Hledat

Ubytování

Apartmán U Čechů Apartmán

Albrechtice v Jizerských horách 375, Albrechtice v Jizerských horách, 468 43, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Čechů. Apartmán U Čechů se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 38 km od Kurort Oybin. Ubytování Apartmán U Čechů se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Apartmán U Čechů

Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. V okolí se lze věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Apartmán U Čechů je vzdálený 48 km od Zhořelce a 34 km od Karpacze. Na letiště Pardubice je to 90 km. Apartmán U Čechů se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Apartmán je přístupný na lyžích. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. 38 km od Kurort Oybin.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště

Jiná ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských horách

Albrechtice v Jizerských horách 188

10

Albrechtice v Jizerských horách 188

Ubytování (Apartmán) Albrechtice v Jizerských horách 188. Apartmán Albrechtice v Jizerských horách 188 se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albrechtice v Jizerských horách 188 se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Albrechtice v Jizerských horách 188 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Albrechtice v Jizerských horách 188 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Albrechta

9,6

Chata Albrechta

Ubytování (Apartmán) Chata Albrechta. Chata Albrechta se nachází v Albrechticích v Jizerských horách. Nabízí Wi-Fi zdarma. Chata má mikrovlnnou troubu, opékač topinek a rychlovarnou konvici. Ubytování Chata Albrechta se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Albrechta má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Chata Albrechta momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartman KRAL

9,5

Apartman KRAL

Ubytování (Apartmán) Apartman KRAL. Apartmán KRÁL nabízí ubytování v Albrechticích v Jizerských horách, jen 11 minut chůze od Dětského vleku - Špičák II a 900 metrů od vleku Zalomený - Špičák... Ubytování Apartman KRAL se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartman KRAL má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman KRAL momentálně evidujeme 8 recenzí.

Jako doma

9,4

Jako doma

Ubytování (Penzion) Jako doma. Jako doma stojí v Albrechticích v Jizerských horách, 300 metrů od lyžařského areálu Špičák. Na místě je zahrada a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Jako doma se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Jako doma má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Jako doma momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmánek u Špičáku

9,3

Apartmánek u Špičáku

Ubytování (Apartmán) Apartmánek u Špičáku. Apartmánek u Špičáku se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 300 metrů od Špičáku II - Dětský vlek i od lyžařského vleku Špičák II - Zalomený. Ubytování Apartmánek u Špičáku se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmánek u Špičáku má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmánek u Špičáku momentálně evidujeme 54 recenzí.

apartmány Kynast

9,3

apartmány Kynast

Ubytování (Apartmány) apartmány Kynast. Apartmány Kynast se nacházejí v Albrechticích v Jizerských horách. Nabízejí terasu a ubytování s kuchyní. Zhořelec leží 47 km odsud. Ubytování apartmány Kynast se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Sportrelax

9,2

Apartmány Sportrelax

Ubytování (Apartmán) Apartmány Sportrelax. Apartmány Sportrelax se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí vířivku, finskou saunu, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Apartmány Sportrelax se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Sportrelax má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Sportrelax momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmány a Chalupa Tara

9,2

Apartmány a Chalupa Tara

Ubytování (Aparthotel) Apartmány a Chalupa Tara. Komplex Apartmány a Chalupa Tara se nachází v centru Albrechtic, pouhých 250 metrů od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák, a nabízí apartmány s výhledem na... Ubytování Apartmány a Chalupa Tara se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány a Chalupa Tara má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Apartmány a Chalupa Tara momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartments V Zatáčce

8,9

Apartments V Zatáčce

Ubytování (Apartmán) Apartments V Zatáčce. Apartments V Zatáčce se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, nedaleko lyžařských vleků Špičák II - Dětský vlek a Špičák II - Zalomený, a nabízí... Ubytování Apartments V Zatáčce se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartments V Zatáčce má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartments V Zatáčce momentálně evidujeme 50 recenzí.

U pošty

8,8

U pošty

Ubytování (Apartmán) U pošty. U pošty se nachází v Albrechticích v Jizerských horách. 38 km od Kurort Oybin. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U pošty se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Villa Panorama

8,1

Villa Panorama

Ubytování (Penzion) Villa Panorama. Villa Panorama se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 600 metrů od Dětského vleku na Špičáku II, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, gril,... Ubytování Villa Panorama se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Villa Panorama má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Villa Panorama momentálně evidujeme 32 recenzí.

