Hledat

Ubytování

Apartmány HABR Privát

1064 Celní, Nové Město pod Smrkem, 463 65, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Apartmány HABR. Apartmány HABR se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí terasu. 36 km od Kurort Oybin. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány HABR se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Apartmány HABR

Toto ubytování v soukromí má posezení, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a TV s plochou obrazovkou. Apartmány HABR mají zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. 36 km od Kurort Oybin. Ubytování je vzdálené 31 km od Zhořelce a 40 km od Karpacze. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmány HABR se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí terasu. Na místě je dětské hřiště. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Nové Město pod Smrkem

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

10

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

Ubytování (Apartmán) Apartmány v Novém Městě pod Smrkem. Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán SMRČEK

9,9

Apartmán SMRČEK

Ubytování (Apartmán) Apartmán SMRČEK. Apartmán SMRČEK se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmán SMRČEK se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán SMRČEK má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán SMRČEK momentálně evidujeme 5 recenzí.

Jcamp

9

Jcamp

Ubytování (Chata) Jcamp. Jcamp se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmány mají posezení a jídelní kout. Ubytování Jcamp se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Jcamp má celkové hodnocení 9. Pro Chata Jcamp momentálně evidujeme 61 recenzí.

Ubytování Smrk

8,7

Ubytování Smrk

Ubytování (Chata) Ubytování Smrk. Ubytování Smrk se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Ubytování Smrk se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování Smrk má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Ubytování Smrk momentálně evidujeme 10 recenzí.

bike-Hotel Měděnec

7,9

bike-Hotel Měděnec

Ubytování (Hotel) bike-Hotel Měděnec. Hotel Měděnec se nachází 1 500 metrů od sítě úzkých tras pro horská kola Singltrek pod Smrkem, jejíž celková délka činí 80 km. Ubytování bike-Hotel Měděnec se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování bike-Hotel Měděnec má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel bike-Hotel Měděnec momentálně evidujeme 129 recenzí.

BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking

BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking

Ubytování (Prázdninový dům) BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking. BIKE HAVEN - jacuzzi - horská kola a pěší turistika se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Ubytování BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Dům a chatka pod Smrkem

Dům a chatka pod Smrkem

Ubytování (Prázdninové domy) Dům a chatka pod Smrkem. Dům a chatka pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 35 km od Kurortu Oybin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům a chatka pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartment pod Smrkem

Apartment pod Smrkem

Ubytování (Apartmán) Apartment pod Smrkem. Apartment pod Smrkem is located in Nové Město pod Smrkem. The property features mountain views and is 43 km from Harrachov. Ubytování Apartment pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).