Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartmán Peršlák

Apartmán Peršlák se nachází v Nové Bystřici v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 41 km od Českých Budějovic. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Apartmán Peršlák je vzdálený 19 km od Třeboně a 48 km od města Zwettl Stadt. Ubytování zahrnuje kuchyňský kout. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se lze věnovat lyžování a na místě je k dispozici lyžárna.

Jiná ubytování ve městě Nová Bystřice

Penzion Albeř

9,7

Penzion Albeř

Ubytování (Penzion) Penzion Albeř. Penzion Albeř se nachází v Nové Bystřici a nabízí zázemí pro vodní sporty, zahradu, neplacené soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní a... Ubytování Penzion Albeř se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Albeř má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Albeř momentálně evidujeme 58 recenzí.

Lesní Hotel Peršlák

9,6

Lesní Hotel Peršlák

Ubytování (Hotel) Lesní Hotel Peršlák. Lesní Hotel Peršlák se nachází uprostřed jihočeských lesů v Nové Bystřici, v přírodním parku Česká Kanada. Ubytování Lesní Hotel Peršlák se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány PAPÍK

9,6

Apartmány PAPÍK

Ubytování (Apartmán) Apartmány PAPÍK. Apartmány PAPÍK se nacházejí v Nové Bystřici a nabízejí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány PAPÍK se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány PAPÍK má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány PAPÍK momentálně evidujeme 5 recenzí.

Amenity Resort Česká Kanada

9,4

Amenity Resort Česká Kanada

Ubytování (Prázdninový dům) Amenity Resort Česká Kanada. Amenity Resort Česká Kanada se nachází na klidném místě v přírodě u Mnišského rybníka nedaleko Nové Bystřice a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným... Ubytování Amenity Resort Česká Kanada se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Amenity Resort Česká Kanada má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Amenity Resort Česká Kanada momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytování u Knotků

9,4

Ubytování u Knotků

Ubytování (Penzion) Ubytování u Knotků. Ubytování u Knotků se nachází v Nové Bystřici. Nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, sdílenou kuchyni, terasu a... Ubytování Ubytování u Knotků se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Hradiste Cottage

9,3

Hradiste Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Hradiste Cottage. Chalupa Hradiště se nachází v Nové Bystřici, 45 km od Českých Budějovic a 41 km od Gmündu. Nabízí zázemí pro vodní sporty, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Hradiste Cottage se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hradiste Cottage má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Hradiste Cottage momentálně evidujeme 5 recenzí.

apartmán ve mlejně

9,2

apartmán ve mlejně

Ubytování (Apartmán) apartmán ve mlejně. Apartmán ve mlejně se nachází v Nové Bystřici a nabízí zahradu, terasu i společenskou místnost. Výhled směřuje do zahrady a Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování apartmán ve mlejně se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování apartmán ve mlejně má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán apartmán ve mlejně momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány Sluníčko

9,1

Apartmány Sluníčko

Ubytování (Apartmány) Apartmány Sluníčko. Apartmány Sluníčko stojí 600 metrů od centra města a nabízí prostorné apartmány s bezplatným Wi-Fi. Golfové hřiště Mnich je vzdálené 3 km. Ubytování Apartmány Sluníčko se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Osika

8,8

Penzion Osika

Ubytování (Penzion) Penzion Osika. Penzion Osika se nachází v Nové Bystřici a nabízí zahradu, pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, konferenční a banketové prostory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Osika se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Osika má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Osika momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Mnich

8,7

Penzion Mnich

Ubytování (Penzion) Penzion Mnich. Penzion Mnich se nachází v historickém městě Nová Bystřice a jeho součástí je restaurace s barem, terasa se zázemím pro grilování a také dětské hřiště. Ubytování Penzion Mnich se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Mnich má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Mnich momentálně evidujeme 134 recenzí.

