Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartmán větší

Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. 39 km od Brna. Apartmán větší je vzdálený 24 km od Znojma a 37 km od Retzu. Na letiště Brno-Tuřany je to 44 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Toto ubytování se nachází 12 minut chůze od pláže. Apartmán větší se nachází v Rouchovanech a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je dětské hřiště. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Rouchovany

Ubytovací areál Rouchovany

7,4

Ubytovací areál Rouchovany

Ubytování (Penzion) Ubytovací areál Rouchovany. Ubytovací areál Rouchovany se nachází na kraji Rouchovan. Ubytování Ubytovací areál Rouchovany se nachází ve městě Rouchovany (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytovací areál Rouchovany má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Ubytovací areál Rouchovany momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzion Lihovar ***

Penzion Lihovar ***

Ubytování (Penzion) Penzion Lihovar ***. Penzion Lihovar *** nabízí v Rouchovanech 3hvězdičkové ubytování se zahradou a terasou. Na místě je také restaurace. Ubytování Penzion Lihovar *** se nachází ve městě Rouchovany (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Penzion Penzion Lihovar *** nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Na statku Rouchovany

Na statku Rouchovany

Ubytování (Venkovský dům) Na statku Rouchovany. Na statku Rouchovany se nachází v obci Rouchovany. Tento venkovský dům nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Ubytování Na statku Rouchovany se nachází ve městě Rouchovany (Česko - Vysočina).

Apartmán menší

Apartmán menší

Ubytování (Apartmán) Apartmán menší. Apartmán menší se nachází v Rouchovanech a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. 39 km od Brna. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán menší se nachází ve městě Rouchovany (Česko - Vysočina).