Hledat

Ubytování

Apartman Nóra Apartmány

9740 Bük, Nefelejcs utca 1., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartman Nóra. Apartmán Nóra se nachází 400 metrů od Centra zdraví a dobrodružství Bükfürdő, je obklopen svěží zelení, a nabízí apartmány s balkonem, zahradu s grilem a... Ubytování Apartman Nóra se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartman Nóra

Parkování na místě je zdarma. Bükfürdő je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: čistý vzduch, pláže a koupání v přírodě. Apartmány se nalézají 700 metrů od golfového hřiště, jen kousek od restaurací a barů. Díky několika turistickým trasám v blízkosti jsou Apartmány Nóra dobrým výchozím bodem pro pěší túry a cykloturistiku. Barevně zařízené apartmány s dřevěnými podlahami a nábytkem ze světlého dřeva mají koupelnu se sprchou, plně vybavený kuchyňský kout s jídelní částí a posezením a balkon s výhledem do krajiny. Apartmán Nóra se nachází 400 metrů od Centra zdraví a dobrodružství Bükfürdő, je obklopen svěží zelení, a nabízí apartmány s balkonem, zahradu s grilem a možnost bezplatného zapůjčení jízdních kol.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartman Nóra

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Aquapark Mimo ubytování
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Bükfürdö

Birdland Family 2 apartman

9,9

Birdland Family 2 apartman

Ubytování (Apartmán) Birdland Family 2 apartman. Birdland Family 2 apartman se nachází ve čtvrti Bükfürdő ve stejnojmenném městě a nabízí zahradu. V apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Birdland Family 2 apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MONA Apartman

9,8

MONA Apartman

Ubytování (Apartmán) MONA Apartman. MONA Apartman se nachází ve městě Bük, 36 km od města Sopron. MONA Apartman nabízí gril, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MONA Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Titi Family Apartman

9,8

Titi Family Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Titi Family Apartman. Titi Apartman, který v sobě spojuje kouzlo venkova s ​​moderním zařízením, najdete v městečku Bükfürdő, 500 metrů od Centra zdraví a zážitků (Gyógy és... Ubytování Titi Family Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csabai Apartman

9,8

Csabai Apartman

Ubytování (Apartmány) Csabai Apartman. Csabai Apartman se nachází ve městě Bükfürdő, pouhých 250 metrů od termálních lázní. Je obklopený zelení a nabízí golfové hřiště a půjčovnu kol zdarma. Ubytování Csabai Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Réka Apartman

9,7

Réka Apartman

Ubytování (Apartmán) Réka Apartman. Réka Apartman je ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a terasou v Bükfürdő, 1,1 km k léčebného a rekreačního centra Bükfürdő. Ubytování Réka Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Libis Apartman

9,7

Libis Apartman

Ubytování (Apartmány) Libis Apartman. Libis Apartman stojí 300 metrů od vstupu do termálních lázní Bükfürdo a nabízí moderně zařízené ubytování vybavené satelitní TV a terasou nebo balkonem. Ubytování Libis Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birdland Mediterrán Apartman

9,7

Birdland Mediterrán Apartman

Ubytování (Apartmán) Birdland Mediterrán Apartman. Birdland Mediterrán Apartman se nachází ve městě Bük ve Vašské župě, 27 km od Sárváru, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Birdland Mediterrán Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Őri

9,6

Apartman Őri

Ubytování (Apartmány) Apartman Őri. Apartman Őri nabízí jízdní kola zdarma, zahradu a bezplatné Wi-Fi v obci Bük. Ubytování Apartman Őri se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jerry Apartman

9,6

Jerry Apartman

Ubytování (Penzion) Jerry Apartman. Jerry Apartman se nachází v centru obce Bükfürdő, jen 200 metrů od léčebných termálních lázní. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Jerry Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Titi Classic & Trendy Apartman

