Hledat

Ubytování

Apartmán u Máslů Apartmán

Bezděkov nad Metují 59 přízemí, Bezděkov nad Metují, 549 64, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Máslů. Apartmán u Máslů se nachází v Bezděkově nad Metují. 23 km od obce Polanica-Zdrój. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán u Máslů se nachází ve městě Bezděkov nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmán u Máslů

Apartmán je vzdálený 45 km od Karpacze a 30 km od Zagórze Śląskie. Apartmán u Máslů se nachází v Bezděkově nad Metují. Na letiště Pardubice je to 65 km. 23 km od obce Polanica-Zdrój. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Jiná ubytování ve městě Bezděkov nad Metují

Apartmán Jiřina

Apartmán Jiřina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jiřina. Featuring a garden, a terrace, and a shared lounge, Apartmán Jiřina features accommodation in Bezděkov nad Metují with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartmán Jiřina se nachází ve městě Bezděkov nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Jiřina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.