Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Milotice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milotice

Hotel Vinohrad

9,1

Hotel Vinohrad

Ubytování (Hotel) Hotel Vinohrad. Tento okouzlující hotel se nachází v centru obce Milotice, je obklopený vinicemi a vinnými sklípky, a nabízí pokoje s klimatizací, minibarem a kabelovou... Ubytování Hotel Vinohrad se nachází ve městě Milotice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vinohrad má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Vinohrad momentálně evidujeme 23 recenzí.

Vinný sklep u Křížů

Vinný sklep u Křížů

Ubytování (Penzion) Vinný sklep u Křížů. Vinný sklep u Křížů se nachází v Miloticích a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Těšit se můžete na výhled do zahrady. Ubytování Vinný sklep u Křížů se nachází ve městě Milotice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zámecká továrna

Zámecká továrna

Ubytování (Privát) Zámecká továrna. Privát Zámecká továrna se nachází v Miloticích v Moravskoslezském kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Ubytování Zámecká továrna se nachází ve městě Milotice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Zámecká továrna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.