Hledat

Ubytování

Apartmán ZA-KA 3 ubytování Litovel Apartmán

Svatoplukova 3, Červenka, 784 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán ZA-KA 3 ubytování Litovel. Apartmán ZA-KA 3 ubytování Litovel se nachází v Července. 18 km od Olomouce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán ZA-KA 3 ubytování Litovel se nachází ve městě Červenka (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Apartmán ZA-KA 3 ubytování Litovel

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Brno-Tuřany je to 69 km. 18 km od Olomouce. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. Apartmán je vzdálený 50 km od Dolní Moravy a 35 km od Velkých Losin. Apartmán ZA-KA 3 ubytování Litovel se nachází v Července.

Jiná ubytování ve městě Červenka

Apartmán ZAKA 2 ubytování Litovel

Apartmán ZAKA 2 ubytování Litovel

Ubytování (Apartmán) Apartmán ZAKA 2 ubytování Litovel. Apartmán ZA-KA No.2 ubytování Litovel se nachází v Července. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Apartmán ZAKA 2 ubytování Litovel se nachází ve městě Červenka (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Zaka ubytování Litovel

Apartmány Zaka ubytování Litovel

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zaka ubytování Litovel. Apartmány Zaka ubytování Litovel se nachází v obci Červenka. Tento apartmán nabízí klimatizaci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Zaka ubytování Litovel se nachází ve městě Červenka (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Apartmán Apartmány Zaka ubytování Litovel nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.