9,6

Titi Classic & Trendy Apartman

Ubytování (Apartmány) Titi Classic & Trendy Apartman. Titi Classic Apartman se nachází ve městě Bükfürdő, 400 metrů od tamního léčebného a zábavního centra, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Titi Classic & Trendy Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Molnár

9,6

Apartman Molnár

Ubytování (Apartmány) Apartman Molnár. Apartman Molnár se nachází v Büku a nabízí bezplatnou službu půjčení jízdních kol a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Molnár se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birdland Panorama Apartman

9,5

Birdland Panorama Apartman

Ubytování (Apartmán) Birdland Panorama Apartman. Birdland Panorama Apartman s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, klimatizací, terasou a přístupem do zahrady je situován 200 metrů od wellness... Ubytování Birdland Panorama Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trenta Apartman Bükfürdő

9,5

Trenta Apartman Bükfürdő

Ubytování (Apartmány) Trenta Apartman Bükfürdő. Trenta Apartman Bükfürdő se nachází v obci Bük, 25 km od Sárváru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Trenta Apartman Bükfürdő se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fortuna Golf Apartman

9,5

Fortuna Golf Apartman

Ubytování (Apartmán) Fortuna Golf Apartman. Apartmán Fortuna Golf se nachází v lázeňském komplexu Bükfürdő ve městě Bük a nabízí půjčení jízdních kol zdarma, zahradu a terasu. Ubytování Fortuna Golf Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas).

Réka Apartmanház

9,5

Réka Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Réka Apartmanház. Réka Apartmanház se nachází v obci Bükfürdő, 300 metrů od centra zdraví a zážitků Bükfürdő. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Réka Apartmanház se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nia Családi Apartman

9,4

Nia Családi Apartman

Ubytování (Apartmány) Nia Családi Apartman. Nia Családi Apartman je klimatizovaný apartmán s terasou nacházející se v Bükfürdő. Nabízí zdarma 2 kola a dětskou stoličku. Ubytování Nia Családi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herbert Apartman

9,4

Herbert Apartman

Ubytování (Apartmán) Herbert Apartman. Herbert Apartman se nachází 300 metrů od centra zdraví a dobrodružství Bükfürdő. Ubytování Herbert Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurora Panzió

9,4

Aurora Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Aurora Panzió. Aurora Panzió se nachází v Büku. Nabízí ubytování a restauraci. Ubytování Aurora Panzió se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margitapartman

9,4

Margitapartman

Ubytování (Apartmány) Margitapartman. Margitapartman se nachází v obci Bükfürdő, 500 metrů od wellness světa a dobrodružného centra Bükfürdő Health, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Margitapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Danka

9,3

Apartman Danka

Ubytování (Apartmány) Apartman Danka. Apartman Danka stojí 300 metrů od rekreačního komplexu Bükfürdő. Nabízí klimatizované apartmány, zahradu a Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Apartman Danka se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komoheni 2 Apartment

9,3

Komoheni 2 Apartment

Ubytování (Apartmán) Komoheni 2 Apartment. Komoheni 2 Apartment se nachází v obci Bük, 300 metrů od lázeňského a dobrodružného centra Bükfürdő. Ubytování Komoheni 2 Apartment se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurora Apartman

9,3

Aurora Apartman

Ubytování (Apartmán) Aurora Apartman. Aurora Apartman s možností domácích zvířat a neplaceným soukromým parkovištěm je situován pouhých 1,2 km od léčebných a zážitkových lázní v městečku... Ubytování Aurora Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas).

