Hledat

Ubytování

Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko Apartmány

Jetřichovice 47, Jetřichovice, 407 16, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko. Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko se nachází v Jetřichovicích, 25 km od Kurort Oybin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko se nachází ve městě Jetřichovice (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko

Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko se nachází v Jetřichovicích, 25 km od Kurort Oybin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Všechny apartmány mají pohovku, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, dobře vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu se sprchou. Na letiště Václava Havla Praha je to 83 km. K vybavení patří mikrovlnná trouba, lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko mají gril a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 18 km od Bad Schandau a 33 km od Pirny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Jetřichovice

Pension U Loupežáku

8,5

Pension U Loupežáku

Ubytování (Penzion) Pension U Loupežáku. Penzion U Loupežáku se nachází v Jetřichovicích. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension U Loupežáku se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension U Loupežáku má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pension U Loupežáku momentálně evidujeme 149 recenzí.

Penzion Pohoda

8,4

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází u lesa v národním parku České Švýcarsko a nabízí restauraci, zahradu s altánem, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Pohoda momentálně evidujeme 82 recenzí.

Penzion Kubo

8,2

Penzion Kubo

Ubytování (Penzion) Penzion Kubo. Penzion Kubo se nachází v Jetřichovicích. Tento penzion nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, bar a sdílený lounge. Ubytování Penzion Kubo se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Kubo má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Kubo momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Tokáň

8

Penzion Tokáň

Ubytování (Penzion) Penzion Tokáň. Penzion Tokáň se nachází uprostřed lesů Národního parku České Švýcarsko v bývalém loveckém zámečku postaveném v roce 1932 ve stylu švýcarské chaty. Ubytování Penzion Tokáň se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Tokáň má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Tokáň momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Falkenštejn

7,1

Penzion Falkenštejn

Ubytování (Penzion) Penzion Falkenštejn. Penzion Falkenštejn se nachází v Jetřichovicích a nabízí gril, zahradu, společenskou místnost, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyni. Ubytování Penzion Falkenštejn se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Falkenštejn má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzion Falkenštejn momentálně evidujeme 151 recenzí.

chalupa U Slunce - Jetřichovice

chalupa U Slunce - Jetřichovice

Ubytování (Prázdninový dům) chalupa U Slunce - Jetřichovice. Chalupa U Slunce - Jetřichovice se nachází v Jetřichovicích a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování chalupa U Slunce - Jetřichovice se nachází ve městě Jetřichovice (Česko - Ústecký kraj).

Chaloupka v pohodě

Chaloupka v pohodě

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka v pohodě. Chaloupka v pohodě se nachází v Jetřichovicích. Nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady, možnost ubytování... Ubytování Chaloupka v pohodě se nachází ve městě Jetřichovice (Česko - Ústecký kraj).

Ludmila

Ludmila

Ubytování (Prázdninový dům) Ludmila. Prázdninový dům Ludmila se nachází v Jetřichovicích a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Tento prázdninový dům má 5 ložnic, TV a kuchyň se sporákem. Ubytování Ludmila se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Prázdninový dům Ludmila nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

apartmán restaurace Praha

apartmán restaurace Praha

Ubytování (Apartmány) apartmán restaurace Praha. Apartmán restaurace Praha se nachází v Jetřichovicích, 19 km od města Bad Schandau. Letiště Václava Havla Praha leží 83 km odsud. Ubytování apartmán restaurace Praha se nachází ve městě Jetřichovice (Česko - Ústecký kraj).

Hotel KORTUS

Hotel KORTUS

Ubytování (Hotel) Hotel KORTUS. Hotel KORTUS in Jetřichovice provides accommodation with a garden and a terrace. The hotel features family rooms. Ubytování Hotel KORTUS se nachází ve městě Jetřichovice (Česko - Ústecký kraj).

Hotel-Zámeček

Hotel-Zámeček

Ubytování (Hotel) Hotel-Zámeček. Set in Jetřichovice, Hotel-Zámeček provides a garden and free WiFi. Featuring a shared lounge, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Hotel-Zámeček se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Hotel Hotel-Zámeček nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.