Hledat

Ubytování

Apartmán U Splavu Putim Apartmán

Putim 254, Putím, 397 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Splavu Putim. Apartmán U Splavu Putim se nachází v Putím a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartmán U Splavu Putim se nachází ve městě Putim (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Apartmán U Splavu Putim

Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 5 km od Písku. Apartmán U Splavu Putim se nachází v Putím a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Apartmán U Splavu Putim je vzdálený 41 km od Českých Budějovic a 43 km od Tábora. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. Na místě si můžete zahrát šipky a v okolí se věnovat pěší turistice nebo cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Putim

Penzion Putim

8,4

Penzion Putim

Ubytování (Penzion) Penzion Putim. Penzion Putim zaujímá klidnou polohu ve vesničce Putim v jižních Čechách. Ubytování Penzion Putim se nachází ve městě Putim (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Putim má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Putim momentálně evidujeme 16 recenzí.