Rita Apartmanház

9,2

Rita Apartmanház

Ubytování (Prázdninový dům) Rita Apartmanház. Rita Apartmanház se nachází ve městě Bük ve čtvrti Bükfürdő, 23 km od Sárváru. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rita Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adikatilak House

9,1

Adikatilak House

Ubytování (Privát) Adikatilak House. Adikatilak House se nachází ve čtvrti Bükfürdő v Büku, 25 km od Sárváru. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Adikatilak House se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tafi Apartman

9,1

Tafi Apartman

Ubytování (Apartmány) Tafi Apartman. Apartmány Tafi se nacházejí 500 metrů od zdravotního a zábavního centra Bükfürdő a nabízejí rozlehlou zahradu, terasu i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Tafi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Sweet Apartment

9,1

Home Sweet Apartment

Ubytování (Apartmány) Home Sweet Apartment. Apartmány Home Sweet se nacházejí v obci Bük, 25 km od města Sárvár, a nabízejí bezplatná jízdní kola a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Home Sweet Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adél Apartman

9,1

Adél Apartman

Ubytování (Apartmány) Adél Apartman. Adél Apartman se nachází v Bükfürdő, méně než 1 km od Centra zdraví a zážitků (Gyógy és élménycentrum), a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Adél Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lea Apartman

9,1

Lea Apartman

Ubytování (Apartmán) Lea Apartman. LEA APARTMAN se nachází v Bükfürdő, 1,1 km od léčebných lázní a zážitkového centra, a nabízí výhled do zahrady a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Lea Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros Apartman

9,1

Albatros Apartman

Ubytování (Apartmán) Albatros Apartman. Albatros Apartman se nachází 50 metrů od golfového hřiště ve městě Bükfürdő, nabízí ubytování s veškerým vybavením a má zahradu. Ubytování Albatros Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birdland Apartman

9,1

Birdland Apartman

Ubytování (Apartmán) Birdland Apartman. Birdland Apartman se nachází v Büku, 27 km od Sárváru. Nabízí restauraci, bar, zahradu, klimatizaci a výhled na bazén. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Birdland Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Hotel Birdland Luxusapartman

9

Club Hotel Birdland Luxusapartman

Ubytování (Apartmány) Club Hotel Birdland Luxusapartman. Club Hotel Birdland Luxusapartman se nachází v městečku Bük a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Club Hotel Birdland Luxusapartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loki Apartman

8,9

Loki Apartman

Ubytování (Apartmány) Loki Apartman. Loki Apartman se nachází v Büku, 25 km od Sárváru. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Loki Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Golf Apartment

8,9

Luxus Golf Apartment

Ubytování (Apartmány) Luxus Golf Apartment. Toto ubytování se nachází ve městě Bük, 35 km od Sopronu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Luxus Golf Apartment se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polgár Vendégház

8,9

Polgár Vendégház

Ubytování (Apartmán) Polgár Vendégház. Polgár Vendégház se nachází v okrese Bükfürdő v Büku. Nabízí zahradu, terasu, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Polgár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Apartman

8,9

Anita Apartman

Ubytování (Apartmány) Anita Apartman. Anita Apartman se nachází v Büku a nabízí apartmány s kuchyní, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Anita Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bella Apartman

8,8

Villa Bella Apartman

Ubytování (Aparthotel) Villa Bella Apartman. Villa Bella apartmán se nachází v obci Bük, 25 km od Sárváru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Bella Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Golf Lux

8,8

Apartman Golf Lux

Ubytování (Apartmán) Apartman Golf Lux. Apartman Golf stojí 1500 metrů od termálních lázní v Bükfürdő. Nabízí zdarma vstup do fitness centra a za poplatek také do venkovního a krytého bazénu. Ubytování Apartman Golf Lux se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bükfürdő GOLF Apartman

8,8

Bükfürdő GOLF Apartman

Ubytování (Apartmán) Bükfürdő GOLF Apartman. Bükfürdő GOLF Apartman se nachází ve městě Bük, 27 km od Sárváru, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatnými jízdními koly, zahradou, terasou, výhledem... Ubytování Bükfürdő GOLF Apartman se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas).

Apartman Betty Bükfürdőn

8,7

Apartman Betty Bükfürdőn

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Betty Bükfürdőn. Ideally located in Bükfürdő district of Bük, Apartman Betty Bükfürdőn has a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Betty Bükfürdőn se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas).

