Hledat

Ubytování

Apartmán Vladimír Prázdninový dům

Bukovina 79, 032 23 Liptovská Sielnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Vladimír. Apartmán Vladimír se nachází v Liptovské Sielnici. 50 km od Banské Bystrice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Vladimír se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartmán Vladimír

Prázdninový dům má 2 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem, pračku a 2 koupelny se sprchou. Hosté mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat pěší turistice a rybaření. Apartmán Vladimír je vzdálený 39 km od Zakopaného a 43 km od Štrbského Plesa. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. 50 km od Banské Bystrice. Apartmán Vladimír se nachází v Liptovské Sielnici. Na letiště Poprad-Tatry je to 57 km.

Jiná ubytování ve městě Liptovská Sielnica

Chaty Rybárska Osada

9,9

Chaty Rybárska Osada

Ubytování (Chata) Chaty Rybárska Osada. Chaty Rybárska Osada se nacházejí v obci Liptovská Sielnica, 33 km od města Zakopane. Ubytování Chaty Rybárska Osada se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chaty Rybárska Osada má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chaty Rybárska Osada momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány a Štúdia Villa Flora

9,6

Apartmány a Štúdia Villa Flora

Ubytování (Privát) Apartmány a Štúdia Villa Flora. Apartmány a Štúdia Villa Flora se nachází v Liptovské Sielnici, 20 km od Liptovského Jána. Ubytování Apartmány a Štúdia Villa Flora se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Liptov

9,5

Villa Liptov

Ubytování (Vily) Villa Liptov. Vila Liptov se nachází v Liptovské Sielnici a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyň a terasu. Ubytování Villa Liptov se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Liptov má celkové hodnocení 9,5. Pro Vily Villa Liptov momentálně evidujeme 39 recenzí.

Dom Dorota

9,4

Dom Dorota

Ubytování (Prázdninové domy) Dom Dorota. Dom Dorota se nachází v obci Ižipovce, 1,5 km od přehrady Liptovská Mara a 7 km od akvaparku Tatralandia a má zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Dom Dorota se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom Dorota má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninové domy Dom Dorota momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment chatky Aquaduo

9,4

Apartment chatky Aquaduo

Ubytování (Prázdninové domy) Apartment chatky Aquaduo. Apartmány chatky Aquaduo leží v klidné části obce Liptovská Sielnica, jen 10 minut chůze od přehrady Liptovská Mara, 8 km od aquaparku Tatralandia a 10 km... Ubytování Apartment chatky Aquaduo se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment chatky Aquaduo má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninové domy Apartment chatky Aquaduo momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmány Furgalak

9,1

Apartmány Furgalak

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmány Furgalak. Apartmány Furgalak se nachází v obci Liptovská Sielnica, 2 km od vodní nádrže Liptovská Mara, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s... Ubytování Apartmány Furgalak se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Furgalak má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Apartmány Furgalak momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion Hippoclub

9,1

Penzion Hippoclub

Ubytování (Penzion) Penzion Hippoclub. Penzion Hippoclub se nachází v Liptovské Sielnici, 8 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí saunu, vířivku a zahradu s tenisovým kurtem a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Hippoclub se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hippoclub má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Hippoclub momentálně evidujeme 31 recenzí.

Chata Carla

9,1

Chata Carla

Ubytování (Chata) Chata Carla. Chata Carla se nachází v Liptovské Sielnici a může se pochlubit výhledem na hory. Chata má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Chata Carla se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Carla má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chata Carla momentálně evidujeme 11 recenzí.

Vidiecka Usadlosť

9

Vidiecka Usadlosť

Ubytování (Penzion) Vidiecka Usadlosť. Vidiecka usadlosť Pivovar Brontvai se nachází v obci Liptovská Sielnica. Ubytování Vidiecka Usadlosť se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vidiecka Usadlosť má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Vidiecka Usadlosť momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzión Villa Betula

9

Penzión Villa Betula

Ubytování (Penzion) Penzión Villa Betula. Rodinná Villa Betula se nachází na břehu přehrady Liptovská Mara, na úpatí Chočských vrchů a Západních Tater, a nabízí saunu i tradiční liptovskou kuchyni. Ubytování Penzión Villa Betula se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Villa Betula má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Villa Betula momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Lenka

8,9

Apartmány Lenka

Ubytování (Penzion) Apartmány Lenka. Apartmány Lenka nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, bar a společný lounge v obci Liptovská Sielnica. Má zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartmány Lenka se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Lenka má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Apartmány Lenka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hotel Koliba Greta

8,5

Hotel Koliba Greta

Ubytování (Hotel) Hotel Koliba Greta. Hotel Koliba Gréta v Liptovská Sielnici najdete přímo u jezera Liptovská Mara a nabízí vám útulné ubytování v hlavní hotelové budově a v 5 okouzlujících... Ubytování Hotel Koliba Greta se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Koliba Greta má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Koliba Greta momentálně evidujeme 290 recenzí.

Apartmány Bobrovnik

8,5

Apartmány Bobrovnik

Ubytování (Penzion) Apartmány Bobrovnik. Apartmány Bobrovnik se nacházejí v Liptovské Sielnici a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ve všech pokojích v penzionu je koupelna. Ubytování Apartmány Bobrovnik se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Bobrovnik má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Apartmány Bobrovnik momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Liptovská Mara

Apartmán Liptovská Mara

Ubytování (Apartmán) Apartmán Liptovská Mara. Apartmán Liptovská Mara is located in Liptovská Sielnica. The property is 43 km from Kościelisko, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartmán Liptovská Mara se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Nella

Chata Nella

Ubytování (Apartmán) Chata Nella. Chata Nella byla postavena v roce 2013 a nachází se v Liptovské Sielnici. Nabízí gril, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Chata Nella se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Chata Nella nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica. Set in Liptovská Sielnica in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Natalia

Apartmán Natalia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Natalia. Apartmán Natalia je dvoupodlažní apartmán situovaný v domě v Liptovské Sielnici, 20 minut jízdy od lyžařského areálu Jasná v Nízkých Tatrách a 5 km od... Ubytování Apartmán Natalia se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Liptovska Sielnica

Holiday home Liptovska Sielnica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Liptovska Sielnica. Holiday home Liptovska Sielnica is situated in Liptovská Sielnica. The accommodation is 31 km from Liptovský Ján. Ubytování Holiday home Liptovska Sielnica se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Liptovska Sielnica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Liptovská Sielnica

Apartmán Liptovská Sielnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Liptovská Sielnica. Apartmán Liptovská Sielnica se nachází v Liptovské Sielnici a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 40 km od Štrbského Plesa. Ubytování Apartmán Liptovská Sielnica se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Marko

Dom Marko

Ubytování (Penzion) Dom Marko. Penzion Dom Marko se nachází na venkově a může se pochlubit letní terasou, venkovním bazénem a brouzdalištěm. Wi-Fi je na místě k dispozici zdarma. Ubytování Dom Marko se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Liptov

Villa Liptov

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Liptov. Set in Liptovská Sielnica in the Žilinský kraj region, Villa Liptov features a balcony and mountain views. Ubytování Villa Liptov se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)