní silnici E461, která spojuje Brno a Svitavy. V penzionu je společná kuchyň, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Penzion Malaika se nachází ve městě Svitavy (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Malaika má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Malaika momentálně evidujeme 114 recenzí.

Ubytovani Svitavy

Ubytovani Svitavy

Ubytování (Apartmány) Ubytovani Svitavy. Ubytování Svitavy se nachází v centru Svitav, pouhé 2 minuty chůze od hlavního náměstí a 5 minut chůze od nejbližší autobusové zastávky. Ubytování Ubytovani Svitavy se nachází ve městě Svitavy (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)