Hledat

Ubytování

Apartmán Sýkorka Apartmán

Hartmanice, Hartmanice, 342 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sýkorka. Apartmán Sýkorka se nachází v Hartmanicích. 50 km od Sankt Englmaru. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Sýkorka se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj).

Popis ubytování Apartmán Sýkorka

Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 29 km od Bodenmais a 43 km od Viechtachu. 50 km od Sankt Englmaru. Apartmán Sýkorka se nachází v Hartmanicích. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu se sprchou.

Jiná ubytování ve městě Hartmanice

Apartmán Hartmanice

9,7

Apartmán Hartmanice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hartmanice. Apartmán Hartmanice se nachází v Sušici. 49 km od Sankt Englmaru. Ubytování Apartmán Hartmanice se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytování U Řezbáře

9,6

Ubytování U Řezbáře

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Řezbáře. Ubytování U Řezbáře se nachází v Hartmanicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Bayerisch Eisenstein je vzdálený 27 km. Ubytování Ubytování U Řezbáře se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj).

Outline huisje Svetla

9,1

Outline huisje Svetla

Ubytování (Prázdninový dům) Outline huisje Svetla. Outline huisje Světlá nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Hartmanicích, 29 km od Boží Mysli. Poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Outline huisje Svetla se nachází ve městě Hartmanice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Outline huisje Svetla má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Outline huisje Svetla momentálně evidujeme 6 recenzí.

Aparthotel Hartmanice

9

Aparthotel Hartmanice

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Hartmanice. Apartmánový dům Hartmanice se nachází v Národním parku Šumava. Ubytování Aparthotel Hartmanice se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj).

Chata Rovina

8,8

Chata Rovina

Ubytování (Penzion) Chata Rovina. Chata Rovina se nachází v Hartmanicích a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, dětské hřiště, zahradu a restauraci s nabídkou... Ubytování Chata Rovina se nachází ve městě Hartmanice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Chata Rovina má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Chata Rovina momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Stará Pošta

8,5

Apartment Stará Pošta

Ubytování (Apartmán) Apartment Stará Pošta. Apartmán Stará Pošta se nachází ve městě Hartmanice a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Apartment Stará Pošta se nachází ve městě Hartmanice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Apartment Stará Pošta má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartment Stará Pošta momentálně evidujeme 148 recenzí.

Penzion Pod Hamižnou

8,3

Penzion Pod Hamižnou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Hamižnou. Penzion Pod Hamižnou se nachází v Hartmanicích, 17 km od hradu Kašperk. Nabízí zahradu s terasou a grilem, zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Pod Hamižnou se nachází ve městě Hartmanice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytování Penzion Pod Hamižnou má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Pod Hamižnou momentálně evidujeme 188 recenzí.

Penzion Pod Hamižnou

Penzion Pod Hamižnou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Hamižnou. Penzion Pod Hamižnou se nachází v Hartmanicích a nabízí gril, terasu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Penzion Pod Hamižnou se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Červenka

Apartmán Červenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Červenka. Apartmán Červenka se nachází v Hartmanicích. 50 km od Sankt Englmaru. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Červenka se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj).

Sportovní chata Hartmanice

Sportovní chata Hartmanice

Ubytování (Chata) Sportovní chata Hartmanice. Sportovní chata Hartmanice is set in Hartmanice. Complimentary WiFi is available. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Sportovní chata Hartmanice se nachází ve městě Hartmanice (Česko - Plzeňský kraj).