Penzion Sally

7,9

Penzion Sally

Ubytování (Penzion) Penzion Sally. Penzion Sally se nachází v Albrechticích v Jizerských horách v Libereckém kraji, 34 km od města Karpacz, a nabízí možnost dojezdu na lyžích až k budově a... Ubytování Penzion Sally se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Sally má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Sally momentálně evidujeme 103 recenzí.

Penzion HANA

7,7

Penzion HANA

Ubytování (Penzion) Penzion HANA. Penzion HANA se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradní gril, hotelový bar a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Penzion HANA se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Selský Dvůr

Penzion Selský Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Selský Dvůr. Penzion Selský Dvůr se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Selský Dvůr se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Jana Hubnerova

Penzion Jana Hubnerova

Ubytování (Penzion) Penzion Jana Hubnerova. Penzion Jana Hübnerová se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 1,1 km od dětského vleku Špičák II, a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Penzion Jana Hubnerova se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Jana Hubnerova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Albrechtice.3

Apartment Albrechtice.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Albrechtice.3. Apartmán Albrechtice.3 se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 400 metrů od dětského vleku a vleku Zalomený v areálu Špičák II. Ubytování Apartment Albrechtice.3 se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Albrechtice.3 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Albrechtice

Apartment Albrechtice

Ubytování (Apartmán) Apartment Albrechtice. Apartmán Albrechtice se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 300 metrů od dětského vleku Špičák II i od lyžařského vleku Špičák II - Zalomený a 1,4... Ubytování Apartment Albrechtice se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Albrechtice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chaloupka Albrechtice

Chaloupka Albrechtice

Ubytování (Vila) Chaloupka Albrechtice. Located in Albrechtice v Jizerských horách, close to Špičák II - Dětský vlek, Chaloupka Albrechtice provides accommodation with ski-to-door access, ski... Ubytování Chaloupka Albrechtice se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Vila Chaloupka Albrechtice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Albrechtice GH-774

Holiday home Albrechtice GH-774

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Albrechtice GH-774. Holiday home Albrechtice GH-774 je prázdninový dům v Albrechticích v Jizerských horách, 34 km od polské Karpacze. Ubytování Holiday home Albrechtice GH-774 se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Albrechtice GH-774 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Albrechtice

Holiday home Albrechtice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Albrechtice. Prázdninový dům Albrechtice se nachází v Albrechticích v Jizerských horách. Nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled na hory. Ubytování Holiday home Albrechtice se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Albrechtice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Anežka Albrechtice

Apartmán Anežka Albrechtice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anežka Albrechtice. Apartmán Anežka Albrechtice se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 1,2 km od dětského vleku Špičák II i od lyžařského vleku Špičák II - Zalomený. Ubytování Apartmán Anežka Albrechtice se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Anežka Albrechtice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Mariánská Hora

Chalupa Mariánská Hora

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Mariánská Hora. Chalupa Mariánská Hora se nachází v Albrechticích v Jizerských horách. Tento prázdninový dům nabízí zahradu. Ubytování Chalupa Mariánská Hora se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Chata Azalka

Chata Azalka

Ubytování (Chata) Chata Azalka. Chata Azalka se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 1,1 km od lyžařských vleků Špičák II - dětský vlek a Špičák II - Zalomený. Ubytování Chata Azalka se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chata Azalka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Alexa

Apartmán Alexa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alexa. Apartmán Alexa is an accommodation situated in Albrechtice v Jizerských horách, 1.2 km from Špičák II - Dětský vlek and 1.2 km from Špičák II - Zalomený. Ubytování Apartmán Alexa se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa v Jizerkách

Chalupa v Jizerkách

Ubytování (Chata) Chalupa v Jizerkách. Chalupa v Jizerkách nabízí ubytování v Albrechticích v Jizerských horách, 24 km od Špindlerova Mlýna a 34 km od Karpacze. Ubytování Chalupa v Jizerkách se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalupa v Jizerkách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Tereza

Apartmány Tereza

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tereza. Apartmány Tereza se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartmány Tereza se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Penzion pod Světlým vrchem

Penzion pod Světlým vrchem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Světlým vrchem. Penzion pod Světlým vrchem se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Penzion pod Světlým vrchem se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Horská chata Hubertus

Horská chata Hubertus

Ubytování (Penzion) Horská chata Hubertus. Horská chata Hubertus is located in Albrechtice v Jizerských horách. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Horská chata Hubertus se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Permon

Penzion Permon

Ubytování (Penzion) Penzion Permon. Penzion Permon se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 600 metrů od vleků Špičák II - Dětský vlek a Špičák II - Zalomený. Ubytování Penzion Permon se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).