Főnix Hotel

8,6

Főnix Hotel

Ubytování (Hotel) Főnix Hotel. Főnix Hotel se nachází na klidném místě v zelené části města Bükfürdő, pouze 450 metrů od termálních lázní a zdarma poskytuje Wi-Fi připojení k internetu,... Ubytování Főnix Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunguest Hotel Répce Gold

8,6

Hunguest Hotel Répce Gold

Ubytování (Hotel) Hunguest Hotel Répce Gold. Hunguest Hotel Répce Gold v Büku nabízí uzavřený a vytápěný průchod, kterým se dostanete přímo do Léčebných lázní a Zážitkového centra Bükfürdő, bezplatné... Ubytování Hunguest Hotel Répce Gold se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabriella Apartmanházak

8,6

Gabriella Apartmanházak

Ubytování (Apartmány) Gabriella Apartmanházak. Gabriella Apartmanházak se nachází v obci Bük, 25 km od Sárváru. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. K dispozici je terasa. Ubytování Gabriella Apartmanházak se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas).

Magdaléna Vendégház

8,6

Magdaléna Vendégház

Ubytování (Penzion) Magdaléna Vendégház. Magdaléna Vendégház se nachází ve městě Bük a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, terasu, gril, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Magdaléna Vendégház se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas).

Petra Vendégház

8,5

Petra Vendégház

Ubytování (Apartmány) Petra Vendégház. Petra Vendégház je dům s apartmány s možností vlastního stravování situovaný na klidném místě v Bükfürdő. Ubytování Petra Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birdland Villapark

8,4

Birdland Villapark

Ubytování (Aparthotel) Birdland Villapark. Birdland Villapark se nachází v lázních Bükfürdő vedle 18jamkového golfového hřiště a 1,5 km od zábavního centra a wellness centra. Ubytování Birdland Villapark se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birdland Villapark Golf View

8,4

Birdland Villapark Golf View

Ubytování (Aparthotel) Birdland Villapark Golf View. Birdland Villapark Golf View se nachází 1,5 km od zábavního a wellness centra Bükfürdő a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, klimatizací a... Ubytování Birdland Villapark Golf View se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greenfield Hotel Golf & Spa

8,4

Greenfield Hotel Golf & Spa

Ubytování (Rezort) Greenfield Hotel Golf & Spa. Čtyřhvězdičkový Greenfield Golf & Spa Resort typu Superior leží ve městě Bükfürdő a nabízí 6 bazénů, 8 saun, restauraci Seasons, bezplatný přístup k... Ubytování Greenfield Hotel Golf & Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf in Hungary Apartment

8,3

Golf in Hungary Apartment

Ubytování (Penzion) Golf in Hungary Apartment. Golf in Hungary Apartment stojí v areálu golfového hřiště Birdland Golf & Country Club v Bükfürdő v jihozápadním Maďarsku. Nabízí klimatizované pokoje. Ubytování Golf in Hungary Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Hotel

8,3

Apartman Hotel

Ubytování (Hotel) Apartman Hotel. Apartman Hotel se nachází v letovisku Bükfürdő, pouhých 5 minut chůze od Léčebných lázní a zážitkového centra. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartman Hotel se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gizella Apartmanhaus

8,2

Gizella Apartmanhaus

Ubytování (Apartmány) Gizella Apartmanhaus. Gizella Apartmanhaus se nachází v Bükfürdő a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a parkování zdarma. Ubytování Gizella Apartmanhaus se nachází ve městě Bükfürdö (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caramell Premium Resort Superior

8,2

Caramell Premium Resort Superior

Ubytování (Hotel) Caramell Premium Resort Superior. Caramell Premium Resort Superior stojí 5 minut chůze od centra města Bük a poskytuje wellness areál o rozloze 2000 m² s krytým bazénem, saunami, parní... Ubytování Caramell Premium Resort Superior se nachází ve městě (Maďarsko - Vas). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)