Hledat

Ubytování

Apartmán Pod Sněžníkem Apartmán

Velká Morava ev. č. 220, Dolní Morava, 561 69, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Sněžníkem. Apartmán Pod Sněžníkem se nachází v Dolní Moravě. Ubytování je vzdálené 41 km od města Duszniki Zdrój a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartmán Pod Sněžníkem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Apartmán Pod Sněžníkem

Ubytování je vzdálené 41 km od města Duszniki Zdrój a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Apartmán Pod Sněžníkem se nachází v Dolní Moravě. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří česky, anglicky a slovensky. Na letiště Pardubice je to 78 km. V okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice a na místě je k dispozici lyžárna. Apartmán Pod Sněžníkem je vzdálený 35 km od obce Polanica-Zdrój a 33 km od Kłodzka.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Dolní Morava

Apartmán U Potoka

10

Apartmán U Potoka

UbytováníApartmán U Potoka. Apartmán U Potoka se nachází v Dolní Moravě, pouhých 31 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán U Potoka se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chata Jestřábník

10

Chata Jestřábník

UbytováníChata Jestřábník. Chata Jestřábník se nachází asi 34 km od muzea papíru Velké Losiny a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Chata Jestřábník se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Velká Morava

9,8

Apartmány Velká Morava

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velká Morava. Apartmány Velká Morava se nachází v Dolní Moravě. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Některé ubytovací jednotky poskytují balkon nebo terasu. Ubytování Apartmány Velká Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány pod Kraličákem

9,8

Apartmány pod Kraličákem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Kraličákem. Apartmány Pod Kraličákem se nacházejí v Dolní Moravě a nabízejí TV s plochou obrazovkou, kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány pod Kraličákem se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány pod Kraličákem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány pod Kraličákem momentálně evidujeme 25 recenzí.

Prima Apartmán Dolní Morava

9,8

Prima Apartmán Dolní Morava

UbytováníPrima Apartmán Dolní Morava. Prima Apartmán Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Prima Apartmán Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány u Lesa

9,8

Apartmány u Lesa

UbytováníApartmány u Lesa. Apartmány u Lesa se nacházejí v Dolní Moravě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány u Lesa se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Pod Větrným Vrchem

9,7

Chalupa Pod Větrným Vrchem

UbytováníChalupa Pod Větrným Vrchem. Chalupa Pod Větrným Vrchem s výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 33 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Chalupa Pod Větrným Vrchem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Mamuta

9,7

Apartmán U Mamuta

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Mamuta. Apartmán U Mamuta se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 41 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Apartmán U Mamuta se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chata pod Jasanem

9,7

Chata pod Jasanem

Ubytování (Chata) Chata pod Jasanem. Chata pod Jasanem se nachází 1,1 km od lyžařského vleku Velká Morava 1 a nabízí společný lounge, zahradu, sdílenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chata pod Jasanem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Horský apartmán Dolní Morava

9,7

Horský apartmán Dolní Morava

UbytováníHorský apartmán Dolní Morava. Horský apartmán Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, 31 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Horský apartmán Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Roubenka ARCHA

9,7

Roubenka ARCHA

UbytováníRoubenka ARCHA. Roubenka ARCHA se nachází v Dolní Moravě, pouhých 34 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování se zahradou, terasou, přímým přístupem na... Ubytování Roubenka ARCHA se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U lomu Dolní Morava

9,6

Apartmán U lomu Dolní Morava

UbytováníApartmán U lomu Dolní Morava. Apartmán U lomu Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U lomu Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Leny, Dolní Morava

9,6

Apartmán Leny, Dolní Morava

UbytováníApartmán Leny, Dolní Morava. Apartmán Leny, Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, pouhých 36 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Apartmán Leny, Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Pod Mamutem

9,6

Apartmán Pod Mamutem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Mamutem. Apartmán Pod Mamutem se nachází v Dolní Moravě. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Ubytování Apartmán Pod Mamutem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Pod Lomem

