Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Seč

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Seč

Apartman Majak Sec

9,1

Apartman Majak Sec

Ubytování (Apartmán) Apartman Majak Sec. Apartmán Maják Seč se nachází v Seči a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Na místě je také restaurace. Ubytování Apartman Majak Sec se nachází ve městě Seč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Majak Sec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Majak Sec momentálně evidujeme 44 recenzí.

Sruby v areálu Kempy na Seči

8,7

Sruby v areálu Kempy na Seči

Ubytování (Apartmán) Sruby v areálu Kempy na Seči. Sruby v areálu Kempy na Seči se nachází v Seči. Ubytování stojí 24 km od Pardubic a 43 km od Hradce Králové. Na letiště Pardubice je to 20 km. Ubytování Sruby v areálu Kempy na Seči se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jezerka

8,4

Hotel Jezerka

Ubytování (Hotel) Hotel Jezerka. Čtyřhvězdičkový Hotel Jezerka se nachází v Seči. Nabízí terasu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci, přepážku s turistickými informacemi, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Hotel Jezerka se nachází ve městě Seč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Jezerka má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Jezerka momentálně evidujeme 126 recenzí.

Penzion Ambrozie

7,9

Penzion Ambrozie

Ubytování (Penzion) Penzion Ambrozie. Penzion Ambrozie se nachází v Seči a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování má vlastní koupelnu. V Seči a okolí se můžete věnovat cyklistice a dalším aktivitám. Ubytování Penzion Ambrozie se nachází ve městě Seč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ambrozie má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Ambrozie momentálně evidujeme 134 recenzí.

Apartmán Seč

Apartmán Seč

Ubytování (Apartmán) Apartmán Seč. Apartmán Seč se nachází v Seči a nabízí terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Hradce Králové leží 43 km odsud. Letiště v Pardubicích je vzdálené 20 km. Ubytování Apartmán Seč se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Seč

Chata Seč

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Seč. Chata Seč se nachází v Seči, 48 km od Kolína, a nabízí restauraci, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Seč se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj).

HOTEL DELTA SEČ

HOTEL DELTA SEČ

Ubytování (Hotel) HOTEL DELTA SEČ. HOTEL DELTA SEČ se nachází v Seči a nabízí restauraci a terasu. Tento 3hvězdičkový hotel poskytuje i bezplatné Wi-Fi. Pokoje a apartmá mají balkon. Ubytování HOTEL DELTA SEČ se nachází ve městě Seč (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)