Hledat

Ubytování

Apartmán U Drába: ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova Apartmán

Dubňanská, Milotice, 696 05, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Drába: ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova. Apartmán U Drába: Ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova se nachází v Miloticích. 47 km od Brna. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Drába: ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova se nachází ve městě Milotice (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Apartmán U Drába: ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova

Apartmán U Drába: ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova stojí 49 km od Zlína a 40 km od Mikulova. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Každé ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu. 47 km od Brna. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Na letiště Brno-Tuřany je to 39 km. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Apartmán U Drába: Ubytování na Slovácku v Miloticích u Kyjova se nachází v Miloticích.

Jiná ubytování ve městě Milotice

Hotel Vinohrad

9,1

Hotel Vinohrad

Ubytování (Hotel) Hotel Vinohrad. Tento okouzlující hotel se nachází v centru obce Milotice, je obklopený vinicemi a vinnými sklípky, a nabízí pokoje s klimatizací, minibarem a kabelovou... Ubytování Hotel Vinohrad se nachází ve městě Milotice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Vinohrad má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Vinohrad momentálně evidujeme 23 recenzí.

Vinný sklep u Křížů

Vinný sklep u Křížů

Ubytování (Penzion) Vinný sklep u Křížů. Vinný sklep u Křížů se nachází v Miloticích a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Těšit se můžete na výhled do zahrady. Ubytování Vinný sklep u Křížů se nachází ve městě Milotice (Česko - Jihomoravský kraj).

Zámecká továrna

Zámecká továrna

Ubytování (Privát) Zámecká továrna. Privát Zámecká továrna se nachází v Miloticích v Moravskoslezském kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Ubytování Zámecká továrna se nachází ve městě Milotice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Privát Zámecká továrna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.