Hledat

Ubytování

Apartmán u potoka Apartmán

Zdíky 21, Bujanov, 382 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán u potoka. Apartmán u potoka se nachází v Bujanově a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 30 km od Českých Budějovic. Ubytování Apartmán u potoka se nachází ve městě Bujanov (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Apartmán u potoka

Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Apartmán u potoka se nachází v Bujanově a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 30 km od Českých Budějovic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán u potoka je vzdálený 46 km od Lince a 16 km od Českého Krumlova. K dispozici je také krytý bazén.

Jiná ubytování ve městě Bujanov

Apartman Suchdol

8,6

Apartman Suchdol

Ubytování (Apartmán) Apartman Suchdol. Apartmán Suchdol se nachází v obci Bujanov a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi připojení a soukromý bazén. Z ubytování je výhled na bazén. Ubytování Apartman Suchdol se nachází ve městě Bujanov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Suchdol má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartman Suchdol momentálně evidujeme 26 recenzí.

Zámeček Zdíky - Knížecí apartmán

Zámeček Zdíky - Knížecí apartmán

Ubytování (Apartmán) Zámeček Zdíky - Knížecí apartmán. Zámecký apartmán Zdíky se nachází v Bujanově a nabízí bar. K dispozici je zahrada a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 koupelnu. Nechybí ani terasa. Ubytování Zámeček Zdíky - Knížecí apartmán se nachází ve městě Bujanov (Česko - Jihočeský kraj).

Zámeček Zdíky - Moderní malý apartmán

Zámeček Zdíky - Moderní malý apartmán

Ubytování (Apartmán) Zámeček Zdíky - Moderní malý apartmán. Ubytování na zámečku Zdíky se nachází v Bujanově a nabízí terasu. Je zde plně vybavená kuchyň. Apartmán má obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Zámeček Zdíky - Moderní malý apartmán se nachází ve městě Bujanov (Česko - Jihočeský kraj).

Zámeček Zdíky - Zámecký apartmán

Zámeček Zdíky - Zámecký apartmán

Ubytování (Apartmán) Zámeček Zdíky - Zámecký apartmán. Královský apartmán Zdíky is set in Bujanov. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Zámeček Zdíky - Zámecký apartmán se nachází ve městě Bujanov (Česko - Jihočeský kraj).

Zámeček Zdíky - Moderní velký apartmán

Zámeček Zdíky - Moderní velký apartmán

Ubytování (Apartmán) Zámeček Zdíky - Moderní velký apartmán. Moderní ubytování na zámečku Zdíky se nachází v Bujanově v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zámeček Zdíky - Moderní velký apartmán se nachází ve městě Bujanov (Česko - Jihočeský kraj).

PENSION NA BORŮVKOVÉM VRŠKU

PENSION NA BORŮVKOVÉM VRŠKU

Ubytování (Apartmán) PENSION NA BORŮVKOVÉM VRŠKU. Offering free WiFi and garden views, PENSION NA BORŮVKOVÉM VRŠKU is an accommodation set in Bujanov. The accommodation is 46 km from Linz. Ubytování PENSION NA BORŮVKOVÉM VRŠKU se nachází ve městě Bujanov (Česko - Jihočeský kraj).