Hledat

Ubytování

Apartmán Natálie v Zaječí Apartmán

Šakvická, Zaječí, 691 05, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Natálie v Zaječí. Apartmán Natálie v Zaječí se nachází v Zaječí a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Apartmán Natálie v Zaječí se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Apartmán Natálie v Zaječí

Ubytování je vzdálené 12 km od Mikulova a 9 km od Lednice. Apartmán Natálie v Zaječí se nachází v Zaječí a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Na letiště Brno-Tuřany je to 32 km. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je k dispozici dětské hřiště a v okolí se lze věnovat pěší turistice. K dispozici je také terasa. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Zaječí

Penzion U vinařství

9,6

Penzion U vinařství

Ubytování (Penzion) Penzion U vinařství. Penzion U vinařství se nachází v Zaječí a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Penzion U vinařství se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinarstvi Herufek

9,4

Vinarstvi Herufek

Ubytování (Penzion) Vinarstvi Herufek. Vinařství Herůfek se nachází v Zaječí a nabízí zázemí pro grilování, společný lounge, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vinarstvi Herufek se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinarstvi Herufek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vinarstvi Herufek momentálně evidujeme 9 recenzí.

Kanika ubytování v soukromí

9

Kanika ubytování v soukromí

Ubytování (Privát) Kanika ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí Kanika se nachází v Zaječí v Jihomoravském kraji, 37 km od Brna, a nabízí terasu a slunnou terasu. Ubytování Kanika ubytování v soukromí se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Kanika ubytování v soukromí má celkové hodnocení 9. Pro Privát Kanika ubytování v soukromí momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion Zajecak

8,7

Penzion Zajecak

Ubytování (Penzion) Penzion Zajecak. Penzion Zaječák se nachází v Zaječí a má zahradu. Nabízí turistické informace a restauraci. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Zajecak se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Zajecak má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Zajecak momentálně evidujeme 174 recenzí.

Pura Vida

8,4

Pura Vida

Ubytování (Penzion) Pura Vida. Pura Vida se nachází ve vinařské vesnici Zaječí a má vinný sklípek i půjčovnu kol. Ubytování Pura Vida se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pura Vida má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pura Vida momentálně evidujeme 99 recenzí.

Vinařství U Kapličky

8,4

Vinařství U Kapličky

Ubytování (Hotel) Vinařství U Kapličky. Vinařství U Kapličky features a restaurant, free bikes, an outdoor swimming pool and bar in Zaječí. Ubytování Vinařství U Kapličky se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion u Palečků

8,4

Penzion u Palečků

Ubytování (Penzion) Penzion u Palečků. Penzion u Palečků se nachází v obci Zaječí a nabízí společný prostor pro posezení. Ubytování Penzion u Palečků se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Palečků má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Palečků momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Zajíček

7,9

Penzion Zajíček

Ubytování (Penzion) Penzion Zajíček. Penzion Zajíček nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením v Zaječí. Všechny pokoje jsou vybaveny šatní skříní, některé mají posezení. Ubytování Penzion Zajíček se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Zajíček má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Zajíček momentálně evidujeme 65 recenzí.

Domek u Čermáků

Domek u Čermáků

Ubytování (Penzion) Domek u Čermáků. Domek u Čermáků offers accommodation in Zaječí. Private parking can be arranged at an extra charge. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytování Domek u Čermáků se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj).

Domek u Čermáků

Domek u Čermáků

Ubytování (Prázdninový dům) Domek u Čermáků. Domek u Čermáků is situated in Zaječí and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Domek u Čermáků se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Dany

Ubytování u Dany

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Dany. Ubytování u Dany se nachází v Zaječí a nabízí zahradu. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Ubytování u Dany se nachází ve městě Zaječí (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Zajíček

Ubytování Zajíček

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Zajíček. Prázdninový dům Ubytování Zajíček se nachází v Zaječí a nabízí vířivku a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Ubytování Zajíček se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Ubytování Zajíček nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Zaječák

Apartmány Zaječák

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zaječák. Apartmány Zaječák se nachází v obci Zaječí. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Zaječák se nachází ve městě Zaječí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Apartmány Zaječák nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.