9,6

Chalupa Pod Lomem

Ubytování (Chata) Chalupa Pod Lomem. Chalupa Pod Lomem se nachází v Dolní Moravě. Nabízí ubytování s TV, vířivkou, plně vybavenou kuchyní s myčkou nádobí a troubou. Ubytování Chalupa Pod Lomem se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán LUEL

9,6

Apartmán LUEL

UbytováníApartmán LUEL. Apartmán LUEL se nachází v Dolní Moravě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a... Ubytování Apartmán LUEL se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

U Králíka, mezonetový apartmán H - 3 samostatné ložnice

9,6

U Králíka, mezonetový apartmán H - 3 samostatné ložnice

UbytováníU Králíka, mezonetový apartmán H - 3 samostatné ložnice. U Králíka, mezonetový apartmán H - 3 samostatné ložnice nabízí ubytování v Dolní Moravě, 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování U Králíka, mezonetový apartmán H - 3 samostatné ložnice se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány U Aloise

9,6

Apartmány U Aloise

UbytováníApartmány U Aloise. Apartmány U Aloise se nacházejí v Dolní Moravě, 33 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartmány U Aloise se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Samostatný domek SRDCOVKA

9,6

Samostatný domek SRDCOVKA

UbytováníSamostatný domek SRDCOVKA. Samostatný domek SRDCOVKA se nachází 48 km od Pradědu a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování Samostatný domek SRDCOVKA se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán U Jelena Dolní Morava

9,5

Apartmán U Jelena Dolní Morava

UbytováníApartmán U Jelena Dolní Morava. Apartmán U Jelena Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do klidné ulice. Ubytování Apartmán U Jelena Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Pod sjezdovkami

9,5

Apartmán Pod sjezdovkami

UbytováníApartmán Pod sjezdovkami. Apartmán Pod sjezdovkami se nachází v Dolní Moravě a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Pod sjezdovkami se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Můza

9,5

Apartmán Můza

Ubytování (Apartmán) Apartmán Můza. Apartmán Můza se nachází v obci Červený Potok, pouhý 1 km od rezortu Dolní Morava se zázemím pro lyžování, cyklistiku, wellness a mnoho dalších aktivit. Ubytování Apartmán Můza se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

U Králíka, apartmán E

9,5

U Králíka, apartmán E

UbytováníU Králíka, apartmán E. Apartmán U Králíka, apartmán E se nachází v Dolní Moravě, pouhých 34 km od Muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s přímým přístupem na sjezdovku a... Ubytování U Králíka, apartmán E se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Větrník

9,5

Apartmány Větrník

Ubytování (Penzion) Apartmány Větrník. Apartmány Větrník se nachází v Dolní Moravě, pouhých 3,5 km od lyžařských vleků Velká Morava 1 a Velká Morava 2. Ubytování Apartmány Větrník se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Na blátě

9,5

Chalupa Na blátě

UbytováníChalupa Na blátě. Chalupa Na blátě se nachází v Hoješíně, pouhých 38 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, a nabízí zahradu, gril a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Na blátě se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán u Kamila

9,5

Apartmán u Kamila

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kamila. Apartmán u Kamila se nachází přímo na sjezdovce v lyžařském areálu Větrný Vrch. Ubytování Apartmán u Kamila se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán u Kamila má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán u Kamila momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmány Matěj

9,5

Apartmány Matěj

UbytováníApartmány Matěj. Apartmány Matěj se nacházejí v Dolní Moravě, 32 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Matěj se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány Chata Večernice

9,4

Apartmány Chata Večernice

Ubytování (Penzion) Apartmány Chata Večernice. Apartmány Chata Večernice se nacházejí v Dolní Moravě, 2,1 km od vleku Velká Morava 1 a 2,2 km od vleku Velká Morava 2. Ubytování Apartmány Chata Večernice se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Pod lomem - Malá

