Hledat

Ubytování

Apartmán menší Apartmán

Rouchovany 18, Rouchovany, 675 57, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán menší. Apartmán menší se nachází v Rouchovanech a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. 39 km od Brna. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán menší se nachází ve městě Rouchovany (Česko - Vysočina).

Popis ubytování Apartmán menší

Na místě je dětské hřiště. Hosté apartmánu menší mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat pěší turistice. Apartmán má kuchyň, posezení, jídelní kout a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Na letiště Brno-Tuřany je to 44 km. Apartmán menší se nachází v Rouchovanech a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. Ubytování je vzdálené 24 km od Znojma a 37 km od Retzu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 39 km od Brna. Toto ubytování se nachází 9 minut chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Rouchovany

Ubytovací areál Rouchovany

7,4

Ubytovací areál Rouchovany

Ubytování (Penzion) Ubytovací areál Rouchovany. Ubytovací areál Rouchovany se nachází na kraji Rouchovan. Ubytování Ubytovací areál Rouchovany se nachází ve městě Rouchovany (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytovací areál Rouchovany má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Ubytovací areál Rouchovany momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzion Lihovar ***

Penzion Lihovar ***

Ubytování (Penzion) Penzion Lihovar ***. Penzion Lihovar *** nabízí v Rouchovanech 3hvězdičkové ubytování se zahradou a terasou. Na místě je také restaurace. Ubytování Penzion Lihovar *** se nachází ve městě Rouchovany (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Penzion Penzion Lihovar *** nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Na statku Rouchovany

Na statku Rouchovany

Ubytování (Venkovský dům) Na statku Rouchovany. Na statku Rouchovany se nachází v obci Rouchovany. Tento venkovský dům nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Ubytování Na statku Rouchovany se nachází ve městě Rouchovany (Česko - Vysočina).