Hledat

Ubytování

Apartmán pod Sříbrnou horou Apartmán

Horní Chrášťany 31, Lhenice, 384 02, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Sříbrnou horou. Apartmán pod Sříbrnou horou se nachází v Lhenicích v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 42 km od Třeboně. Ubytování Apartmán pod Sříbrnou horou se nachází ve městě Lhenice (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Apartmán pod Sříbrnou horou

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 42 km od Třeboně. Apartmán pod Sříbrnou horou se nachází v Lhenicích v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Apartmán pod Sříbrnou horou je vzdálený 23 km od Českého Krumlova a 21 km od Českých Budějovic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vanou.

Jiná ubytování ve městě Lhenice

Brusna Farmhouse

9,9

Brusna Farmhouse

Ubytování (Venkovský dům) Brusna Farmhouse. Statek Brusná se nachází v obci Lhenice v Jihočeském kraji, 25 km od Českého Krumlova a 22 km od Českých Budějovic. Ubytování Brusna Farmhouse se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Brusna Farmhouse má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Brusna Farmhouse momentálně evidujeme 5 recenzí.

U Spokojené duše

9,6

U Spokojené duše

Ubytování (Bed and breakfast) U Spokojené duše. U Spokojené duše se nachází v obci Lhenice. Nabízí Wi-Fi zdarma. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. V okolí se lze věnovat rybaření. Ubytování U Spokojené duše se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Spokojené duše má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast U Spokojené duše momentálně evidujeme 26 recenzí.

Ekofarma Horní Chrášťany

9,2

Ekofarma Horní Chrášťany

Ubytování (Penzion) Ekofarma Horní Chrášťany. Ekofarma Horní Chrášťany se nachází v Lhenicích. Nabízí restauraci, bar, společný salonek a zahradu. Ubytování Ekofarma Horní Chrášťany se nachází ve městě Lhenice (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home Tuhrb

Holiday home Tuhrb

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Tuhrb. Featuring accommodation with a terrace, Holiday home Tuhrb is set in Lhenice. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home Tuhrb se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Tuhrb nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.