Hledat

Ubytování

Apartmán Vladimír Prázdninový dům

Bukovina 79, 032 23 Liptovská Sielnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Vladimír. Apartmán Vladimír se nachází v Liptovské Sielnici. 50 km od Banské Bystrice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Vladimír se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Apartmán Vladimír

Prázdninový dům má 2 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem, pračku a 2 koupelny se sprchou. Hosté mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat pěší turistice a rybaření. Apartmán Vladimír je vzdálený 39 km od Zakopaného a 43 km od Štrbského Plesa. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. 50 km od Banské Bystrice. Apartmán Vladimír se nachází v Liptovské Sielnici. Na letiště Poprad-Tatry je to 57 km.

Jiná ubytování ve městě Liptovská Sielnica

Chata Balance

10

Chata Balance

UbytováníChata Balance. Chata Balance se nachází v Liptovské Sielnici, 5,7 km od aquaparku Tatralandia a 18 km od Demänovské ledové jeskyně. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Chata Balance se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman_Jarmila

10

Apartman_Jarmila

UbytováníApartman_Jarmila. Apartman_Jarmila se nachází v Liptovské Sielnici v Žilinském kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartman_Jarmila se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Damal pri Liptovskej Mare

10

Chata Damal pri Liptovskej Mare

UbytováníChata Damal pri Liptovskej Mare. Chata Damal pri Liptovskej Mare se nachází asi 7,2 km od aquaparku Tatralandia a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Chata Damal pri Liptovskej Mare se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Resort Šefec

9,8

Holiday Resort Šefec

UbytováníHoliday Resort Šefec. Holiday Resort Šefec se nachází v Liptovské Sielnici, 5,7 km od aquaparku Tatralandia a 18 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Holiday Resort Šefec se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány a Štúdia Villa Flora

9,6

Apartmány a Štúdia Villa Flora

Ubytování (Privát) Apartmány a Štúdia Villa Flora. Apartmány a Štúdia Villa Flora se nachází v Liptovské Sielnici, 20 km od Liptovského Jána. Ubytování Apartmány a Štúdia Villa Flora se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Park Riviera

9,6

Holiday Park Riviera

UbytováníHoliday Park Riviera. Holiday Park Riviera se nachází 18 km od Demänovské ledové jeskyně a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Holiday Park Riviera se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Dom Dorota

9,4

Dom Dorota

Ubytování (Prázdninové domy) Dom Dorota. Dom Dorota se nachází v obci Ižipovce, 1,5 km od přehrady Liptovská Mara a 7 km od akvaparku Tatralandia a má zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Dom Dorota se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Dom Dorota má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninové domy Dom Dorota momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment chatky Aquaduo

9,4

Apartment chatky Aquaduo

Ubytování (Prázdninové domy) Apartment chatky Aquaduo. Apartmány chatky Aquaduo leží v klidné části obce Liptovská Sielnica, jen 10 minut chůze od přehrady Liptovská Mara, 8 km od aquaparku Tatralandia a 10 km... Ubytování Apartment chatky Aquaduo se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment chatky Aquaduo má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninové domy Apartment chatky Aquaduo momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Hippoclub

9,1

Penzion Hippoclub

Ubytování (Penzion) Penzion Hippoclub. Penzion Hippoclub se nachází v Liptovské Sielnici, 8 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí saunu, vířivku a zahradu s tenisovým kurtem a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Hippoclub se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Hippoclub má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Hippoclub momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Furgalak

9,1

Apartmány Furgalak

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmány Furgalak. Apartmány Furgalak se nachází v obci Liptovská Sielnica, 2 km od vodní nádrže Liptovská Mara, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s... Ubytování Apartmány Furgalak se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Furgalak má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Apartmány Furgalak momentálně evidujeme 40 recenzí.

Chata Carla

9,1

Chata Carla

Ubytování (Chata) Chata Carla. Chata Carla se nachází v Liptovské Sielnici a může se pochlubit výhledem na hory. Chata má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Chata Carla se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Carla má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chata Carla momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Lenka

8,9

Apartmány Lenka

Ubytování (Penzion) Apartmány Lenka. Apartmány Lenka nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, bar a společný lounge v obci Liptovská Sielnica. Má zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartmány Lenka se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Lenka má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Apartmány Lenka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hotel Koliba Greta

8,5

Hotel Koliba Greta

Ubytování (Hotel) Hotel Koliba Greta. Hotel Koliba Gréta v Liptovská Sielnici najdete přímo u jezera Liptovská Mara a nabízí vám útulné ubytování v hlavní hotelové budově a v 5 okouzlujících... Ubytování Hotel Koliba Greta se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Koliba Greta má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Koliba Greta momentálně evidujeme 290 recenzí.

Apartmány Bobrovnik

8,5

Apartmány Bobrovnik

Ubytování (Penzion) Apartmány Bobrovnik. Apartmány Bobrovnik se nacházejí v Liptovské Sielnici a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ve všech pokojích v penzionu je koupelna. Ubytování Apartmány Bobrovnik se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Bobrovnik má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Apartmány Bobrovnik momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Nella

Chata Nella

Ubytování (Apartmán) Chata Nella. Chata Nella byla postavena v roce 2013 a nachází se v Liptovské Sielnici. Nabízí gril, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Chata Nella se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Apartmán Chata Nella nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Natalia

Apartmán Natalia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Natalia. Apartmán Natalia je dvoupodlažní apartmán situovaný v domě v Liptovské Sielnici, 20 minut jízdy od lyžařského areálu Jasná v Nízkých Tatrách a 5 km od... Ubytování Apartmán Natalia se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Liptovská Sielnica

Apartmán Liptovská Sielnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Liptovská Sielnica. Apartmán Liptovská Sielnica se nachází v Liptovské Sielnici a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 40 km od Štrbského Plesa. Ubytování Apartmán Liptovská Sielnica se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Dom Marko

Dom Marko

Ubytování (Penzion) Dom Marko. Penzion Dom Marko se nachází na venkově a může se pochlubit letní terasou, venkovním bazénem a brouzdalištěm. Wi-Fi je na místě k dispozici zdarma. Ubytování Dom Marko se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Villa Liptov

Villa Liptov

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Liptov. Set in Liptovská Sielnica in the Žilinský kraj region, Villa Liptov features a balcony and mountain views. Ubytování Villa Liptov se nachází ve městě Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).