9,4

Chalupa Pod lomem - Malá

Ubytování (Chata) Chalupa Pod lomem - Malá. Chalupa Pod Lomem - Malá se nachází v Dolní Moravě, 90 metrů od lyžařského vleku Velká Morava 1 a 300 metrů od lyžařského vleku Velká Morava 2, a nabízí... Ubytování Chalupa Pod lomem - Malá se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Pod lomem - Malá má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chalupa Pod lomem - Malá momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán SUN Dolní Morava

9,4

Apartmán SUN Dolní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán SUN Dolní Morava. Apartmán SUN Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, jen 50 metrů od Skiareálu Větrný vrch, a nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán SUN Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán SUN Dolní Morava má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán SUN Dolní Morava momentálně evidujeme 17 recenzí.

VM 55

9,4

VM 55

Ubytování (Venkovský dům) VM 55. Ubytování VM 55 se nachází v Dolní Moravě, 1,7 km od lanovky Velká Morava 1 a 1,8 km od Velké Moravy 2. Ubytování VM 55 se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování VM 55 má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům VM 55 momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Sport Dolní Morava

9,3

Apartmány Sport Dolní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmány Sport Dolní Morava. Apartmány Sport Dolní Morava nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování Apartmány Sport Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány Sport Dolní Morava má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Sport Dolní Morava momentálně evidujeme 32 recenzí.

Penzion Jirinka

9,3

Penzion Jirinka

Ubytování (Hotel) Penzion Jirinka. Penzion Jiřinka se nachází na úpatí Králického Sněžníku, 200 metrů od sjezdovek. Ubytování Penzion Jirinka se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Jirinka má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Penzion Jirinka momentálně evidujeme 493 recenzí.

Chalupa Dolní Morava

9,3

Chalupa Dolní Morava

Ubytování (Prázdninový areál) Chalupa Dolní Morava. Chalupa Dolní Morava je obklopena loukami a nabízí výhled na hory, zahradní bazén a saunu. Hosté tu mohou bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Chalupa Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Dolní Morava má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový areál Chalupa Dolní Morava momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán V Zeleni

9,3

Apartmán V Zeleni

Ubytování (Apartmán) Apartmán V Zeleni. Apartmán V Zeleni nabízí výhled na hory v Dolní Moravě. Umožňuje bezplatné parkování a k Wi-Fi se můžete připojit zdarma. Ubytování Apartmán V Zeleni se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán V Zeleni má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán V Zeleni momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmány BARTH Holiday - Dolní Morava

9,3

Apartmány BARTH Holiday - Dolní Morava

UbytováníApartmány BARTH Holiday - Dolní Morava. Apartmány BARTH Holiday - Dolní Morava se nacházejí v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i... Ubytování Apartmány BARTH Holiday - Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán08

9,3

Apartmán08

Ubytování (Apartmán) Apartmán08. Apartmán08 se nachází v Dolní Moravě. 41 km od města Duszniki Zdrój. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán08 se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Cardovi

9,3

Apartmán Cardovi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Cardovi. Apartmán Cardovi nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Dolní Moravě. Wi-Fi je dostupné zdarma. Nechybí ani satelitní TV. Ubytování Apartmán Cardovi se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Cardovi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Cardovi momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmány Novákovi

9,3

Apartmány Novákovi

Ubytování (Apartmán) Apartmány Novákovi. Apartmány Novákovi se nacházejí v Dolní Moravě, nedaleko přírodní rezervace Králický Sněžník a 300 metrů od lyžařského střediska Dolní Morava, a nabízí... Ubytování Apartmány Novákovi se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány Novákovi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Novákovi momentálně evidujeme 46 recenzí.

HORSKÁ CHATA SOBÍK

9,3

HORSKÁ CHATA SOBÍK

Ubytování (Apartmán) HORSKÁ CHATA SOBÍK. HORSKÁ CHATA SOBÍK se nachází v Dolní Moravě, pouhých 1,8 km od lyžařských vleků Velká Morava 1 a Velká Morava 2. Ubytování HORSKÁ CHATA SOBÍK se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování HORSKÁ CHATA SOBÍK má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán HORSKÁ CHATA SOBÍK momentálně evidujeme 140 recenzí.

