Hledat

Ubytování

Apartmánový dům 13 Mezonet 2 Apartmán

náměstí Profesora Čeňka Strouhala, Seč, 538 07, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dům 13 Mezonet 2. Apartmánový dům 13 Mezonet 2 se nachází v Seči. Kutná Hora je vzdálená 30 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Apartmánový dům 13 Mezonet 2 se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Apartmánový dům 13 Mezonet 2

Apartmánový dům 13 Mezonet 2 stojí 23 km od Pardubic a 42 km od Hradce Králové. Kutná Hora je vzdálená 30 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Apartmánový dům 13 Mezonet 2 se nachází v Seči. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Na letiště Pardubice je to 20 km.

Jiná ubytování ve městě Seč

Apartman Majak Sec

9,1

Apartman Majak Sec

Ubytování (Apartmán) Apartman Majak Sec. Apartmán Maják Seč se nachází v Seči a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Na místě je také restaurace. Ubytování Apartman Majak Sec se nachází ve městě Seč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartman Majak Sec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Majak Sec momentálně evidujeme 44 recenzí.

Sruby v areálu Kempy na Seči

8,7

Sruby v areálu Kempy na Seči

Ubytování (Apartmán) Sruby v areálu Kempy na Seči. Sruby v areálu Kempy na Seči se nachází v Seči. Ubytování stojí 24 km od Pardubic a 43 km od Hradce Králové. Na letiště Pardubice je to 20 km. Ubytování Sruby v areálu Kempy na Seči se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

Apartmánový dům 13 Podkroví 2

8,7

Apartmánový dům 13 Podkroví 2

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dům 13 Podkroví 2. Apartmánový dům 13 Podkroví 2 nabízí ubytování se zahradou v Seči. Ubytování Apartmánový dům 13 Podkroví 2 se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

Apartmanový dům 13

8,5

Apartmanový dům 13

Ubytování (Apartmán) Apartmanový dům 13. Apartmánový dům 13 se nachází v Seči, 30 km od Kutné Hory. Nabízí zázemí pro vodní sporty, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmanový dům 13 se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Jezerka

8,4

Hotel Jezerka

Ubytování (Hotel) Hotel Jezerka. Čtyřhvězdičkový Hotel Jezerka se nachází v Seči. Nabízí terasu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci, přepážku s turistickými informacemi, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Hotel Jezerka se nachází ve městě Seč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Jezerka má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Jezerka momentálně evidujeme 126 recenzí.

Penzion Ambrozie

7,9

Penzion Ambrozie

Ubytování (Penzion) Penzion Ambrozie. Penzion Ambrozie se nachází v Seči a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování má vlastní koupelnu. V Seči a okolí se můžete věnovat cyklistice a dalším aktivitám. Ubytování Penzion Ambrozie se nachází ve městě Seč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Ambrozie má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Ambrozie momentálně evidujeme 134 recenzí.

Apartmánový dům 13 Rodinný

Apartmánový dům 13 Rodinný

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dům 13 Rodinný. Apartmánový dům 13 Rodinný se nachází v Seči a nabízí terasu. Hosté tohoto apartmánu mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmánový dům 13 Rodinný se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

Apartmánový dům 13 Mezonet 1

Apartmánový dům 13 Mezonet 1

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dům 13 Mezonet 1. Apartmánový dům 13 Mezonet 1 se nachází v Seči. Kutná Hora je vzdálená 30 km. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Apartmánový dům 13 Mezonet 1 se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Seč

Apartmán Seč

Ubytování (Apartmán) Apartmán Seč. Apartmán Seč se nachází v Seči a nabízí terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Hradce Králové leží 43 km odsud. Letiště v Pardubicích je vzdálené 20 km. Ubytování Apartmán Seč se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

HOTEL DELTA SEČ

HOTEL DELTA SEČ

Ubytování (Hotel) HOTEL DELTA SEČ. HOTEL DELTA SEČ se nachází v Seči a nabízí restauraci a terasu. Tento 3hvězdičkový hotel poskytuje i bezplatné Wi-Fi. Pokoje a apartmá mají balkon. Ubytování HOTEL DELTA SEČ se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).