Penzion U Dračice

8,6

Penzion U Dračice

Ubytování (Penzion) Penzion U Dračice. Penzion U Dračice se nachází v Nové Bystřici a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu. Ubytování Penzion U Dračice se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Dračice má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Dračice momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel Fogl

8,6

Hotel Fogl

Ubytování (Hotel) Hotel Fogl. Hotel Fogl se nachází v centru Nové Bystřice, 2 km od lyžařského vleku a 3 minuty chůze od autobusové zastávky, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné... Ubytování Hotel Fogl se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Fogl má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Fogl momentálně evidujeme 292 recenzí.

Penzion Blanko

8,5

Penzion Blanko

Ubytování (Penzion) Penzion Blanko. Penzion Blanko se nachází na Třeboňsku v blízkosti hranic s rakouským územím Lesní čtvrť (Waldviertel). Nabízí stylové pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Blanko se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Blanko má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Blanko momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmany Uzka

7,9

Apartmany Uzka

Ubytování (Apartmán) Apartmany Uzka. Apartmány Úzká se nachází v Nové Bystřici a nabízí bezplatné Wi-Fi, posezení a kuchyňský kout. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmany Uzka se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmany Uzka má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmán Apartmany Uzka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel Nobys

7

Hotel Nobys

Ubytování (Hotel) Hotel Nobys. Penzion-hotel Nobys stojí na klidném místě v Nové Bystřici v přírodním parku Česká Kanada. Nabízí bezplatné Wi-Fi, tenisový kurt, vířivku a saunu. Ubytování Hotel Nobys se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Nobys má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Nobys momentálně evidujeme 98 recenzí.

Obora 824

Obora 824

Ubytování (Prázdninový dům) Obora 824. Obora 824 se nachází v Nové Bystřici a nabízí soukromý bazén. Tento prázdninový dům nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Obora 824 se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartments Elisabeth

Apartments Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apartments Elisabeth. Apartments Elisabeth se nachází v Nové Bystřici a nabízí zahradu a terasu. 42 km od Českých Budějovic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Elisabeth se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

CESKA KANADA

CESKA KANADA

Ubytování (Apartmán) CESKA KANADA. CESKA KANADA se nachází v Nové Bystřici. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování stojí 46 km od Českých Budějovic a 29 km od Gmündu. Ubytování CESKA KANADA se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Obora 827 Nova Bystrice

Obora 827 Nova Bystrice

Ubytování (Vila) Obora 827 Nova Bystrice. Vila - Obora 827 Nová Bystřice se nachází v Nové Bystřici v Jihočeském kraji. Nabízí zahradu, terasu, gril a výhled na rybník. Ubytování Obora 827 Nova Bystrice se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Vila Obora 827 Nova Bystrice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Hůrky

Penzion Hůrky

Ubytování (Penzion) Penzion Hůrky. Penzion Hůrky se nachází v Nové Bystřici a nabízí zázemí pro grilování, restauraci, zahradu a turistické informace, kde si můžete naplánovat výlety. Ubytování Penzion Hůrky se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Penzion Hůrky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion U Myslivců

Penzion U Myslivců

Ubytování (Penzion) Penzion U Myslivců. Penzion U Myslivců se nachází v Nové Bystřici. Nabízí bar, restauraci, terasu, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Penzion U Myslivců se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Penzion U Myslivců nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prima chata ČESKÁ KANADA

Prima chata ČESKÁ KANADA

Ubytování (Prázdninový dům) Prima chata ČESKÁ KANADA. Prima chata ČESKÁ KANADA se nachází v Nové Bystřici a nabízí sdílený lounge a terasu. 49 km od Českých Budějovic. Ubytování Prima chata ČESKÁ KANADA se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Jako doma

Chalupa Jako doma

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Jako doma. Prázdninový dům Chalupa Jako doma se nachází v Nové Bystřici v Jihočeském kraji a nabízí terasu, výhled do zahrady, neplacené soukromé parkoviště,... Ubytování Chalupa Jako doma se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Restaurace a penzion Ubrousku prostři se

Restaurace a penzion Ubrousku prostři se

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Ubrousku prostři se. Restaurace a penzion Ubrousku prostři se leží v Nové Bystřici a nabízí terasu a možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Restaurace a penzion Ubrousku prostři se se nachází ve městě Nová Bystřice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Restaurace a penzion Ubrousku prostři se nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.