Chalupa Petra

9,3

Chalupa Petra

UbytováníChalupa Petra. Chalupa Petra se nachází v Dolní Moravě, 33 km od muzea papíru Velké Losiny. Ubytování Chalupa Petra se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Pod Slamníkem

9,2

Pod Slamníkem

Ubytování (Penzion) Pod Slamníkem. Hotel Pod Slamníkem se nachází v obci Dolní Morava, 3,9 km od Velké Moravy 1. Ubytování Pod Slamníkem se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Pod Slamníkem má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pod Slamníkem momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava

9,2

Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava. Apartmán Na Svahu 3 +kk se nachází v Dolní Moravě, pár kroků od vleku Velká Morava 2 a 200 metrů od vleku Velká Morava 1. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Větrný Vrch Dolní Morava

9,2

Apartmán Větrný Vrch Dolní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Větrný Vrch Dolní Morava. Apartmán Větrný Vrch Dolní Morava se nachází v obci Dolní Morava, v bezprostřední blízkosti snowparku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartmán Větrný Vrch Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Větrný Vrch Dolní Morava má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Větrný Vrch Dolní Morava momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán 2+kk

9,2

Apartmán 2+kk

Ubytování (Apartmán) Apartmán 2+kk. Apartmán 2+kk se nachází v Dolní Moravě. Je zde k dispozici bar a na lyžích lze dojet přímo až k ubytování. Ubytování Apartmán 2+kk se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán 2+kk má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán 2+kk momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartments V Zátiší

9,2

Apartments V Zátiší

Ubytování (Apartmán) Apartments V Zátiší. Apartments V Zátiší se nachází 300 metrů od lyžařského areálu Větrný Vrch, a nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. K dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments V Zátiší se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartments V Zátiší má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartments V Zátiší momentálně evidujeme 148 recenzí.

Apartmány U Aloise

9,2

Apartmány U Aloise

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Aloise. Apartmány Stará Škola se nachází v Dolní Moravě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování stojí 37 km od polského města Polanica-Zdrój. Ubytování Apartmány U Aloise se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán - Dolní Morava - "Sedmička" pro 2 až 6 osob

9,2

Apartmán - Dolní Morava - "Sedmička" pro 2 až 6 osob

UbytováníApartmán - Dolní Morava - "Sedmička" pro 2 až 6 osob. Apartmán - Dolní Morava - "Sedmička" pro 2 až 6 osob se nachází v Dolní Moravě, pouhých 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s výhledem... Ubytování Apartmán - Dolní Morava - "Sedmička" pro 2 až 6 osob se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Chateau Hostačov

9,1

Chateau Hostačov

Ubytování (Hotel) Chateau Hostačov. Tento zámek v rodinném vlastnictví u obce Hostačov ve východních Čechách je obklopený vlastním lesoparkem. Zdarma je k dispozici venkovní bazén a kino. Ubytování Chateau Hostačov se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Treehouses Sněžník

9,1

Treehouses Sněžník

Ubytování (Luxusní stan) Treehouses Sněžník. Treehouses Sněžník se nachází přibližně 2,8 km od obce Velká Morava 1. Nabízí výhled na hory, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Treehouses Sněžník se nachází ve městě Dolní Morava (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Dolní Morava

9,1

Apartmán Dolní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dolní Morava. Apartmán Dolní Morava s Wi-Fi zdarma se nachází v obci Dolní Morava, pár kroků od vleku Velká Morava 2 a 200 metrů od vleku Velká Morava 1. Ubytování Apartmán Dolní Morava se nachází ve městě Dolní Morava (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán Dolní Morava má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Dolní Morava momentálně evidujeme 18 recenzí.